Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ה"ישראליות" הזאת היא מכה ! (או תאונה שהייתי לי)

אמיר ט
שימו לב! השרשור הזה בן 7601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יום שבת בבוקר, אני נוסע לי ברחבי חיפה, ומגיע לכיכר עגולה בעלת 2 נתיבים (גם בכניסה וגם ביציאה)

המסלול הימיני יש אוטו, אז אני לוקח את השמאלי.

אין מכוניות, שנינו מתחילים לנסוע, כאמור אני במסלול הפנימי של הכיכר ושנינו במגמה של להמשיך ישר,

האוטו שמימיני טיפה עובר אותי ואני רואה שהרדיוס סיבוב שלו מתחיל לקטון משמעותית והיא מתקרב לאוטו שלי יותר מדי... אני מסתכל שניה רואה שהוא ממשיך להתקרב ואני מצפצף לו שיזהר, הוא בשלו ממשיך לקחת את הסיבו ברדיוס קטן מדי ובזמן שאני עדיין מצפצף לו, "בום"

הוא נכנס לי בכנף... סעמק עם האנשים בגיל-עמידה האלה שילמדו לנהוג !!

עוצרים בצד, אני שזה ברור לי שהוא אשם לא אומר שום דבר מיוחד... גם הוא - מחליפים פרטים ושלום על ישראל.

יום ראשון אני מגיש תביעה בביטוח כמובן בטענה נכונה שהאשמה היא שלו... סבבה

יום שני אני מקבל טלפון מהביטוח, הבנאדם הגיש תביעה בביטוח שלו והוא אור שאתה האשם !

הטענה שלו היא שנסעתי מהר מאד בכיכר וניסיתי לעקוף אותו, אני בעצבים... :mad:

הולך ישר לתחנת המשטרה ליד הבית לדבר עם חבר שהוא שוטר תנועה, אני משרטט לו מצב היפוטתי ולא אומר לו מי אני במצב הזה רק שיגיד מי אשם מבחינת החוק היבש -

עוד לפני שאני מסיים לשרטט הוא מטיל את האשמה באופן חד משמעי על האוטו השני, אני מרוצה...

חוזר הביתה ומתקשר אל הבנאדם שנכנס בי, מדבר בנימוס (בכל זאת מבוגר ממני ב 30 שנה לפחות) ובאמת מדבר איתו יפה, הוא מצידו ישר מדבר בטון מגעיל ומאשים אותי שאני נכנסתי בו ושזאת אשמתי. אני כמובן מעמיד אותו בטעותו ואומר לו שזאת אשמתו, אני יכול להוכיח את

מיקום במכוניות (צילמתי בדיגיטלית את השתי המכוניות מיד לאחר התאונה) ואומר לו שזאת אשמתו, הוא בשלו... אני אומר לו ממש בעצבים כבר... ניפגש במשפט, ושם אני אוכיח שאתה אשם !

יום חמישי אני מקבל טלפון מהביטוח שהבנאדם ביטל את התביעה שלו, יענו מודה באשמה !!

אני ביטלתי את התביעה כי ההשתתפות העצמית + איבוד פרמיות לא שווה לי את עלות התיקון של האוטו שספג קצת שריטוט ופגיעות פח קלות.

בקיצור הבנאדם חשב שהוא נפל על ילד שקיבל את ההגה לפני יום והוא רועד בידיים כשהוא נוהג וניסה לתפוס עלי טרמפ, ברגע שהבין שזה לא המצב ביטל את התביעה.

שששששששששירוקו אדומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה בנאדם אפס איך הוא חשב לדפוק אותך ועוד מבוגר פשוט גואל נפש :evil:

אבל העיקר שיצאת מזה כמה שיותר מהר הוא כנראה הבין שאין לו סיכוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנינו ביטלנו את התביעות, הוא ביטל כי הוא הבין שהוא יצטרך לשלם גם על האוטו שלי וגם על שלו (כנראה...)

ואני ביטלתי כי ההשתתפות העצמית שלי היא כמעט 1800 שקל, ואיבוד של פרמיות ועוד כל מני חארטות שלך ביטוח... וסה"כ השמאי העריך את הנזק ב 1300 שקל בלי מע"מ

אז לא שווה לי להפעיל ביטוח

וגם אין לי זמן למשפטים ודברים כאלה, אני עוד מעט מתגייס

שששששששששירוקו אדומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא אשם אתה לא צריך לשלם שקל.

הביטוח שלו צריך לשלם לך את התיקון.

אני לא מבין את ההגיון הזה!

קשה אה....

ההשתתפות העצמית של אמיר, גבוהה מעלות התיקון ולכן לא משתלם לו לתקן.

אמיר יכול אחרי תביעת הביטוח לתבוע גם את אותו בנאדם כך שהוא ישלם לו גם את ההשתתפות אבל זה יקח זמן וכסף, מה שאין לאמיר...

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח:

איזה דפוק נכנס בי מאחור, רגע לא נניח כי זה קרה לי לפני שנתיים וחצי, תאונה די קשה.

האוטו תוקן על חשבון המפגרת שהתנגשה בי.

אני לא שילמתי מיל אחד.

אז תסביר לי מה קשה פה?!

אם הבן אדם יודע שהוא נקי מאשמה למה הוא לא תובע את חברת הביטוח של התרח הזקן?!

החיים הם סחיטה של המצערת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי - ברגע שהצד הנתבע מודה באשמה - ההשתתפות העצמית של התובע משולמת על ידי חברת הביטוח של הנתבע :!:

מומלץ וכדאי לבדוק את הנושא לפני שמוותרים על התביעה.

