Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ל- roy306 המון המון תודה

GT90
שימו לב! השרשור הזה בן 7863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל שמחתי לקבל תגובה חיובית על הרעיונות שלי - כנראה ששמת לב שאני לא הכי מתמצא שבעולם ובמקום לקטול אותי כמו קודמייך כתבת לי רעיונות אחרים אז ח"ח

על הביקורת הבונה ולא על הקטילה יש לי מקצוען להתייעץ איתו פשוט לא היה לי את הזמן להגיע אליו או לשוחח עימו בטלפון לכן חשבתי שבנתיים אני יבקש עזרה מהחברה של הפורום

מסתבר שלא כולם כאן מבינים את הקטע של בקשת עזרה ויודעים רק לקטול

והמבין יבין .... כמו ששמת לב יש לי המון אינפורמציה מעורבבת שהופכת לג'וקים לגבי מה שאפשר לעשות עם הרכב למשל ....... האם ניתן להחליף לתיבה עם 6 הילוכים ????

ועוד המון רעיונות מטורפים ומוזרים ..... כמו להכניס מנוע של 206 GTI שזה מנוע 2.0 ליטר

וכולי וכולי ......

אם העביר היצרן את סדרה 1 להיות הנעה קדמית ולא העביר את סדרה 2 דיינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על לא דבר.

רק שים לב התחלת לבלבל שוב, מונחים ועוד. השיפור הראשוני לרכב הוא החזרת המצב לקדמותו, אחרי זה, לפי דעתי - הנמכה והקשחה, יותר חדוות נהיגה.

אני שמח שעזרתי לך, אבל אין צורך להתעצבן ולרדת על אחרים, הם מנסים לעזור, כנראה שלא הבנת אותם. בכל מקרה אף אחד לא מנסה לפגוע בך, אז אל תפגע בו בחזרה.

נ.ב.

מנוע 2000 לא נכנס ב-106, יתהפך העולם. בטח אם זה המנוע של ה-GTI שהוא לא הכי להיט.

גיר 6 הילוכים יש ל-GTI6, הוא לא מתאים לך, אולי גיר ייעודי (ראיתי של-QUAIF יש גיר סיקוונסיאלי, יקר מאוד). בקיצור עזוב את זה, היתרונות קטנים.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הכתובת לשאלות כאלה, מצטער לא ניסיתי ולא ראיתי אחת. תנסה לשאול את יאשה או את תומר.

אם כבר זה אפשרי, אולי עם המנוע של ה-205GTI 1.9, זה אותו בלוק כמו ה-1.6 עם קוטר בוכנות גדול יותר, כך שאולי אם ה-1.6 יכנס, אז גם ה-1.9 (אבל תשים את המחשב הזרקה בתא כפפות, כמו שעשה זה עם ה-205T16 רפליקה).

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...