Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך עוקפים את ההצתה?

roeesnir
שימו לב! השרשור הזה בן 6545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במידה והצבעים בצמה שלך סטנדרטיים, כרגע מחובר (-) שחור לשחור ו(+) אדום לאדום. כדי לתת לרדיו דיסק לעבוד כאשר הסוויטש סגור עליך לסגור את הסוויטש ולמצוא בצמה של הרכב איזה כבל נותן מתח קבוע , שזה בדרך כלל כבל צהוב, ואותו לחבר יחד עם חיבור הפלוס האדום. לא הייתי ממליץ שתנסה בלי לוודא שזה הכבל, בעזרת נורית ביקורת או מולטימטר.

דרך אגב, קראתי את השרשור שפתחת עכשיו בפורום טכני. יש מצב שכבר ניסית נסיונות וזה מה שגרם להשרפות הנורות או פיוז? או שזה סתם צירוף מקרים? :smile:

איציק.

הבלוג שלי - רעיונות עשה זאת בעצמך שמשתף בנייה וחידוש של רהיטים, בניית צעצועים, וטיפים נוספים.

הפרוייקטים שלי בפורום : בניית משענת יד :idea:צביעת טאסות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אחי!

באמת מאז שהתקנתי את הרדיו דיסק התאורה לא עובדת, אבל בדקתי את הפיוזים ולא נשרף שום דבר. למה שזה ישרוף נורות בלוח השעונים?

איך אני יודע שאכן זה הכבל?

יש לי מולטימטר, אבל אני לא יודע איך לבדוק בעזרתו.

אשמח אם תסביר לי.

תהיה בריא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים את המולטימטר על מתח ישר,על 20,ובבדוק על הכבל וגוף הרכב,אמור לתת לך 12.5 או 13 V,פתח סוויץ' ותראה שהוא עדיין נותן זרם.במידה וכן חבר אליו.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אחי!

באמת מאז שהתקנתי את הרדיו דיסק התאורה לא עובדת, אבל בדקתי את הפיוזים ולא נשרף שום דבר. למה שזה ישרוף נורות בלוח השעונים?

בטוח שבדקת את כל הפיוזים? סביר להניח שגרמת לקצר ונשרף פיוז. באיזה רכב מדובר?

הבלוג שלי - רעיונות עשה זאת בעצמך שמשתף בנייה וחידוש של רהיטים, בניית צעצועים, וטיפים נוספים.

הפרוייקטים שלי בפורום : בניית משענת יד :idea:צביעת טאסות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק שוב !

לא קרה בדיוק אותו הדבר ! חשבתי שכל הפיוזים בריאים ושלמים, לקחתי את הרכב לחשמלאי,

תוך 5 דק' גילה איזה פיוז הוא השרוף והחליף לי אותו, כמובן לא לקח כסף.

אם אתה לא עולה על הבעיה ? לך לאדם שמבין עם כלים מתאימים שיימצא לך את הבעיה מהר ותסיים עם זה.

בהצלחה.

שימי.

**** אני חייב לציין שאני אומר שקרה לי את אותה הבעיה אני מתכוון לזה שגם לי האור בשעונים נדפק והבעיה הייתה פיוז.. לכן אני ממליץ להתעקש וללכת לבן אדם שמבין קצת יותר****

מחפש מגבר 2 ערוצים, 100W ומעלה מבית איכותי בלבד.

להצעות שלחו לה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דרך הרבה יותר פשוטה לכל הנושא...

תיקח טסטר 12 וולט לרכב - הכי פשוט שיש (עולה איזה 12 שקל...) או שתיקח נורת איתות רגילה של רכב ותחבר לה שני חוטים...

תחבר את החוט של המינוס לגוף של הרכב ותתחיל לחפש חוט שידליק לך את הטסטר/נורה כשהסוויטץ' כבוי - מצאת מתח קבוע.

אחרי זה תחפש חוט שידליק לך את הטסטר רק כשהסוויטצ' פתוח - מצאת מתח אחרי סוויטץ'.

אחרי זה אם אתה רוצה - תמצא חוט שידליק לך את הטסטר רק כשהאורות דולקים (יכול להיות אחרי סוויצ' ויכול להיות גם לפני סוויצ' בחלק מהרכבים) - מצאת לך חוט לחיבור של תאורות...

לגבי הרדיו דיסק - חוט שחור הולך למינוס ואז יהיה לך חוט צהוב וחוט אדום (לפעמים גם כתום ואפילו וורוד) על אחד יהיה כתוב BAT - זה מתח קבוע שהולך למצבר ישירות ועל השני יהיה כתוב ACC - זה לאחרי הסוויצ'.

תחבר את הACC ואת הBAT ביחד לחוט שמקבל מתח קבוע ועשית את מה שרצית.

בכל מקרה החוט של הBAT צריך להיות מחובר ישירות למצבר כי אחרת, בכל פעם שתכבה את הסוויטצ' הזכרון של התחנות ברדיו ימחק...

אם יש לך חוט שגם אחראי על התאורה (יכול להיות כתוב ILUM כמו במילה ILUMINATION שמשעותה באנגלית תאורה) - חבר אותו לחוט שנדלק עם המתג של האורות...

עוד עצה קטנה - אם יש לך איזור ברכב שחסר לך בו תאורה (כמו למשל בלאנוס שהיתה לי - לא היתה תאורה על המפסקים של החלונות בלילה וגם רציתי קצת תאורה על הסוויצ' כדי שבלילה יהיה קל יותר להכניס את המפתח...) עכשיו אתה יכול גם לקחת לדים 12 וולט ולהאיר כל נקודה ברכב שבא לך... זה משחק כיפי אמנם עלול להיות קצת ילדותי...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...