Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם אני מתגייס לצה"ל, יש לי כמה שאלות...

mcyossi
שימו לב! השרשור הזה בן 6576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר שביום ראשון ה23.4. היה לי ראיון אישי, והיום (יום שני 24.4) קיבלתי טלפון מלשכת הגיוס, אמרו שאני כבר אקבל צו ואני אמור להתגייס בתאריך ה8.5 , עוד שבועיים בדיוק מהיום.

אז כן זה בא לי בהפתעה (התראה של שבועיים בלבד).

אני מאוד רוצה להתגייס לשח"ם (שירות חובה משטרתי) ולא מילאתי מנילה או משהו אחר, חוץ מלחיילת בראיון האישי שאמרתי לה שאני רוצה להתגייס לשם, בשום מקום אחר לא שאלו אותי לאן אני מעוניין להתגייס.

איך אני יכול לדעת (ומתי) לאן אני אגוייס ואיזו טירונות אני אעשה?

בדר"כ, כשמגיעים לבקו"ם הבנתי שעולים לאוטובוס ישר לטירונות או מעבירים לילה שם ולמחרת נוסעים לטירונות ויש גם את האופציה של לחזור הביתה ולבוא לבקו"ם יומיות עד לטירונות מספר פעמים, זה נכון?

חברים אמרו גם לא לקחת איתי תיק וציוד לגיוס, ככה סיכוי טוב יותר שאני אחזור הביתה באותו היום, מישהו יודע משהו בקשר לזה? (אתם מכירים את זה שיושבים כמה אנשים וכל אחד זורק הצעה לאוויר...).

ובשביל עצמי, באיזה בסיס טירונות יש את התנאים הכי טובים? (אני כנראה אהיה ב02 אני מעריך).

ולמי שיש סתם טיפים וכאלה אז בכיף.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קשור לכמה ציוד תביא איתך, כי באופן תיאורטי אתה מקבל את כל מה שאתה צריך ביום הגיוס, אפילו תחתונים משחת שיניים וסכיני גילוח...

לגבי איפה תוצב - סביר להניח שיהיה לך קצין מיון, ושם אתה יכול לשפוך את לבך. יעזור או לא יעזור - הכל נתון ביד הגורל ובקומבינות.

מתי מפנים אותך מהבקו"מ - תלוי. אם כבר נקבע לך מקצוע או תפקיד, יכול להיות שהפינוי יתבצע (אוי, זה נשמע ממש לא טוב) באותו היום או בימים הקרובים שלאחריו. אם אתה מחוסר שיבוץ - יש אנשים שנשארו בבקו"מ חודש וחודשיים.

לגבי טירונות - לא מכיר את הבט"רים של הג'ובניקים האלה :wink:. (אבל אם תגיע למחנה 80 אנסה לעזור לך...)

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טירונות 02 עושים באחד מה3 בסיסים הבאים:

- מחנה 80 (סמוך לחדרה)

- ניצנים (סמוך לחוף ניצנים... דרום אשדוד)

- זיקים (דרום אשקלון.. קסאם area)

מהאנשים שדיברתי איתם - מחנה 80 וניצנים (איפה שאני עשיתי), חלק נהנו וחלק פחות.. בזיקים כולם סבלו :)

בכל מקרה - אם אתה רוצה שיהיו לך דברים אישיים כשאתה יוצא לטירונות, אני מציע לך להביא תיק מהבית..

כי הסיפור הזה שישלחו אותך הביתה להביא את התיק הוא רק במקרה ומתכננים לך כמה ימים נחמדים של עבודות רס"ר בבקו"ם.

לגבי השיבוץ - סביר להניח שתראה קצין מיון בסוף הטירונות, ואז תוכל להגיד לו במה חשקה נפשך..

שח"מ בדרך כלל מקבלים אנשים בעלי ת"ש גבוה יחסית.

בהצלחה :)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

mcyossi שלום לך !

גיוס 8 במאי הוא גיוס סטי"ילים זאת אני יודע משום שאני מתגייס ביום זה.

דבר שני כמעט בטוח שאת הטירונות תעבור בזיקים (02 כמו שציינת) אולם לפי מיטב הבנתי ביום זה יש מספר אנשים שמגוייסים לחיילות אחרים על כן אל תסתמך במאת האחוזים על תשובתי.

בנוסף מומלץ בחום להביא ליום הגיוס תיק שכולל מספר דברים נחוצים שכן הצבא הוא במקום הכי לא הגיוני שיכול להיות לכן אל תסתמך מה שאמרו חבריך וקח איתך ציוד לשבוע ימים(תחתונים,גופיות,גרביים וכו')לאחר שתצא שבת בפעם הראשונה תדע מה אתה צריך להשלים לציוד שלך

גיוס קל ונעים!

Not all chemicals are bad.Without chemicals such as hydrogen and oxygen,for example,there would be no way to make water,a vital ingredient in beer.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במשרת במישטרה הצבאית:| ורציתי לעבור לשחם אבל אמרו לי שזה כימעת בלתי אפשרי אז אם לא תקבל שח"ם תעשה להם קצת בעיות ואל תיתפנה לחיל אחר כיוון שאחרי יש מצב שבכלל לא יקבלו אותך לשם...

פאאק ואני חשבתי שאני צעיר:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במשרת במישטרה הצבאית:| ורציתי לעבור לשחם אבל אמרו לי שזה כימעת בלתי אפשרי אז אם לא תקבל שח"ם תעשה להם קצת בעיות ואל תיתפנה לחיל אחר כיוון שאחרי יש מצב שבכלל לא יקבלו אותך לשם...

פאאק ואני חשבתי שאני צעיר:-D

ואם אתה חשבת שאתה צעיר, מה תגיד על 6.7, אבל אני סיפור אחר לגמרי (למי שזוכר) :wink: .

שי.

שי אסרף - Team Kobi-Racing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטי"ילים - ספינת טילים? אני חושב שאם הוא היה מתגייס לשם הוא היה יודע את זה. צריך בשביל להתקבל לשם לעבור מבחנים וכמובן פרופיל קרבי.

אני לא מבין איך כמעט כולם פה בעלי פרופיל 64 ומטה, באמת יש לכם בעיות או שאתם ממציאים משהו בשביל לא להתגייס לקרבי?

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- זיקים (דרום אשקלון.. קסאם area)

בהצלחה :)

שחר אדום ,שחר אדום:shock: 1 ...2..3... בום !

בכמה שניות האלה אתה אפילו לא מספיק לחשוב לאן לברוח..מפחיד..

הפצ"מרים נפלו עלינו מכל כיוון ..

יוסי, שיפשוף נעים !

אתה תדע איזה חייל אתה שתקבל את הבגדים בבקו"ם, לאן אתה מיועד תדע בסוף הטירונות (רוב הסיכויים)

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה נראה לך שאנחנו כלכך אוהבים מכוניות?

כי יש לנו בעיות בריאותיות כלכך קשות שאף יצור אנושי לא מוכן להיות בקשר איתנו.. המכונה (מכונית) לעומת זאת - מקבלת אותנו כמו שאנחנו :D

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...