Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Alpine 9845 Vs Alpine 9847 Vs nakamichi cd-300

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 6580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר רוצה (צריך למען האמת) לרכוש פאנל חדש, מחפש משהו פשוט יחסית (בואו נגיד 1,000 ש"ח זה מה שבא לו להקדיש לעניין).

אין ולא יהיו מגברים/סאבים וכו'.

רק רדיו דיסק לשמוע מוזיקה, על הרמקולים המקוריים של הרכב.

הוא מצא את השלישייה הנ"ל, כאשר ה-9845 עולה 1,000 ש"ח, ה-9847 עולה 200 ש"ח יותר.

והנקימיצ'י עולה כ-1,500.

קישור לנאקאמיצ'י:

http://www.car-audio.co.il/scripts/prodView.asp?idproduct=59

עכשיו אני באמת לא יודע מה להמליץ לו, אני הייתי הולך על -9847 (5W יותר לכל יציאה יותר מה-9845 ותוספת כסף סבירה למי שמחליף פאנלים פעם ב-20 שנה).

אני לא יודע אם הנאקאמיצ'י עדיף פה (30W ליציאה :roll: ) אבל לשם שינוי סוף סוף הם שמו MP3, וגם ירדו מהקטע של המחסנית דיסקים בפאנל - מה שמבטיח אמינות עדיפה.

בקיצור, מה אתם אומרים והאם יש עדיפויות אחרות? (לזכור, עדיף בתחום ה-1,000 ש"ח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על הALPINE 9874... משום ש

1.החברה מאקאמיצי לא כל כך מוכרת ולא נראה לי שיש להרבה מחברי הפורום ניסיון איתה...

2.האלפין חבר'ה מוכרת מאוד.. בעיה 1. שהמחירים בשמיים ביחס לתמורה אז עדיף פיוניר...

3.האלפין איכותי היה לי אחד ולא היו לי בעיות איתו מי יודע אולי אפילו רק כשתפעיל את הנאקאמיצי הוא יתקלקל .. אני חוזר ואומר זה בגלל שנראה לי שאין לחברי הפורום ניסיון עם פאנל מסוג זה..

4. חוץ מזה תסתכל על הצורה שלי .. זוועה:S()של הנאקאמיצי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי אם הוא רוצה רדיודיסק נחמד שיעבוד עם רמקולים מקוריים שילך על פיוניר.

יש אחלה דגמים בתקציב הזה.

אני בעצמי מוכר אחד כזה,תסתכל בחתימה שלי אם אתה מעוניין.

Good guy goes to HEAVEN

Bad guy goes to PATTAYA :twisted:

.PATTAYA ADDICT / REBEL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על הALPINE 9874... משום ש

1.החברה מאקאמיצי לא כל כך מוכרת ולא נראה לי שיש להרבה מחברי הפורום ניסיון איתה...

2.האלפין חבר'ה מוכרת מאוד.. בעיה 1. שהמחירים בשמיים ביחס לתמורה אז עדיף פיוניר...

3.האלפין איכותי היה לי אחד ולא היו לי בעיות איתו מי יודע אולי אפילו רק כשתפעיל את הנאקאמיצי הוא יתקלקל .. אני חוזר ואומר זה בגלל שנראה לי שאין לחברי הפורום ניסיון עם פאנל מסוג זה..

4. חוץ מזה תסתכל על הצורה שלי .. זוועה:S()של הנאקאמיצי

אולי לך זה לא מוכר אבל זאת חברה מוכרת מאוד

והוא לא יתקלקל שתדליק אותו וכן הוא מכוער ככה זה העיצוב של נקמיצ'י לכל הרדיודיסקים שלהם

ויש לחברי הפורום נסיון ... מנסיון :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היו מכשירים של נקימיצ'י עוד מתקופת הטייפים ועברתי על כמה מכשירי CD והיום מותקן אצלי CD45Z.

לצערי, היום, אני לא יעיז להמליץ למישהו לגעת בנגני הCD שלהם פרט לCD700II. המכשירים האלה מתאימים לרכבים שלא זזים עקב הרגישות שלהם לקפיצות. כל מכשירי הCD האלה האכילו אותי מרורים (פסח...) והוצאתי עליהם כסף על תיקונים בערך כמו המחיר שהם עלו לי. כאשר הCD45Z שלי יתפגר פעם נוסף הוא יזרק ואני לא ישקיע בו שוב כמה מאות שקלים כי פשוט נמאס לי!

עכשיו לדברים והטובים. היתרון הכי גדול שיש לפי דעתי למכשירי נאקאמיצ'י זה העיצוב שלהם - הוא בלתי גניב לחלוטין. מעולם לא הסרתי את הפנל ולפי דעתי המכשיר הזה דוחה גנבים. בקשר לאיכות הצליל - לא עשיתי מבחן ABX מול מכשירים אחרים אבל כאשר הוא עובד שומעים טוב מאוד (זה תלוי יותר בשאר חלקי המערכת...). שוב אם בכלל הכיוון הוא הוא מכשיר בסיס ל-SQ אז עדיף להשקיע ב400 או ב500 מאחר ויש להם DAC "אודיופילי" ונחשב יותר ותכונות רלוונטיות יותר כמו יותר יציאות RCA.

המכשיר הספציפי שאתה מציע CD300 הינו מכשיר נחות למדי וכולל יציאת RCA אחת וחסר כל פיצ'ר שימושי אחר. אם כבר נקימיצ'י מהדור המודרני אז תרכוש 400 או 500 אבל כל זאת אך ורק לאחר שתסקור את כמות התלונות שמופיעות על המכירים הללו (כולל ה 300) בפורומים בין לאומיים.

בכל מקרה יש מכשירים טובים אחרים ב1000-1200 חוץ מהאלפיין. תשקול את הפיונירים החדשים וכן מכשירים של JVC ופנסוניק.

"המבקר צריך שיהיה כאבן משחזת: משחיז ואינו חותך" (ר' משה אבן עזרא)

"אם אתה משבח את מה שאינך מבין בו - זה מעשה רע. אם דיברת בגנותו - מעשה רע יותר" (ליאונרדו דה וינצ'י)

Never underestimate the power of human stupidity - Robert A. Heinlein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרו בתקציב של עד 1K ישנם מכשירים של פיוניר , JVC ופנסוניק שיתנו תמורה גדולה יותר לכסף.

מה עוד שהנקמיצי אלה מכשירים לא אמינים כלל וכלל (כמו שנאמר ...) והאלפיין שהזכרת מכשירים בסיסיים למדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...