Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש יום ששי עבר למקום חדש!!!

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 7598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המקום הוא Coffee to Go באוניברסיטת ת"א, ברחוב חיים לבנון, ליד צומת אינשטיין לבנון.

החניון צמוד לקפה, שמור ומגודר.

החברים מתבקשים להצטייד בתעודות חבר על מנת לאפשר חנייה חינם.

המיקום ודרכי הגישה

האוניברסיטה נמצאת ברמת אביב.

נוסעים ברחוב לבנון מדרום לצפון. 50 מטר צפונית לצומת לבנון/אינשטיין נמצא בצד ימין שער האוניברסיטה מס. 8 (שער בוכנר).

פונים ימינה ומיד שוב ימינה לחניון.

לבאים מצפון רצוי לפנות מדרך נמיר לרחוב אינשטיין, לנסוע עד הסוף, לפנות שמאלה ומייד אחר כך ימינה לשער.

לבאים מדרום, דרך רחוב נמיר רצוי לפנות ימינה בצומת רמת אביב (פלנטריום) לרחוב לבנון. הרמזור השלישי זו צומת לבנון/אינשטיין וחמישים מטר אחריה נמצא השער.

לבאים מאיילון: לרדת ברוקח ולעלות לכוון האוניברסיטה. בככר הראשונה במעלה לפנות שמאלה (רחוב וויז) ולנסוע בו עד הסוף. לפנות ימינה ואתם ברחוב לבנון. הרמזור השני הוא צומת לבנון/אינשטיין וחמישים מטר אחר כך נמצא השער.

שימו לב. אין כניסה לשער מכוון צפון

אנו מקווים שהמקום ינעם לחברים ויגונן על הרכבים.

נא להתיחס בסבלנות לקשיים ובלבולים שהם טבעיים לפעם הראשונה.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שאלה קטנה וחשובה -

ואיפה יחנו כל חובבי המכוניות שבאים לראות, לנשום ולחלום קלאסיקה כל יום שישי, אבל אינם חברי המועדון הנכבד?

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמשיך ישר צפונה ברחוב לבנון עוד כ 200 מטר ותמצא חניון בתשלום של מרכז הספורט. אחרי שתכנס, תמשוך דרומה כמה שאפשר ואז תגיע קרוב לחניון השמור.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והיו טענות לגבי איכות מקום החנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוצאה של המעבר תהיה ירידה משמעותית במספר המבקרים שאינם חברי מועדון. וקודם כל של כל אלו שיגיעו בשבועות הקרובים למקום הישן ולא יימצאו מפגש, מפני שהם אינם ב"לופ" של ההודעות האלו.

אז אולי לחברים יהיה מפגש אינטימי ומסודר יותר, אבל (ותקן אותי אם אני טועה) אחת ממטרות המועדון היא לקדם את המודעות והאהבה לנושא אספנות הרכב במדינתנו הלבנטינית.

אז מפגש כגון זה שהיה במודיעין או בחצרים בהחלט חושפים אנשים ליופי שבכך (וחושפים את המכוניות לטביעות אצבעות משומנות מבמבה...) , אבל אין כמו מפגשי יום שישי, שאליהם מגיעים חובבים ומבינים קצת יותר את המשמעות של לשפץ ולהחזיק רכב ומתחזק בהם האומץ לעשות זאת בעצמם.

חוץ מזה - ישנם כל מיני "ספיחים" למפגש - כגון האלפיסטים שמתרכזים בשולי המפגש, ולמרות שאני מודע שהמועדון לא חייב כלום לאלו שאינם משלמים דמי חבר - אבל בכל זאת מדובר באנשים החולקים את אותה תשוקה וראוי לקרבם ולא להרחיקם.

מה שקורה עכשיו זה שהבנו שמדובר במפגש פנימי של המועדון, בו חבריו יכולים להנות זה מחברתו של זה ללא הפרעה של עמי ארצות שאינם יודעים מה המבנה הפנימי של SU, אבל אולי יידעו יום אחד אם הנגישות לנושא לא הייתה קשה.