(המידע מנסיון עבר שלי בתביעות נזיקין למכוניות במשפחה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח:

איזה דפוק נכנס בי מאחור, רגע לא נניח כי זה קרה לי לפני שנתיים וחצי, תאונה די קשה.

האוטו תוקן על חשבון המפגרת שהתנגשה בי.

אני לא שילמתי מיל אחד.

אז תסביר לי מה קשה פה?!

אם הבן אדם יודע שהוא נקי מאשמה למה הוא לא תובע את חברת הביטוח של התרח הזקן?!

אני מדבר פשוט מנסיון...

הרכב של ההורים שלי חנה בחוץ, שיכור עם אולדסמוביל נכנס בו במהירות של 90 קמ"ש בעיר והרכב הושבת. הוא הודה באשמה... שילמנו השתתפות עצמית ורק אחרי תביעה בבית משפט קיבלנו ממנו את הכסף.

עריכה : יכול להיות שזה קשור בחברת הביטוח שלך או בחברת הביטוח של הצד השני...

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי - ברגע שהצד הנתבע מודה באשמה - ההשתתפות העצמית של התובע משולמת על ידי חברת הביטוח של הנתבע :!:

מומלץ וכדאי לבדוק את הנושא לפני שמוותרים על התביעה.

(המידע מנסיון עבר שלי בתביעות נזיקין למכוניות במשפחה)

אתה צודק במאה אחוז, אם הוא יודה באשמה, מה שלא סביר וזה יגיע למשפט ואז השופט יחליט את זה אז הוא ישלם את כל כולל ההשתתפות העצמית שלי.

הבעיה היא שהביטוחים הרי עובדים גם בשיטה של "תביעות קודמות" כלומר אם עשיתי פחות תאונות שתבעתי את הביטוח יהיה לי ביטוח זול יותר שנה הבאה.

במקרה שלי, השנה ביטוח היה יקר בכמה אלפים טובים כי עשיתי תאונה אחת ! בשנה שעברה

ואני לא מדבר על העליה עקב הוספת נהג חדש לביטוח...

בנוסף אני יודע מניסיון של אמא שלי, שאם לא עושים תאונות בכלל מקבל החזר מהביטוח על

העדר תביעות.

העליה בביטוח שתהיה לי עקב התביעה עצמה של הביטוח וההפסד של העדר תביעות זה לבד

יעברו את עלות התיקונים של האוטו ובגלל זה, זה לא משתלם לי לתבוע את הביטוח שלי.

שששששששששירוקו אדומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא זוכר מתי שילמתי כסף לביטוח שלי היות והיה לי פטור מהשתתפות עצמית במשך השנתיים האחרונות.

אבל לפני כ-3 שנים הייתה להורים שלי מגאן שעברה אלי מאוחר יותר,יום אחד נסעתי לי בערב עם האקסית שלי ועצרתי ברמזור אדום, לאחר 2 שניות אני שומע צווחת צמיגים אימתנית.

ישר תפסתי את ההגה בחוזקה,אינסטינקט. ואז הגיע הבום.

החלק האחורי של המגאן קיבל צורה מאוד מעניינת, אבל יש לומר שהספיגה עבר בפח ולא בנו, תודה לאל :D או אולי ל-NCAP ...צרפתים לפעמים יוצאים בסדר. :wink:

בכל אופן יום למחרת האוטו נכנס למוסך, הכלבה שנכנסה לי באוטו ב-70 בערך, הודתה בלי בעיות. כל תשלום התיקון הגיע מחברת הביטוח שלה, כולל פיצויי לנזקיי גוף.

כמו שטענתי, אם התרח הזקן אשם, והוא מודה, אז פה נגמר הסיפור התיקון על חברת הביטוח שלו.

אבל אם לא איכפת לך לשלם 1000 שקל לתיקון עצמי,סתם, אז סבבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא בקיא בענייני ביטוח, זה לא בושה לקפוץ לסוכנות שלך ולדווח שנכנסו בך.

במקרה הכי גרוע תסביר להם שמי שנכנס בך, הוא האשם, ואם החברת ביטוח שלך לא תוציא ממנו הודאה אז אתה לוקח על עצמך את התיקון.

תאמין לי הם לא יעשו לך כלום. יש לי נסיון בשטויות האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא בקיא בענייני ביטוח, זה לא בושה לקפוץ לסוכנות שלך ולדווח שנכנסו בך.

במקרה הכי גרוע תסביר להם שמי שנכנס בך, הוא האשם, ואם החברת ביטוח שלך לא תוציא ממנו הודאה אז אתה לוקח על עצמך את התיקון.

תאמין לי הם לא יעשו לך כלום. יש לי נסיון בשטויות האלה.

חברת הביטוח יודעת שנכנסו בי, הם אלה שאמרו לי שלא שווה לי להפעיל את הביטוח !

התרח לא יגיד שהוא אשם, זה יגיע למשפט בליינד... ולי אין זמן\כסף לזה

בכל מקרה, זה אוטו של אבא שלי ואת התיקון אני אצטרך לשלם אם אני רוצה לתקן,

אבא שלי שתאוריה שכל עוד האוטו נוסע לא צריך תקן כלום... אתם לא יודעים מה זה לשכנע אותו לנסוע למוסך לטיפולים שתפים וכאלה... (ואחרי זה לקבל טלפון זה עלה 800 שקל!@??#)

שששששששששירוקו אדומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...