Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

> שיפורים לסאאב 9000 טורבו <

שימו לב! השרשור הזה בן 6574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מציע לו, לא לעשות שום שינוי, ולטפל באוטו אצל מומחה לסאב, וזהו.

דני

.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לו, לא לעשות שום שינוי, ולטפל באוטו אצל מומחה לסאב, וזהו.

דני

.

זו כנראה ההצעה הכי רצינית שהבחור יקבל פה [מלבד אורן, שהציע, אבל סייג במליון ושלוש סייגים]

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתי פילטר אוויר מכותנה/ספוג גומר על טורבינות/מנוע ?! :puzzled:

כל רכב מוגדש שאני מכר ואני מכיר הרבה , נוסע עם פילטר כזה במשך שנים , כנ"ל רכבים אטמ'

יש משהו מיוחד בטורבינות השבדיות ?

כל רכב מוגדש זה יומרני מדי. הרוב נוסעים עם מסננים סטנדרטיים. גודלו ומיקומו של המסנן ב 9000 הופכים את העניין למיותר.

בוא אני אחדש לך משהו: אתה לא תגמור שום דבר, לא טורבו ולא מנוע. א-ב של שיפור מנוע טורבו זה פילטר אויר פתוח ושלא יספרו לך סיפורים,נשימה יותר טובה תיתן לך הספק יותר טוב בתלות בשאר שיפורים ברכב.

ואם אתה עדיין חושב ובטוח מאחורי מה שאתה אומר , אולי תשתף גם אותנו באיזה מאמר על הנושא,אולי אני טועה.

אינני יודע מהו הניסיון שלך, אבל אחרי 14 שנים עם אלפי שעות עבודה, אין ספור מנועים פתוחים ויחידות טורבו שהלכו, אני יודע מה טוב לסאאב. לא מעניינים אותי מסננים במכוניות אחרות.

1.פילטר פתוח לא יגרום כל נזק.מקסימום תאלץ לכייל מחדש את מד זרימת האוויר.

2. תוכנה של סאאב היא עדיין...תוכנה. היא ניתנת לפריצה -ר' פרילינג והתוצאות יפות.

1. אתה כותב מבלי לבדוק ומבלי לדעת. בסאאב 9000 טורבו החל משנת יצור 1993 כלל אין מד זרימת / כמות / ספיקת אוויר. קודם תשאל את מי שמכיר, ואחר כך תייעץ.

2. לא צריך לפרוץ. קיימות גרסאות חזקות יותר שלא הגיעו לארץ. התכנה שלהן נמצאת על המדף של מגרשי הפירוק, והיא עדיפה אלף מונים על תכנות פרוצות.

שלום אורן, לפי אתר CARFOLIO לרכב שלי יש 185 כוחות סוס...איך אני יכול לבדוק כמה באמת יש לי, כי אתה טוען שאין לי את הסוסים הנ"ל.....

איך אני יכול לדעת מה דגם המנוע?

אולי בספר הרכב יש נתונים על המנוע?

ניב,

קרא מה כתבתי בתגובה הקודמת:

ראשית, רשום מספרי שלדה ומנוע מלאים על מנת לדעת בדיוק באיזה גרסה מדובר. אז ניתן יהיה לתת לך המלצות קונקרטיות עם הערכה להיכן אתה צפוי להגיע בהספק ומומנט, וזאת מבלי לאבד כהוא זה מהאמינות ומיכולת השימוש היום יומית.

מספרי השלדה והמנוע נמצאים ברשיון הרכב. רק הצירוף של שניהם יתן אור על הגרסה המדויקת של המכונית, ועל סמך זה ניתן יהיה לכוון אותך.

שבוע טוב,

אורן

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולכם וסליחה על האיחור

ראשית תודה לאורן שמסדר פה את העניינם, ועכשיו יש לי עוד שאלה אליך:

1. איך אני משיג את התוכנה היותר חזקה לסאאב 900....אלו שאמרת שיש בפירוקיות...אתה יכול אולי לעזור לי להשיג?

2. איך אני יכול לתת לאוטו עוד כוח? מה אתה ממליץ לי לעשות כי סאאב זה רכב בעייתי....מבין?

תודה

ניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניב,

פעם שלישית ואחרונה.

רשום את מספרי השלדה והמנוע המלאים. אחרת אין מצב לעזור לך. שינוי ושיפור מסתמך על מצב קיים, וזה בא לידי ביטוי במספרים אלו.

האוטו ממש, אבל ממש לא בעייתי

אורן.

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, הסתכלתי בספר הרכב ודיברתי עם מומחה לסאאב, לרכב שלי יש 150 כוחות סוס....

אורן, איך אני יכול לתת עוד כוח לרכב?

דיברתי עם Asaab מפורום סאאב בטלפון, הוא המליץ לי לקנות חלקים מקוריים של סאאב...כמו אינטרקולר חדש, מחשב של ארו...ועוד....מה אני עוד צריך בישביל להגיד לרמה של 250 כוחות סוס וכמה זה יעלה לי?

תודה

ניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצור רגע ניב,גש לבדיקת קומפרסיה למנוע,קודם תבדוק שהמנוע במצב טוב, אחרי זה נתעסק עם איזה חלקים צריך כדי להגיע ל250 כ"ס.

בלי שום קשר,כנס לפורומים של סאאב בחו"ל ותבדוק לכמה גדישה אפשר להרים את הטורבו בסאאב שלך ללא נזק לשאר המכלולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע שלי גודש על 0.36 באר שזה כלום.....

איך אני יכול ל תת לו קצת פוש?

ויש משהו שלא הבנתי, למה הבחור אמר לי להחליף אינטרקולר ? האם זה חלק משפיע?

איך אני עוד יכול לשפר את האוטו?

ניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא הבנתי למה אתה "מתעקש" לא לענות לשאלתו של אורן.

ניב,

פעם שלישית ואחרונה.

רשום את מספרי השלדה והמנוע המלאים. אחרת אין מצב לעזור לך. שינוי ושיפור מסתמך על מצב קיים, וזה בא לידי ביטוי במספרים אלו.

האוטו ממש, אבל ממש לא בעייתי

אורן.

תענה על שאלה זו. כל שאר הדיבורים הם סתם ספקולציות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב ככה?!

ואני לא צריך לרשום מספרי שלדה ולא כלום, לאוטו יש 150 כוחות סוס, רשום בספר הרכב וגם דיברתי עם מומחה בסאב.....

ניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים רציניים מנסים לענות לך, ואתה אפילו לא מועיל בטובך להתייחס ולענות להם בחזרה.

אני במקום שאר האנשים כאן, פשוט הייתי מפסיק לענות לחוצפן כמוך.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...