Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן אלמרה מסנן דלק +טיפול תקופתי רגיל

Matan g
שימו לב! השרשור הזה בן 6585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נאמר לי שפילטר דלק באלמרה נמצא בתוך מיכל הדלק ובגלל זה קשה להחליף אותו והוא עולה הרבה כסף.

אני מעוניין להחליף אותו כחלק מטיפול תקופתי + פלאגים,שמן סינטטי,פילטר שמן, תוסף של BG למערכת הדלק, מי קירור ונוזל בלם

הסיבה לטיפול הגדול היא שאין לי ממש הסטוריית טיפולים של הרכב

ואני רוצה ליישר קו כבר עכשיו כדי למנוע בעיות בעתיד.

--אני צריך מידע לגבי אחזקה ספציפית של האלמרה - דגשים,אזהרות,מחלות ואיך אני מגיע לפילטר דלק שיושב במיכל בלי לפרק את כל הרכב?

יום טוב וחג שמח

מתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע היכן פילטר הדלק ממוקם באלמרה, מה שכן אני יכול להמליץ לך אך ורק על שימוש בפילטרים מקוריים! (במיוחד ברכבים חדישים בהם לא מחליפים פילטר דלק כל 10K...)

לגבי התוסף, שים אותו במיכל הדלק 1000 ק"מ לפני הטיפול, כדי שכל מה שהוא יסחוף איתו "ייספג" ברכיבים הישנים (שמן המנוע, פילטר שמן מנוע, פילטר דלק, פלאגים) לפני ההחלפה וכך תקבל מערכת נקייה יותר.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה צריך תוסף? התוסף לא מומלץ.

בצע חיפוש ותבין למה.

התוסף הזה לא תורם מאומה, להיפך, הוא יגרום לך ליותר בעיות היות וכל מה שהוא יסיר יגיע לך למזרקים ויסתום לך אותם.

לגבי הפילטר דלק,תבדוק את העניין,אם לא צריך אז אל תחליף סתאם,יש לך ניסאן,אל תחפש צרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום תוסף שנמכר בארץ בת'כלס לא מומלץ רק בגלל שהוא מיותר.

בואפן אישי כל 10K אני שם תוסף של BG. עוזר? לא עוזר? לא יודע. פסיכולוגית זה עושה לי טוב.

אני לא רואה סיבה ממשית למה לא להשתמש בו.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלמרה עברה כמעט 40 אלף ק"מ, יד קודמת ליסינג

שותה בערך 1:9 בנסיעה רגועה משולבת ללא מזגן... נראה לי קצת מוזר

יכול להיות שהבעיה נובעת מפלאגים לא מתאימים וכו'..

רוב הנסיעות הן עירוניות וקצרות

האוטו נקנה עם32 אלף ק"מ לפני יותר מחצי שנה מאז הדבר היחיד שהחלפתי היה פילטר שמן מקורי

ושמן 5W40 סינטטי מלא של GULF.

מעבר לזה ישנה תופעה מוזרה כשמניעים את הרכב לאחר מנוחה של כמה שעות (לא רק בלילה)

הוא מניע בטורים גבוהים ז"א 1200-1500 סל"ד ויורד רק כאשר משלבים הילוך (D,R - לא N).

מה יכולה להיות הבעיה?

עד לא מזמן גם קרה שהרכב נכבה פעמיים בכמה חודשים בפקק על הילוך D בסל"ד סרק. בעקבות זאת

הורכב ריליי נוסף במערכת של הקודן (חיבור למשאבת דלק) והבעיה עד עכשיו לא חזרה על עצמה למרות שעברו מאז ההתקנה שלהריליי רק שבועיים והאוטו לא נסע הרבה.

אבל בכל מקרה כדי להיות רגוע וכדי ליישר קו אני מעוניין לעשות טיפול גדול ולהחליף נוזלים,פילטרים,פלאגים

חשבתי גם אולי ניקוי בית מצערת -האם אתם ממליצים? ליידע כללי, איך זה מתבצע ומהם הסיכונים?

כמובן שכל החלקים יהיו מקוריים של NISSAN והפלאגים תואמים להמלצות היצרן.

השמן של LM,ELF או מוטול 5W40 סינטטי מלא SM/SL

והטיפול יעשה באחד המוסכים באיזור חדרה (יש המלצות?) לא מוסך מורשה - גם יקרנים וגם לא כאלה מקצועיים מנסיון של כמה מוסכים מורשים עם רנו מגאן צבאית.

אם למישהו יש מה להוסיף ולחלוק קצת ידע אני אשמח

מתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אם יורשה לי לשאול קנית את הרכב, מליסינג עם 30 אלף ק"מ? איזה שנה הרכב?

בעניין הטיפולים: אם אכן הק"מ הוא 40 אלף,כל מה שאתה צריך זה טיפול 10 אלף רגיל ,אני הייתי עושה גם אינפוזיה\ניקוי מזרקים, ותו לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב

מהו השנתון של רכבך

בברכה זיסו יוסי

2003 (n16)

נקנה מניו קופל עם 31 אלף ק"מ...

הטיפול אמור להיות ב45K אבל הבנתי שרצוי כל 10K

מחכה לתשובות........

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מהקטן לגדול....

בקשר לצריכת הדלק 1:9 בנסיעה עירונית, פקוקה, ונסיעות קצרות=המון הנעות זה סביר בהחלט.

אם אחרי שסידרו לך עוד ריליי ואין יותר כיבויים לא רצויים של הרכב אז אין מה לגעת!

בעניין הפילטר דלק... לא יודע איפה באלמרה הוא נמצא... יכול להיות בקיר האש, יכול להיות מתחת לגלגל האחורי וגם יכול להיות כמו שאמרת בטנק הדלק כמו שזה אצלי במאזדה למשל. תבדוק בספר הרכב כל כמה זמן צריך להחליך פילטר דלק אם כי תמיד מומלץ להחליף אותו לפני המועד שכתוב בספר, כנ"ל לגבי החלפת שמנים. ויש כאלו שיחלקו עלי בנושא. בכל מקרה זוהי דעתי.

בעניין ניקוי מצערת... הסל"ד בסרק משחק? (עולה ויורד?) יש בעיה מיוחדת שבגללה אתה חושב שצריך לנקות מצערת? אם לא אז לא לגעת.

בעניין הסל"ד בעת הנעת הרכב: זה תקין לחלוטין. אפילו אם זה יגיע בשנייה הראשונה ל 2000 סל"ד ואז ייתייצב על 1500 ככה זה בסדר וככה זה גם צריך להיות דרך אגב כאשר המנוע קר.

אם היית מדבר על מצב כזה אחרי נסיעה ושהמנוע חם ובטמפרטורת עבודה אז זאת כבר הייתה כן בעיה!

המלצות בקשר למוסך שיעשה לך את הטיפול באיזור חדרה אני לא יודע להמליץ אבל אני בוטח שרפי עוד מעט יכתוב לך.

מקווה שהתייחסתי לכל מה שרשמת.

חג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...