Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דליפה ממעבה המזגן. יש אפשרות לתקן?

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 6576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

כבר 3 שנים שיש לי דליפת גז מהמזגן. בהתחלה מכון מזגנים חשב שזה מאחד השסתומים והוא החליף אותו, שנה אח"כ ניגשתי לאשר מזגנים בבני ברק שמצא חור במעבה המזגן.

הבעייה היא שלרכב שלי (טויוטה סטארלט 97') אין מעבה תחליפי, ואת מחירו של המקורי אני בכלל לא רוצה לדעת.

השאלה שלי היא האם מתקני רדיאטורים שמתעסקים גם עם מעבי מזגנים? אם כן - אין לי בעייה לבצע את הפירוק ולתת לו לתיקון.

כמו כן אשמח לשמוע על רדיאטוריסט אמין וטוב באיזור המרכז.

תודה,

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=78926

ניתן לתקן את המעבה , אני מצאתי בקריית מלאכי מכונאי מקצועי שביצע לי את העבודה .

עד היום לא היה לי דליפה במ"ע המיזוג.

פולקסוואגן ואריאנט 1969

פורד פוקוס 2002

קבוצה בפייסבוק לפורד פוקוס :

https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/groups/365044096918626/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבה המזגן נמצא בחזית המכונית וניתן לתיקון, בדרך כלל, אצל רדיאטוריסט.

אזור המרכז הנו גדול אז נא הגדר מיקום מועדף.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי, בשביל בעל מקצוע טוב אני מוכן לנסוע כמה ק"מ... אני מאיזור פתח תקווה.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש במרכז, אבל קצת יותר רחוק, ליד מודיעין, יש את אמנון מ"רדיאטור מודיעין" . אני אוהב את סגנון העבודה שלו, וגם את המחירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...