למען החשיפה הנאותה אציין שלמרות אהבתי לרכב היסטורי - אינני חבר מועדון, בשל סטיגמה אישית שלי על המועדון כעל חבורה די אליטיסטית שאין לבעלים של מכונית מודרנית יחסית כמו שלי מה לחפש בה יחס אוהד במיוחד. לפחות לא עד שאשפץ רכב בן 50 ואצבור קצת שער לבן וכרס.

ואני מתנצל על ההתקפה הזאת - אבל הנושא בהחלט כואב לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אם אתה לא במועדון, איך אתה כל כך מבין את מהותו?

איש לא רצה לעזוב את המיתחם בהדר יוסף והכוונה איננה להתבדל. את זה אמרנו כבר מיליון פעמים אבל מי ששם עלינו סטיגמה, מיליון הסברים לא יזיזו אותו. הברירה היתה להשאר בשמש בלי מקום לשבת אפילו.

נסה אתה למצוא מקום שיאפשר מקום נח לשבת (זקנים עם כרס, אמרת...) וגם חנייה מוגנת מפני כאלה שעושים חרקות למיניהן. בכל מקום אליו ניסינו להגיע היו הפרעות וחסימות שהפריעו לנו, האליטיסטים, עבי הכרס, ולאלה שרצו באמת להסתכל על המכוניות. המקום בר. אביב פתוח לכולם ומי שבא, ברוך הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה עם הקפה החליף בעלים? הבעלים החדש לא רוצה את עשרות הלקוחות

שמגיעים בשישי?

ומה הטענות על החניה ? המגרש החדש שמדובר עליו (כפי שצוין לפני כבר)

הוא ממש קטן ובעל גישה רעה. חניה למבקרים בכסף?

אפשר וצריך למצוא מקום יותר טוב. אם המטרה היא שרק אנשים המועדון יראו

אחד את השני אז כנראה שהמקום החדש תקין. אגב מבית הקפה בקושי רואים

את החניה הוא פונה לרחוב הראשי ולא לחניה.

לדעתי כדאי למועדון לשקול מחדש את החלטתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לקודמי...

אני חושב שההחלטה לעבור היא לא נבונה, אבל אני לא מכיר את כל הסיבות אז אני לא אקפוץ למסקנות - חבל לי רק שכדי לצפות ברכבים אצטרך לשלם כסף.

למה שלא תבדקו, למשל, את חניון המרינה בהרצליה? הוא ללא תשלום, יש שם המון מקום ואפילו קהל מזדמן אליטיסטי :wink:

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקום הוא Coffee to Go באוניברסיטת ת"א, ברחוב חיים לבנון, ליד צומת אינשטיין לבנון.

החניון צמוד לקפה, שמור ומגודר.

החברים מתבקשים להצטייד בתעודות חבר על מנת לאפשר חנייה חינם.

המיקום ודרכי הגישה

האוניברסיטה נמצאת ברמת אביב.

נוסעים ברחוב לבנון מדרום לצפון. 50 מטר צפונית לצומת לבנון/אינשטיין נמצא בצד ימין שער האוניברסיטה מס. 8 (שער בוכנר).

פונים ימינה ומיד שוב ימינה לחניון.

לבאים מצפון רצוי לפנות מדרך נמיר לרחוב אינשטיין, לנסוע עד הסוף, לפנות שמאלה ומייד אחר כך ימינה לשער.

לבאים מדרום, דרך רחוב נמיר רצוי לפנות ימינה בצומת רמת אביב (פלנטריום) לרחוב לבנון. הרמזור השלישי זו צומת לבנון/אינשטיין וחמישים מטר אחריה נמצא השער.

