Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סאב אקטיבי לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 6580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל, כפי שאתם וודאי רואים אני דיי חדש כאן בפורם.

אבל בערך בחודש האחרון העברתי את זמני בקריאה ולמידה...

ואני שמח להגיד ולהודות לכם שלמדתי המון מכולם, ואני שמחתי לדעת שיש רמה יפה מאוד של מערכות לרכב בארץ.

עכשיו לנושא...

אני דיי חדש גם על הכביש ואני מאוד אוהב מערכות וסאונד לרכב.

ברשותי מערכת שבנויה מרמקולים קדמיים של קאדנס css55

אחוריים JBL cs396

ובאופן דיי זמני מחוברים לHU של AKAI, אבל בקרוב חבר שלי צריך לטוס לארה"ב וב"ה הוא יקנה לי אלפיין 9853.

אני לא מתכנן לפתח את המערכת יותר מידי ולכן אני לא ישים מגבר מונו לסאב כבד, כי אני מאוד אוהב איכות ובשביל סאב פאסיבי עם מגבר נכון באיכות טובה צריך לשלם בהתאם.

השאלה האם אפשר להשיג מגבר פנימי כמו בסאב אקטיבי בייתי ולחבר לו סאב קטן משו כמו 8"

שזה יהיה למעשה זהה כמו להשיג סאב אקטיבי 8" בעל התנגדות 4 אום.

מה יהיה יותר זול? להשיג את המגבר הפנימי הנ"ל ולחבר לסאב או ישר להשיג סאב אקטיבי שיבוא 4 אום?

ומאיפה בכלל אפשר להשיג את המגבר הפנימי הזה?

(עשיתי כבר חיפוש אבל לא העלתי בחכתי דבר העונה לשאלות שלי).

תודה וחג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקנה מגבר 4 ערוצים

חבר את הרמקולים הקידמיים למגבר , תחתוך אותם על HP 80

את האחוריים על ההגברה של המערכת עם כל התדרים

את הסאב תחבר ל 2 ערוצים הנותרים ותחתוך על 80 LP

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור שלוש,

קצת סדר בדברים:

סאב פאסיבי = רמקול שמיועד להשמיע צלילים בתדר נמוך, בד"כ מורכב בתוך תיבה. הרמקול הנ"ל יצטרך להיתחבר למגבר חיצוני וקרוסאובר.

סאב אקטיבי = רמקול שמיועד להשמיע צלילים בתדר נמוך, שמורכב בתוך תיבה. בתוך אותה התיבה של הרמקול מורכב גם מגבר וקרוסאובר.

קיימים מספר לר רב של דגמים של סאב אקטיבי שמיועדים לרכב. המלצתי האישית היא: לרכוש את הסאב ביפרד ואת המגבר בנפרד.

שלו.

ליום יום: יונדאי סונטה 1998 3000 סמ"ק V6

אסקורט MK1 בהמתנה לשיפוץ ?

פיג'ו 504SR אוטומטית 1983.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה...

דבר שני אני יודע מה ההבדל בינהם אבל מה יותר איכותי במינימום כסף?

אני יודע שסאב פסיבי נחשב יותר איכותי לרכב אבל צריך אותו פלוס מגבר ושיתהם כדי להפיק מהם איכות צריך לשלם יפה.

אם מדובר בסאב בתיבה פלוס מגבר במחיר מתחת ל1000 ויהיה איכותי אז אני יחסוך ויקנה,

אבל במחיר מעל 1000 זה מתחיל להיות יקר בשבילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור שלוש,

מכיוון שסאב אקטיבי הוא לא כל כך נפוץ, המחירים שלו יהיו גבוהים יותר. בטווח המחיר שנתת תוכל לרכוש ציוד משומש, באיכות גבוהה יותר, מאשר ציוד חדש. קשה לי להאמין שתמצא סאב אקטיבי משומש. הרבה יותר קל ליקנות סאב + תיבה ומגבר בניפרד.

שלו.

ליום יום: יונדאי סונטה 1998 3000 סמ"ק V6

אסקורט MK1 בהמתנה לשיפוץ ?

פיג'ו 504SR אוטומטית 1983.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...