Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלום לכולם אני חדש פה ו..

badboy2
שימו לב! השרשור הזה בן 7580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אני badboy2 משתמש חדש פירסמתי כבר כמה הודעות ותגובות בינתיים קיבלתי עזרה מכמה מכם ואני מודה לכם מאוד מקווה שעזרתי גם לכמה מכם המשך התכתבות מהנה לכולם.

נ.ב:יש לי סיטרואן zx 1600 עם כמה שיפורים חיצוניים(ג'נטים ואגזוז לחץ)אם מישהו יכול להמליץ לי על חנות לשיפורים טובה נא לפרסם אותה בפורום

בתודה:badboy2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אני badboy2 משתמש חדש פירסמתי כבר כמה הודעות ותגובות בינתיים קיבלתי עזרה מכמה מכם ואני מודה לכם מאוד מקווה שעזרתי גם לכמה מכם המשך התכתבות מהנה לכולם.

נ.ב:יש לי סיטרואן zx 1600 עם כמה שיפורים חיצוניים(ג'נטים ואגזוז לחץ)אם מישהו יכול להמליץ לי על חנות לשיפורים טובה נא לפרסם אותה בפורום

בתודה:badboy2

להבא אנא דייק יותר בכותרת..

לגבי השיפורים פתח מודעה נפרדת בפורום הכללי ופרט מה בדיוק אתה רוצה

לשפר, אני משער שידעו לפנות אותך.

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...