לבאים מאיילון: לרדת ברוקח ולעלות לכוון האוניברסיטה. בככר הראשונה במעלה לפנות שמאלה (רחוב וויז) ולנסוע בו עד הסוף. לפנות ימינה ואתם ברחוב לבנון. הרמזור השני הוא צומת לבנון/אינשטיין וחמישים מטר אחר כך נמצא השער.

שימו לב. אין כניסה לשער מכוון צפון

אנו מקווים שהמקום ינעם לחברים ויגונן על הרכבים.

נא להתיחס בסבלנות לקשיים ובלבולים שהם טבעיים לפעם הראשונה.

אין לי מה להגיד. רק שחבל מאוד. בתור מישהו שסדר היום שלו ביום שישי מחוייב

בביקור במועדון החמש, גם אם אומרים לי שאין שם כלום חדש לראות, אני תמיד בא. ותמיד מצלם איזה תמונה או שתיים,

ולפעמים מבסס גלרייה שלמה על המפגש במועדון החמש. עכשיו נוותר על זה. אין לי כוונה לנסוע עד רמת אביב,

לשלם כסף על חנייה כשאני נכנס גג לשעה, וחבל, זה הפסד של חברי המועדון.

אתם עושים פה טעות, ואתם תשלמו עליה, ובגדול.

כמות הילדים הקטנים שהייתה מסתובבת, גם כשהייתם במפגש ברמת גן, וגם

כשהייתם במפגש בהדר יוסף, ושואלים ומתעניינים, ובכלל סקרנים שהיו באים

ומסתכלים. כל הסחר מכר שמנהלים על מכוניות אספנות וכולי, זה הכל לא יהיה

יותר. אנשים לא ישלמו כסף בשביל ללכת ברגל ולראות מפגש בקביעות,

וכרטיס חבר מועדון? מה עם אלה שבאים פעם ראשונה, וצריכים עוד כמה פעמים

כדי לראות ולהתרשם? מה עם אלה שהשירותים שאתם מציעים בכרטיס, לא משתלמים להם, אבל את המפגש הם רוצים לראות?

מה עם אלה שבאים עם ילדים קטנים ולא יכולים ללכת מרחקים? זה חבל מאוד. כל האינטרקציה עם הקהל תלך לכם. אני מאוד מאוכזב מההחלטה הזו.

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין (ואני מדגיש "עדיין") לא חבר מועדון, אני בהחלט חשבתי להצטרף ברגע שאסיים את שיפוץ הרכב שלי, ואל תתחילו לספר לי שלא קשור וכי אפשר להיות חבר גם ללא רכב, אני פשוט מעדיף להצטרף למועדון יחד עם הרכב ורק לאחר השיפוץ.

אחד הדברים שמשך אותי לתחום בכלל היה המפגש ביום שישי אותו אני לא מפספס וכמו שכתבו כאן לפניי גם אם אין שום דבר חדש!

אני בטוח שכל הזמן מצטרפים חברים חדשים למועדון בזכות המפגש השבועי. זו נקודה שלא התייחסו אליה עד היום , אני אישית מכיר 3 חברים שהצטרפו ואף רכשו רכבים בעקבות המפגשים.

מה שיקרה עכשיו הוא שהגידול שקיים היום בחברי המועדון ילך ויפחת, אנשים ואני בכללם לא ישלמו כסף בכדי להגיע למפגש לפחות לא באותה תדירות של כל יום שישי וברגע שיום שישי שלהם יתפנה מהשגרה של המפגש הוא יתמלא בענינים אחרים וכל נושא המפגש יעלם וידחק לפינה.

חבל שכך ואם האנשים שמנהלים את העניין ותפקידם ליעל ולא לגרוע לא רואים את הדברים ולא צופים את הבאות אולי הם אינם עושים את עבודתם בצורה נכונה.

היה מן הראוי לערוך סקר קטן אפילו בין חברי הפורום שהם מדגם מייצג ולראות את התגובות לפני הטלת הפצצה הממש לא חיונית.

