Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שפשוף באוטו, מה עושים????

ohad293
שימו לב! השרשור הזה בן 6569 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפיתרון הראשון שעולה לראש זה פוליש. תנסה להיריד את זה עם פוליש עדין, ירד? סבבה. לא ירד? תנסה פוליש גס. החומרים שאני ממליץ עליהם, הם של חברה שנקראת No' 7

תדווח על התוצאות.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה אל תעלה תמונה של השפשוף שלך... :)

תסכל באיזה עומק השפשוף, אם זה משהו שיטחי, אתה יכול לנסות לתקן את זה בעזרת פוליש וקס, אם משהו קצת יותר רציני, תיגש לפחח שיביא לך הצעת מחיר. לא אמור להיות יקר מידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיגש לפחחות לקבל הצעת מחיר.

האפשרות הזולה היא לצבוע רק את מקום השפשפוף, הבעיה שיהיו הבדלי צבע.

האפשרות היותר יקרה היא לצבוע מחדש את כל הפגוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון לא מדובר בשריטה אלה בשפשוף שהשאיר צבע של הרכב ששיפשף אותו על הצבע שלו כך שלפי דעתי אם אני הבנתי נכון תעשה פוליש וזה ירד ואם לא הבנתי נכון והשיפשוף הוא באמת הוריד צבע מהרכב אז Igor_STI צודק ותפעל לפי מה שאמר לך בהצלחה

ישראל

הכונו לביאת המשיח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בידיוק לפני כמה ימים גילית שמישהו השאיר לי מזכרת נחמדה על הפגוש הקדמי(שאריות צבע שהתקלף לו-צבע שחור)

למזלי זה היה רק צבע מקולף ולכן פוליש עשה את העבודה מצויין.

תריץ חיפוש על ווקסים מומלצים ואופן שימוש. תמצא תוצאות רבות.

בהצלחה ותעדכן אותנו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6569 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...