Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החוצפה הישראלים המדהימה

קאל-אל
שימו לב! השרשור הזה בן 6580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראו אני אומנם חדש כאן אבל רציתי לעלות נושא לא רק בכתב אלה גם בתמונות על החוצפה הישראלית. אני בחרתי לתעד את החוצפה הישראלית בנוגע לרכבים כי הרי זה הפורום. אני יעלה עוד תמונות במידה ותהיה יתעניינות, במידה ולא אז לא נורא. אלה מספר תמונות שצילמתי בשכונה שלי. אם גם לכם יש צילום או תיעוד תעלו ונראה כי כמה שזה מרגיז זה גם מסקרן כמה אנשים יכולים להיות חוצפנים. תראו בתמונות את ההונדה סיוויק היא חסמה לנו את הכניסה לבלוק, למשך שעות היינו צריכים לדלג מעלייה כדי להכנס, פשוט חוצפה. ואה שכחתי חג שמח חברה :razz:

honda2.jpg

fiasta.jpg

mazda.jpg

האהבה שלי למכוניות זה כמו האהבה שלי לנשים מלבד הסקס כמובן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דבר אחד שאני לא מבין. איך עדיין אין סימני מעיכות על מכסה המנוע של כל האנשים שטיילו עליו?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חשבתם לערב משטרה בנושא?

לא נראה לכם חריג שרכב חונה בתוך לובי של ביניין....?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מזכיר לי את המקרה לפני מספר חודשים כשאני ואישתי (אז חברה שלי...) חזרנו הביתה ומגלים להפתעתנו שבחניה הפרטית שלנו (חניה מסודרת של בית משותף עם שלטים של חניה שמורה ומספר הדירה) חונה לו רכב לא מוכר.

זה היה מאוד מרגיז, במיוחד בגלל שלא היתה חניה אחרת באזור הקרוב.

החלטתי פשוט לחסום בגוף רכבי את החניה ואת הרכב הלא מזוהה (לא חסמתי את הרחוב או משהו כזה) ופשוט עלינו הביתה.

אחרי שעה ומשהו אני מציץ מהחלון ואני רואה אדם מסתובב סביב שני הרכבים ומנסה לחשוב איך הוא מוציא את האוטו שלו (את הרכב שלי הצמדתי מאוד לרכב שלו כדי שלא ינסה בכלל לתמרן את הרכב שלו החוצה). אחרי רבע שעה נוספת של צפיה בבחור המתוסכל הרחמים שלי החלו לפעול וירדתי להזיז את הרכב.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עושה דבר יותר פשוט,לי פשוט נמאס,אני מתקשר כמעט כל יום למשטרה,הם כבר מכירים אותי שם,כל יום אני מדווח על רכבים שחונים או על המדרכה, או באלכסון איפה שצריך ישר, או יש את אלו שבאים וזורקים את הרכב שלהם איך שהם רוצים,מסכנים את ההולך רגל שצריך לרדת לכביש,חוסמים חלק מהנתיב,חוסמים חניות, וכל יום הם באים ושמים כמה דוחות.

רק ככה אנשים ילמדו לחנות כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב זה לערב משטרה

כאלה דברים תמיד קוראים בישראל :D

גם לנו יש חנייה מסודרת אם מספרים וכו

וכול פעם מישהו אחר חונה לנו בחנייה

אז אבא שלי תמיד חוסם אותו :x

כמו שאמר הבחור שסיפר שהוא חסם מישהו ולא נתן לו לצאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת את המשטרה זה לא מעניין בכלל, הם עוברים ע"י המכוניות שעל המדרכה או בתחנת האוטובוס וממשיכים לנסוע. לצערי במשטרה לא עובדים אנשים כמוני אלה אנשים שרק רוצים להתפרנס ולא לעזור. ובכלל אם תעשה משהו למכוניות הללו אתה עלול למצוא את עצמך בבעיה. בכלל רכבים כאלה בדרך כלל מקושרים לנהגים שלא הייתי רוצה להיות איתם בריב. התמונות זה רק בשביל להראות עד כמה הם חוצפנים כמו שאומרים תראו באיזה מדינה אנחנו חיים. הקטע זה לא רק מכוניות זה דברים אחרים, אבל הפורום הוא על רכבים ולכן התמונות אני מודה לכם על ההתענינות

האהבה שלי למכוניות זה כמו האהבה שלי לנשים מלבד הסקס כמובן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל בעלי הדם החם, ראו הוזהרתם.

אסור לגרום נזק למכונית החוסמת למרות העצבים משום שאז אתה הופך לאשם בחבלה וחטא החסימה הופך משני לחלוטין. אני מכיר מקרה אמיתי כזה שהנחסם שבר לחוסם את החלון. השוטר שהוזעק הסביר שבעל המכונית שנזוקה יכול להגיש תלונה פלילת. זה נגמר בזה שהנחסם ששבר את החלון שילם את כל הנזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כספר יקר, כמה שזה מעצבן, אסור לחסום רכבים, גם אם הם חונים בחניה שלך... זו עברה...

אני מודע לזה שזה מאווווד מעצבן, אבל זה החוק...