אז החליפו בעלים בבית הקפה במקום המפגש, אז מה :?:

מה בדיוק פשר העניין של הבעלים בבית הקפה? אלא אם יש למפעילים איזו שהיא הטבה מהבעלים הקודמים שאיננה עוד, מצטער אבל אני לא מוצא שום קשר אחר!

המלצה!

לשקול את העניין בשנית לפני ביצוע.

אפשר לדחות את ההחלטה לעוד שבוע, (הרי ממילא לא כולם מתעדכנים מהפורום וחלק מהאנשים יגיעו למקום הישן)

לערוך איזה שהוא סקר בסיסי עם בעד ונגד כמו בכל אירגון יעיל ורק אח"כ להחליט.

חבר מועדון 13925

בתהליך שיפוץ של גולף קבריולט:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב.

ברצוני לצטט את דבר יו"ר מועדון החמש מר נחום קדמיאל , בדברים אשר נכתבו באבטומוביל האחרון - דבר העורך :

"וכמו שלבוגר בן ה 18 אנו מאחלים שישמור על עצמו קודם כל ,שתהיה לו בריאות טובה ואריכות ימים ושיצליח בדרכו כך גם למועדון החמש : שנשמור היטב על מה שיש לנו, על המכוניות, על המסורת, על החברות והרעות ושנצליח בעשורים הבאים גם להתפתח, להתרחב ולהשתבח עם הזמן " .

חלק ממטרות מועדון החמש המוצהרות והרשמיות הינן( ואני מצטט ) :

א. עידוד שימור הרכב העתיק והקלאסי .

ב. פיתוח מודעות להיסטוריה המוטורית בארץ ובחו"ל .

ג. הגברת התודעה המוטורית בכלל ולאספנות רכב בפרט.

כחבר מועדון ברי ונהיר לי כי המודעות והתודעה בקרבנו , החברים- רבה מאוד.

הגברת המודעות , התודעה ועידוד השימור יושגו אך ורק ע"י חשיפה מתמשכת לציבור הרחב, באופן קבוע , ע"י אירועים, טיולים ובעיקר מפגשים שבועיים.

העתקת מיקום המפגש למיקום אשר ייצור חיץ בין חברי המועדון -בבחינת חברה סגורה- לבין הקהל הרחב- רק תרחיק אותנו מיעד חשוב זה של התרחבות והשבחה .

כמועדון אשר חרט על דיגלו את המטרות הנ "ל שומה עלינו לקחת בחשבון את ציבור המתעניינים הרחב בעת קביעת המיקום החליפי .

תודה.

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי היעד מספר אחת של המועדון אמור להיות הגברת המודעות\חשיפה לכל התרבות של ריכבי אספנות!!!

בשינוי מקום ועוד בשינוי לרעה בכל הפרמטרים אבל בכל הפרמטרים(במיוחד ללא חברי המועדון שהם היעד הבא של חברי המועדון)

זה יפגע קשות!!!

אני מכיר הרבה משפחות ואני מדגיש משפחות שבישבילם יום שישי במועדון זו חוויה משפחתית !!

הרבה אנשים שלא נחשפים לפורומים ולא משנה הסיבה פשוט יעלמו וזה מאוד מאוד חבל!!!

למען עתידכם ולמען כולם לדעתי תבתרו על הרעיון או שאם כבר אתם משנים תשנו לטובה ותועילו לכלל המבקרים ולא תפגעו!! :idea:

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטרף לשאר הכותבים כאן, ומצר על המעבר הזה.

זה אומר שחברים שלי שאינם מנויים למועדון לא יצטרפו אלי למפגשי המועדון, ובסופו של דבר אני אעדיף להגיע למפגש ה"רגיל" ולא למועדון ה-5. בכל זאת רכב זקן שמעדיף להגיע רק למקום אחד ;-)

חבל על הסדר התשלום, זה רק יגרום למועדון להפוך למנוכר, בלי פנים חדשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...