Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זוכרים שדיברנו על חרא של התנהגות..

Gargoyle
שימו לב! השרשור הזה בן 6570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז זהו,

היום בעודי מחכה למורה נהיגה (שיעור ראשון יאי!) מחוץ לשער בית הספר,

אני קולט איזה ערס מטומתם מכיתה י' מתיישב על מכסה מנוע של 323 ישנה, דווקא שמורה ונראת לא רע בכלל!!..

ואין דבר שאני שונא יותר משיושבים על האוטו שלא שלך.. אבל עזבו, יש ויש..

הוא ישב על המכסה מנוע, בכל מקרה, אח"כ הוא הולך..

קלטתי הוא השאיר גומחה בשביל 4 יחידות מובחרת של צה"ל עם הסוואת שטח יכולות לעשות בפנים

אמבוש.

אני לא יודע אם מספיק שיתנו דחיפה מלמטה של המכסה מנוע, כי ממש היה שם שקע גדול אבל נראה..

ממש חטפתי קריז, רציתי לצלם כדי להראות לכם אבל הוא עדיין היה בסביבה..

אולי מחר אני יצלם את זה אני חושב שהרכב ההוא חונה קבוע ליד הבית ספר.

ממש ממש חבל לי עליו, אוטו שנראה טוב, לא עשה שום דבר רע עמד לו בתמימות..

כזה דבר מעצבן באמת, על כלום זה אולי יכול לעלות לו כסף כי זה לא נראה לי משהו שאפשר לסדר ברגע..

בכל מקרה, רציתי לשתף אותכם, לקח שלמדתי מהסיפור להבא,

לא להחנות את הרכב קרוב מדי לבית הספר, או מקום ציבורי הומה ערסים.

זהו.. מזועזע..

עמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע שבתי ספר זה מכה..

ישנה גם חניה מקובלת בקרב תלמידים ומורים בביצפר

אני מעדיף ללכת עוד כמה מטרים רק שלא יעופו כדורים על האוטו או תופעות אחרות דומות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אני יגיד, בתקופת התיכון שהיה לי את האונו יצאתי מהבי"ס וראיתי איזה ערסית יושבת לי על האוטו, אמרתי לה קומי לי מהאוטו בבקשה.

והיה לה עוד את החוצפה להגיד לי "למה מה? מי יישמע איזה אוטו ישח'ה??.."

:mad2: מיותר לציין שלא היה שווה לה לדבר ככה ובטח לא לשבת לי על האוטו...

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למדתי את הלקח שלי כשביום הראשון של הלימודים, החנתי את האוטו שלי מול השער של בית הספר ונעלמה לי טסה, עיצבן אותי מאוד בזמנו (טסה מקורית, לא רביעיה ב50 שקל), וגם תמיד היו התקהלויות של אנשים באזור ההוא. מאז הייתי מחנה (עוד כשהייתי תלמיד) את הרכב בדיוק מעבר לבניין שמול בית הספר, מגרש החניה הוא של הבניין אבל החניות לא ממוספרות. בדיוק עוד 5 מטר הליכה וראש שקט.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגרש החניה הוא של הבניין אבל החניות לא ממוספרות.
זה מתאים לכותרת של השרשור. ואני שונא שאנשים כמוך עושים את זה בבנין שלי, למרות שאין מספור לחלק מהחניות.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור - אם דברים כאלו מזעזעים אותך אז אתה באמת תמים. (אבל אהבתי את ההתרעמות, אתה בטח בחור טוב עם חינוך טוב). ונדליסטים יש בשפע, לא משנה איפה - בין אם הם עושים זאת במתכוון ובין אם לא, זה הזלזול והחינוך הירוד שהנוער של היום מקבל, לדעתי לפחות.

ליאור

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...