Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפיכת חיבורי סאב פאסיבי לחיבורי סאב אקטיבי עזרה דחוף!!!

oron70
שימו לב! השרשור הזה בן 7604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה קניתי רסיבר חדש לבית

שבו יש יציאה לסאב אקטיבי וכמו שאתם יודדעים החיבורים של אקטיבי

זה חיבורי אר סיי איי ישירות לרסיבר

בבית יש לי סאב פאסיבי של פיוניר פרי אייר 150rms

ולו יש חיבורי חוט נחושת +- ישירות לרסיבר

אבל הוא יגנוב כוח כי אפשר לחבר את הפאסיבי רק דרך היציאות של הקדמיים

ואני לא רוצה שזה יגנוב לי כוח

השאלה שלי היא

האם ניתן להחליף את החיבורים של הפאסיבי לאר סי איי והאם זה יהיה אפקטיבי

לחבר סאב פאסיבי ליציאת סאב אקטיבי?

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם זה לא ניתן

אז האם אפשר לחבר את הסאב ליציאה של האחוריים או הסנטר

{יש לציין שיש לי רק 2 רמקולים קדמיים סנטר סראונד יהיו בהמשך}

ועדיין להנות ממנו?

כי אם מחברים אותו לקדמיים הוא מוציא גם מיד וטרבל

וזה מגעיל.!!! :mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יכול להשתמש בהגברה של הרסיבר, מפני שזו נותנת תחום תדרים מלא לכל הערוצים, היציאה של הסאב ברסיבר, היא ללא הגברה וכוללת סינון של תדרים גבוהים.

אם אתה רוצה לחבר סאב פאסיבי כמו שלך אתה צריך מגבר חיצוני, כלומר או מגבר הספק או מגבר סטריאו רגיל, ותחבר אותו ליציאה של הסאב ברסיבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון אחי שאני מביא מגבר של אוטו

ומחבר אותו לריסבר

ואת הסאב למגבר של האוטו?

זה לא ייהרוס את הרסיבר?

זה יקבל מספיק כוח?כי לבית ולאוטו יש עוצמת חשמל שונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לוקח מגבר (לבית !!!!!!) כל מגבר...מרסיבר ישן דרך מערכת מיני סטריאו וכלה בטרנזיסטור אימתני....את הRCA של הסאב (היציאה האקטיבית) אתה מחבר לAUX במגבר שלך (לפעמים זה יופיע כLINE IN) ואז את היציאה לרמקולים (משמע תוצר הגברת הRCA) אתה מחבר לסאב...פשוט נכון ? יופי :D:lol:8):p:idea::wink::wink::wink::wink::wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מערכת סטריאו היא שרשרת.....

קודם כל אתה צריך משהו שמפיק צליל, לדוגמא : קומפקט דיסק, את מה שהוא מפיק, אתה צריך להגביר...אז אתה מחבר אותו לרסיבר, אחרי שהצלילי היה ברסיבר הוא יוצא לחוטים ומשם לרמקולים ואלו הופכים את זה לגלי קול שאתה תוכל לשמוע....

פשוט מאוד : כרגע יש לך מפיק צליל, שמתחבר לרסיבר, כאשר הרסיבר לא מגביר אותו, אלא רק חותך ממנו את התדרים הגבוהים, אז מה שעושים לוקחים את הצליל אחרי חיתוך (זה אומר לוקחים את היציאה של הסאב) ומחברים אותו לכניסה של המגבר (AUX) המגבר יגביר לנו את האות...משם דרך החוטים זה ילך לסאב שיהפוך לנו את זה לגלים קוליים אותם נשמע ונרגיש (כן נרגיש...כי מתדר מסויים ומטה אתה כבר לא שומע אלא מרגיש...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהקומפקט שלה לא עובד...או משהו כזה...היא תהיה אפשרות טובה, אולי אפילו יש לו איזה מגבר שכלום בו לא עובד (אקולייזר שליטה וכו') אבל אפשר להשתמש במגבר עצמו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכנס לוואלה ביי או אפילו ללוח בפורום אודיו בתפוז. תחפש מגבר סטריאו משומש וישן, אפשר לפעמים למצוא משהו ב200-300 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...