Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ב 100,000 ש"ח

WebWizard
שימו לב! השרשור הזה בן 7855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן :)

אז ככה, אני צריך המלצות לרכב חדש, רק חדש, והתקציב הוא עד 100,000 שקל.

האוטו הוא בשביל דודה שלי שהיא צריכה שיהיה בו דוושה מיוחדת לנכים (לא סגור איך קוראים לזה) אבל האוטו חייב להיות חדש, אחרת אין סיוע מהביטוח הלאומי.

הצעות?

תודה!

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופרמיני או קומפקטית. בקומפקטית אין כל כך ממה לבחור. אם חייב גודל של קומפקטית, אפשר ללכת על סופרמיני גדול (כמעט כל דגם שיוצא עכשיו הוא כזה) שמציע מרווח פנימי כמעט כמו של קומפקטיות מלפני כמה שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שהגודל ממש משנה לה...

אני מעריך שהיא תצטרך משהו נוח נכון?

אם ככה אז מבחינת הסופרמיני נפתחת רשימה:

פיג'ו 206(נוחות לא מי-יודע-מה)

רנו קליאו

סיטרואן C3

יונדאי גטס (לא כל כך יודע לגבי הנוחות)

טויוטה יאריס.

אלה מה שעלו לי בראש- ושוב, בהנחה שהיא צריכה משהו משהו נוח, הייתי "ממליץ" על הקליאו/C3 (על הC3 אני ממליץ לפי כתבות.)

אם למישהו יש במשהו לתקן אותי- בבקשה.

חן@זה מזה פשוט!:Fade-color

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאריס, יאריס, יאריס - ואולי אפילו גרסת הוורסו (אני חושב שהיא נראית מיוחד, וממש לא רע, אחרים חושבים שהיא מבשרת הארמגדון).

מאוד מרווחת מקדימה, לפי התרשמותי הקצרה מאוד, לפחות כמו קומפקטיות סטנדרטיות.

כמובן שזו מכונית בלי כאבי ראש, כדרכם של טויוטה בקודש. והגג הגבוה הוא גם יתרון נוחות.

אם יש צורך לשטח אכסון, אני אמליץ שוב על הוורסו, שפותרת את הבעיה.

בקיצור, יאריס.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאריס, יאריס, יאריס - ואולי אפילו גרסת הוורסו (אני חושב שהיא נראית מיוחד, וממש לא רע, אחרים חושבים שהיא מבשרת הארמגדון).

מאוד מרווחת מקדימה, לפי התרשמותי הקצרה מאוד, לפחות כמו קומפקטיות סטנדרטיות.

כמובן שזו מכונית בלי כאבי ראש, כדרכם של טויוטה בקודש. והגג הגבוה הוא גם יתרון נוחות.

אם יש צורך לשטח אכסון, אני אמליץ שוב על הוורסו, שפותרת את הבעיה.

בקיצור, יאריס.

נשאר לי רק להסכים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...