Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[205GTI בצבע לבן] - בעיות גמגום

razmel
שימו לב! השרשור הזה בן 6570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נוסע. נותן גז. הרכב לא מגיב. (סל"ד לא עולה).

אחרי שניה זה מסתדר. ממשיך בנסיעה ונזכר איך נתקעתי פעם על גשר רוקח.

סרטים רצים בראש. אולי רק דמיינתי את זה ? אולי זה חד פעמי ? אולי פחית מעפנה של LM תפתור את הבעיה ?

קונה פחית LM, שם במיכל הדלק. ממשיך לנסוע.

לא דמיינתי את זה.

הכל חוזר אליי שוב.

הרכב מקרטע, בדומה לפעם הקודמת. דווקא כשהרמזור הופך ירוק, הרכב לא מגיב. מאחורי מצפצפים. וה-205 לא זזה.

אני מפמפם בסרק, וכשהמנוע חוזר לחיים - הרמזור הופך אדום.

כמובן שהבעיה נעלמת ליום יומיים, וצצה שוב.

זו בעיה.

כשיש בעיה קבועה, אפשר לנתק ולבדוק רכיב רכיב עד שעולים עליה. אבל כשזו בעיה שמתעוררת למספר שניות פעם בכמה שעות - זה מאוד מתסכל.

כשאתה מחליף רכיב שחשבת שהוא בעייתי, הכל נראה תקין, והרכב שוב נוסע. אבל כשמדובר בבעיה שאינה קבועה, אתה כבר חושב שהחלפת הרכיב האחרון פתרה אותה. חוזר לנסוע - ואז, אחרי שכבר נרגעת, זה קורה שוב.

אז אחרי הפחית של ה-LM החלפתי פילטר דלק. ואח"כ פלאגים, למרות שנראו טוב. ואח"כ חוטי הצתה, ובכל פעם לאחר ההחלפה אני מנסה להאמין שהנה - הפעם נפתרה הבעיה, ובכל פעם אחרי מספר שעות זה מכה בי שוב.

אז ממשיכים. מודול הצתה (בהשאלה).

והבעיה שוב צצה.

ריליי משאבת דלק והזרקה. והבעיה חוזרת.

מנסה לארגן בינתיים מחשב של GTI אחרת, ומשאבת דלק מכל מיני אנשים כדי להמשיך בנסיונות.

אני מגיע לאדי, איש הדיאגנוסטיקה במוסך הדקל בהרצליה.

אדי בודק, מרחרח וקובע - ה-AFM שלך תקול, כנראה.

בהמשך לנסיונותיו לארגן מחשב ומשאבת דלק אני מתחיל גם לחפש AFM.

כל מיני טיפוסים מפוקפקים (מנהלי פורום אוף טופיק ב-PSI למינהם) מציעים לי את שלהם.

בסופו של דבר אני מגיע אל 106DEVIL, גם הוא מהפורום. מגיע אליו לסמטה חשוכה באישון לילה (חייב להיות מרכיב דרמטי בסיפור).

יש לו AFM שפורק מ-CTI שהוסבה לקרבורטורים ואני קונה ממנו את החלק.

הפלא ופלא - הדיאגנוסטיקה של אדי נכונה. הבעיה נפתרה.

אז מוסר השכל של ממש אין בשרשור הזה, הייתי חייב לפרוק את התסכולים של נהיגה ברכב במצב בו אין לך פידבק מיידי על תיקון בעיה.

והרבה תודה לאדי, איש יקר, שעלה על הבעיה, והחסרון היחידי שמצאתי בו הוא שהוא מכיר את יאשה והפצפוצים.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי המוסר השכל של הסיפור הוא שהכיס שלך היה יותר כבד כרגע אם היית פונה לאדי לדיאגנוסטיקה כשהתחילה לצוץ הבעיה. נקודה למחשבה?

הכל עניין של תזמון בחיים. :roll:

יום טוב,

Chinpo.

מהירות האור גדולה ממהירות הקול, זו הסיבה שאנשים נראים חכמים עד שהם פותחים את הפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתת לי חומר למחשבה. :-D

בכל מקרה, אלו רכיבים די זולים שבכל מקרה רצוי להחליפם. לא מפעילים את התותחים הכבדים מייד.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה מתאר מוכר מאוד. העניין של בעייה שצצה מדי פעם לא בזמן קבוע, מתסכל מאוד ומקשה על מציאת פיתרון לבעייה. במקרה שלי מתייאשים ומפסיקים לשים לב.:?

שמח בשבילך שהצלחת לעלות על הבעייה.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מיני טיפוסים מפוקפקים (מנהלי פורום אוף טופיק ב-PSI למינהם) מציעים לי את שלהם.

הפקפוקים ששמעת היו מהמנוע. לא מאופיר. בגלל שה-AFM זייף התערובת לא הייתה נכונה ולכן המנוע לא עבד עגול.

אגב - תיזהר. גם לי הוא הציע. לא הסכמתי בלי וזלין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה מתאר מוכר מאוד. העניין של בעייה שצצה מדי פעם לא בזמן קבוע, מתסכל מאוד ומקשה על מציאת פיתרון לבעייה. במקרה שלי מתייאשים ומפסיקים לשים לב.:?

שמח בשבילך שהצלחת לעלות על הבעייה.

אחרי שהאוטו נתקע באמצע ת"א- קצת קשה לא לשים לב לבעיה :roll:

ישראל: המדינה היחידה שבה העשירים הם בשמאל הסוציאליסטי,

העניים בימין הקפיטליסטי והמעמד הבינוני משלם הכול :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדידת כמות האוויר הנכנסת למנוע , זהו פרמטר מהותי, בחישוב זמן הזרקה (פולסים למזרקים)

(ישנם מספר שיטות (סוגי חישנים) למדידת כמות האוויר צפיפות האוויר, טמפ' האוויר וכו.)

דני

.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...