Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאיר שטרית: בשביל מה צריך רולס-רוייס בארץ? כדי לנסוע מת"א ל... אשדוד?

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 6578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן.

הכותרת אומרת הכל.

זהו מאיר שטרית. שר התחבורה שלנו.

עצוב.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיחזיר את הוולוו ויעבור לגטס.

חכמים על אחרים...מושחתים - נמאסתם!

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מפספסים את הנקודה...

אם זאת הגישה של שר התחבורה - אין לנו שום עתיד מוטורי ירוק באופק.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שחלק מזה נגרם מתוקף רוח "החברתיות" ששורה עלינו (כלומר, הזדהה תמיד עם החלש וחסר האונים והיה אגרסיבי כלפי אלו שעשו, הצליחו ומשלמים מיסים בשביל כל היתר).

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שחלק מזה נגרם מתוקף רוח "החברתיות" ששורה עלינו (כלומר, הזדהה תמיד עם החלש וחסר האונים והיה אגרסיבי כלפי אלו שעשו, הצליחו ומשלמים מיסים בשביל כל היתר).
:mm_yeah: מה שנכון, נכון.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן.

הכותרת אומרת הכל.

זהו מאיר שטרית. שר התחבורה שלנו.

עצוב.

איתמר.

אני לא חושבת שהבעיה היא רק בשטרית, אם ראית את המשך הכתבה, יכולת להבחין גם בכמה נערים אשר מה שעיניין אותם כאשר עמדו מול מכונית פורש זה הצבע שלה, ושיש עליה מעט אבק:?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים.

הכרתי את שיטרית לזמן מה בתקופת היותי חייל. אדם משכמו ומעלה, אשר עדיין בהיותו צעיר הצליח להתקדם ולנהל ולשנות לחלוטין את העיר בה גדל, ואת הדימוי השלילי שלה בארץ.

לא צריך לזלזל בו, ייתכן שפשוט צריך להאיר את עיניו ולגייס אותו לנושא, במקום לכעוס עליו.

הוא בהחלט אדם פתוח וגמיש שמוכן לתרום, לשנות דברים וכד'.

ייתכן והמשימה שייכת לנו ולא לו. אם נדע להסביר - ייצא מזה רק טוב.

אם רק נשב ונקטר - כלום לא יסתדר...

חג שמח - אבי.

הערה: אין באמור לעיל שום הקשר פוליטי, אלא מדובר לגופו של אדם.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהמורה שלי לכלכלה אומר:"זה לא מילה גסה לעשות כסף,להרוויח ולהיות מוצלח!"

אני לא מבין למה אנשים צרי עין רק בגלל שהם לא יכולים להרשות לעצמם דברים שאחרים יכולים?

כאילו זה ישנ משהו אם לאחר יהיה פחות טוב...

צרות עין שזה כבר ממש פחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שיש לא מעט אנשים בפורום שישמחו לשבת לשיחה עם שטרית ולהסביר את הדברים שעל ליבנו בתור חובבי מוטוריקה בישראל. השאלה היא האם הוא מעוניין לשמוע...

*כתבת ערוץ 2 - אהבתי את הקטע שהאנשים לא אהבו את הצבע של פורשה...

רק מראה כמה הנושא לא מספיק מושרש בארץ וכמה ארוכה הדרך עוד...

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד כתבה שממש לא מפרגנת לכל התחום הזה שנקרא ספורט מוטורי,

ובקשר לשיטרית אכן כמו שאמר קודמי פשוט קצת להאיר את עינייו, אולי בעזרת גשם של פקסים

יעשה את העבודה היטב !!!

*אולי שמסלולים יזמינו אותו לארוע הקרוב (או מישהו ממשרדו) !

[URL="http://www.scale-forum.com/"] [/URL]הלחץ של הילדים היה חזק עליי, הלכה הS4 חזרנו שוב לאסתי (: [U][COLOR=#22229c][b][url=http://www.facebook.com/album.php?aid=2009172&id=1346995126&page=2#/profile.php?id=528377437&ref=name]facebook....[/url][/b][/COLOR][/U] [U][URL="http://www.mekusharim.co.il/AlbumViewAll.aspx"][/URL][/U]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו במה שהוא אומר....

חלק מההנאה מנהיגה היא במהיריות גבוהות אבל תמיד יש את האידיות שיכנס לך לנתי ויגרום לך ליבלום בחריקה. כן גם בכביש ת"א אשדוד.חלק נוסף של הנאה מנהיגה שכבוד השר לא שם לב אליו הוא הנוחות או ההרגשה ליהיות ברכב כזה.

כנראה שכבוד השר הוא מאותם אנשים שבישבילם רכב הוא כדי להגיע ממקום למקום.

ולא כמותנו שבשבילנו זו דרך חיים.

אני לא חושב שצריך להתייחס לדבריו בצורה שלילית אלא קודם כל להבין מאיזו נקודת מבט זה מגיע.

וכמו שאמר ידידי:

ייתכן והמשימה שייכת לנו ולא לו. אם נדע להסביר - ייצא מזה רק טוב.

אם רק נשב ונקטר - כלום לא יסתדר...

המשך חג שמח לכולם:

משה אזולאי.

(שלא מרבה לצאת מפורום רכבי אספנות)

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...