מה כן אפשר לעשות? אפשר להיתקשר למישטרה, להוציא תלונה על פלישה לשטח פרטי, ואחרי זה אפשר להזמין גרר (אמנם עם חשבנך, אבל, תאמין לי, זה שווה;)), ולגרור את הרכב למיכרות תימנע (אוטובוס לא מגיע לשם, הדרך היחידה היא ע"י מונית...

ה400 ש"ח הכי שווים שתבזבז... :)

שוב, לא עושים את זה כל פעם, ולא בכל מחיר, אבל אם מישהו מחנה את הרכב שלו בצורה קבועה בחניה שלך, ולא מוכן להקשיב, זו הדרך...

גם אני גר בביניין עם חניות פרטיות, וזה מרתיח אותי כשדיירים שגרים בבינין עושים לי את זה כשהם יודעים שזו חניה פרטית...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לידע כללי, גם הדבקה של מדבקות על שימשת החלון כאשר חניתם במקום אסור לחניה היא השחתת רכוש.:roll:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כספר יקר, כמה שזה מעצבן, אסור לחסום רכבים, גם אם הם חונים בחניה שלך... זו עברה...

אני מודע לזה שזה מאווווד מעצבן, אבל זה החוק...

מה כן אפשר לעשות? אפשר להיתקשר למישטרה, להוציא תלונה על פלישה לשטח פרטי, ואחרי זה אפשר להזמין גרר (אמנם עם חשבנך, אבל, תאמין לי, זה שווה;)), ולגרור את הרכב למיכרות תימנע (אוטובוס לא מגיע לשם, הדרך היחידה היא ע"י מונית...

ה400 ש"ח הכי שווים שתבזבז... :)

שוב, לא עושים את זה כל פעם, ולא בכל מחיר, אבל אם מישהו מחנה את הרכב שלו בצורה קבועה בחניה שלך, ולא מוכן להקשיב, זו הדרך...

גם אני גר בביניין עם חניות פרטיות, וזה מרתיח אותי כשדיירים שגרים בבינין עושים לי את זה כשהם יודעים שזו חניה פרטית...

גילי

אם הייתי חושב שתלונה לעיריה/משטרה היתה מזיזה משהו לפני שהבחור היה מזיז את האוטו כנראה שבדרך הזאת הייתי משתמש.

לצערי, משטרה בישראל לא תזיז את עצמה בשביל "אירועים" כאלו, הם כנראה עסוקים מדי.

במצב כזה האזרח הפשוט יכול לאכול את הכובע ולשתוק או ללכת בדרך של עונש חינוכי. קטונתי מלחנך אזרחים שההורים שלהם נכשלו בחינוכם...אבל לפעמים זאת הדרך המתאימה ביותר.

לא חוקי? הצחקת אותי! חסימת רכב שתופס חניה פרטית היא לא חוקית במידה פחותה מאי החוקיות של רכב שתופס לי את החניה הפרטית תוך כדי צפצוף על כל העולם.

נכון, עין תחת עין זו לא בדיוק דרכו של העולם המודרני...אבל במקרה הזה, זה נדרש.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעומת זאת הוצאת האוויר מארבעת גלגלי הרכב אינה השחתת רכוש, הצמיג נשאר כשיר לנסיעה - רק נטול אוויר.

:evil:

אזהרה : כותב הודעה זו אינו אחראי למעשיכם ואינו נוהג ו/או ממליץ ו/או תומך במנהג הנלוז של להוציא את האוויר מכל הגלגלים של מי שחוסם לו את החניה, ואח"כ להניח לו בלוק בניין על מכסה המנוע עם פתק : "בפעם הבאה זה בתוך האוטו שלך".

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי, משטרה בישראל לא תזיז את עצמה בשביל "אירועים" כאלו, הם כנראה עסוקים מדי.

כן אתה יודע, במצב של היום כשיש רוצחים מסתובבים חופשי, גנבים על ימין ועל שמאל ומפגעים שצריך לעצור לפני שהם מתפוצצים במקום כמו תל אביב, קצת בעייתי לשלוח ניידת לכל רכב שחונה בצורה בלתי חוקית... מה לעשות.

אתה הולך לעבודה השקטה שלך וחוזר הביתה ללא חשש. נוסע לטייל רגוע, מסתובב ברחבי הארץ ונהנה ממנה, רק בזכות זה שהמשטרה מונעת מאנשים שנדפק להם השכל לפגוע לך באורח החיים.

אז טיפה יותר כבוד למשטרה, המשטרה כפי שאתה רואה אותה היא לא רק ניידת תנועה בצורת B4 שקוראת לך לעצור בצד כשאתה לא עוצר בתמרור עצור באמצע שומקום.

אני מקווה שהבנת את העיקרון.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מק'יוסי, תראה לי איפה זלזלתי במשטרה?

אני באמת ובתמים חושב ויודע שלמשטרה יש דברים טובים יותר לעשות חוץ מלפנות לי רכבים מהחניה ולכן לא אפנה אליהם בדברים כאלו ואטפל בזה בדרכי האלגנטית שלי. המצב במדינה שלנו מוביל אזרחים לבחירה בדרכי טיפול אלטרנטיביות במקרים כאלו.

לא יודע למה אתה חושב שההתייחסות שלי למשטרה היא צינית אבל היא לא.

חוץ מזה...

אנשים! אפשר להרגע עם המלצות החוליגניזם כלפי רכבים חוסמים, זאת לא מטרת השרשור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...