Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש בשעת לחיצה על דוושת הברקס

ssdd
שימו לב! השרשור הזה בן 6580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב,

החל מאתמול בערב שמתי לב כי בשעה שאני מרים את הרגל מדוושת הברקס (לאחר עצירה ברמזור או משהו דומה) ישנו רעש כמו של ציר חורק שמפר את השלווה :?

רציתי לדעת האם יש משהו שאני יכול לעשות עם זה בכוחות עצמי או שמדובר במשהו שיצריך הליכה למוסך וטיפול כללי בבלמים?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרים את הרגל לגמרי או מרפה קמעה?

הרכב אוטו-מת או ידני?

הרעש מתחיל כשאני כבר מתחיל להרים את הרגל אבל מתבטא יותר כאשר אני כבר לקראת סיום ההרמה.

רכב ידני, פולו 96 אם זה משנה משהו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה מגיע הרעש ? מהדוושה או מבחוץ ?

היה לי פעם מין צפצוף-חריקה בחלק ממהלך הדוושה באיביזה (שזה רכב דיי דומה), הגיע מתוף אחורי.

פשוט פתחו את התוף, ניקו קצת וגירזו והבעיה נפתרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה מגיע הרעש ? מהדוושה או מבחוץ ?
הרעש מגיע מבחוץ, נשמע כאילו מהחלק התחתון של הרכב.

הניקוי/ גירוז שלך, עשית במוסך רגיל או לבד? (וכמה עלה אם זה היה במוסך?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לבחון את העניין בזמן עמידה כשהדלת פתוחה והראש כמה שיותר בחוץ ולנסות לשמוע מאיזה כיוון.

אם באמת הרעש מאזור אחד הגלגלים, אני מאמין שפירוק וגירוז של החלקים הנעים יפתור את הבעיה.

אני עשיתי את זה במוסך ולשמחתי לא עלה כלום.

השארתי את האוטו במוסך לטיפול שגרתי בלי להודיע על הבעיה. משום מה, הבלמים כנראה לא נבדקו ובאתי להתלונן על הבעיה מיד עם סיום הטיפול (לא טענתי שזה באשמת המוסך. הודעתי שזה היה קודם). הם כנראה היו לחוצים וקצת נבוכים שהם לא מצאו "תקלה" כזו ועשו את הכל ללא חיוב נוסף.

בכל מקרה, לפי מה שראתי שעשו שם, כל אחד עם קצת ידיים טובות יכול לפרק את הגלגל ולפתוח את התוף (לא חושב שיש אפילו ברגים). עשה ניקוי קליל עם מברשת וקצת גריז על החלקים הנעים.

בהצלחה:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...