Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

volvo 850 T-5 vs firebird

volvo 850 T-5
שימו לב! השרשור הזה בן 7611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במקס טיונינג יש סירטון של S70-T5 עם צ'יפ ופילטר שלוקחת פיירבירד בכל מצב, גם מעמידה גם מ-100 וגם מ-160.

ההערכות מדברות על 280 כ"ס לרכב ההוא, 240 במקור + 40 של הצ'יפ.

לגבי הרכב שלך... עם צ'יפ אמורה לקחת, בלי קשה לומר, ונדמה לי שיש לך 225 כ"ס במקור.

אגב, גיליתי שיש כבר צ'יפ ל-S60R... המפלצת החדשה מבית וולוו עם 300 כ"ס במקור, הצ'יפ מעלה ל-330 כ"ס... אני רוצה.

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם צ'יפ ל 306 שעושה אותה חזקה יותר משתיהן... גם לאסקורט כשאני חושב על זה...

מי יודע , אולי יהיה גם סירטון של שתיהן לוחצות....

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקס טיונינג יש סירטון של S70-T5 עם צ'יפ ופילטר שלוקחת פיירבירד בכל מצב, גם מעמידה גם מ-100 וגם מ-160.

ההערכות מדברות על 280 כ"ס לרכב ההוא, 240 במקור + 40 של הצ'יפ.

לגבי הרכב שלך... עם צ'יפ אמורה לקחת, בלי קשה לומר, ונדמה לי שיש לך 225 כ"ס במקור.

אגב, גיליתי שיש כבר צ'יפ ל-S60R... המפלצת החדשה מבית וולוו עם 300 כ"ס במקור, הצ'יפ מעלה ל-330 כ"ס... אני רוצה.

ינון.

אתה מדבר על הוולוו של דורון , ואתה מפספס כמה דברים ;) , לא מדובר ב "רק צ'יפ.." יש לו גם צנרת ואינטרקולר ועוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב של דורון זה אס 70 ולא 850!!!

אס 70 חזק בצורה משמעותית מה-850 בכל מצב!!!

ורכב כזה עם פילטר וצנרת ועוד כמה סודות קטנים נושק ל290 סוסים שזה מכובד וחזק ביותר!!!

הפיירבירד (השאלה אם 3700 או פורמולה-5700)???

בכל מקרה הפורמולה מול 850 סטנדרטית לוקחת בכל מצב לגבי ה3700 לא יודע

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...