Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טלוויזיה סוני 29 אינץ', שאלה לגבי תיקון עצמאי

erez
שימו לב! השרשור הזה בן 6562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום למומחים, קיבלתי היום טלוויזיה סוני 29 אינץ' שצריכה לעבור צינתור.

העניין הוא כזה:

מדליקים את הטלוויזיה, מופיע פס לבן באמצע ואז נכבה.

לפי השמועות, ספק כח חלש ולא מצליח להדליק אותה.

האם ניתן להחליף חלק לבד בטלוויזיה? בהנחה שיש לי קצת ידע בסיסי ואפילו מלחם!

הבעיה היא, שאני לא רוצה להעלות אותה הביתה ואז להוריד בשביל טכנאי, אז היא באוטו, ואם ניתן בקלות, אני פשוט אעלה אותה, אקנה חלקים ואתקן לבד.

אז, מה אמרנו הבעיה? ספק? מה מחיר ספק חדש?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את הטלוויזיה הספציפית הזאת, אבל בטלוויזיות אחרות שראיתי החלפה של ספק היא לא פעולה מסובכת במיוחד.

א-ב-ל:

א. השק"ק (שפורפרת קרן קטודית, שזה בעצם התותח מזכוכית שיש בתוך הטלוויזיה) ניזון ממתח גבוה. מאוד גבוה. זהירות שנוגעים שם בכל מיני פינות לא ידועות!

ב. מי אמר שהספק הוא האשם?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי גם יש טלוויזיה סוני 29 אינץ שטוחה 100 הרץ

והייתה לי בעיה גם אחרי שחיפשתי בכול מיני מקומות טכנאים שיתקנו אותה רצו הרבה כסף

בסוף החלטתי להזמין את השירות של ישפאר של החברה ויצא לי מחיר טוב והשירות היה טוב

החלפתי כרטיס מסך אני לא הייתי ממליץ לגעת בדברים שלא יודעים עדיף להזמין טכנאי של ישפאר

ולפתור את הבעיה.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה תקלת vertical, ולא אשמת הספק.

אני לא מאמין שזה משהו שתוכל לפתור לבד.

ילדים הורגים נמלים בצחוק- נמלים מתות ברצינות

כל יום אני משכר את עצמי מחדש

בצי המשפחתי- סיויק האצ'בק 96, E30 87

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיון שלי עם ישפאר רע מאוד. היתה לי סוני 29 אינצ' במשך משהו כמו 7 שנים ולפני כחצי שנה היא התחילה לעשות בעיות. דיברתי עם ישפאר והם רצו רק בשביל אבחון התקלה כמה מאות שקלים. בדרך לישפאר עצרתי אצל הטכנאי השכונתי שאמר "תשאיר אותה ללילה ונראה מה הבעיה". מכיוון שלא היה לי מה להפסיד, השארתי. הוא תיקן את התקלה למחרת והעלות היתה כ500 שקל. ביררתי -ואותה תקלה עולה לתיקון בישפאר כמעט כפול. זה קרה לי גם עם מכשיר וידאו.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיון שלי עם ישפאר רע מאוד. היתה לי סוני 29 אינצ' במשך משהו כמו 7 שנים ולפני כחצי שנה היא התחילה לעשות בעיות. דיברתי עם ישפאר והם רצו רק בשביל אבחון התקלה כמה מאות שקלים. בדרך לישפאר עצרתי אצל הטכנאי השכונתי שאמר "תשאיר אותה ללילה ונראה מה הבעיה". מכיוון שלא היה לי מה להפסיד, השארתי. הוא תיקן את התקלה למחרת והעלות היתה כ500 שקל. ביררתי -ואותה תקלה עולה לתיקון בישפאר כמעט כפול. זה קרה לי גם עם מכשיר וידאו.

אני הייתי מרוצה אולי היה לי מזל :wink:

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה מזל.

לישפאר יש שירות מחורבן ומחירים גבוהים מדי.

ראה איך הם החריבו את המותג של סוני (וגם לנקו) - למרות שבמוצרי וידאו אין לסוני מתחרים...ולא נדבר על מכבי ת"א כדורגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...