Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרושים: "מכות פסח" הומוריסטיות אך נכוכות בכל הקשור למערכות סאונד ברכב

biliboy
שימו לב! השרשור הזה בן 6559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח אם כל אחד יתן את המכה שלדעתנו , היא המכה של השנה בתחום האודיו לרכב, זה יכול לבוא מכל נושא שבעולם שקשור לתחום, החל מלקנות מוצר ולגלות שחבר שלך מוכר יד שניה שעתיים אחרי שתסיים את ההתקנה או שלא משנה כמה תצרוב את הדיסק לאט תמיד השיר שבאמת תרצה לשמוע יהיה עם קפיצות וכל דבר אחר!

ננסה להרכיב את 10 המכות בתחום הסאונד, לכבוד פסח!

תודה רבה וחג שמח וכשר! :]

(מתעד להיכתב כמאמר )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכה שלי הייתה השנה שחבר אמר לי שהוא השיג לי במגבר במתנה שבאתי לקחת אותו גיליתי שמדובר במגבר FIRST AUSTRIA! בצבע כחול חולה, ישר זיהיתי אותו מהמכירות בוואללה שמוכרים אותו ב 199 שקל + טויטרים "מקצועיים". ולאחר מכן שקיבלתי ממנו כפיצוי קומפוננט MBQ במתנה גיליתי שטוויטר אחד שרוף!

:x

Good guy goes to HEAVEN

Bad guy goes to PATTAYA :twisted:

.PATTAYA ADDICT / REBEL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש קשור לתחום הסאונד אבל בכל זאת המכה שלי שדפקו לי תרמקולים האחוריים משו כמו פחות מחודש אחרי שקניתי אותם. בקטנה זה היה "רק" פיוניר ;)

רותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם על מכות עסקינן

לקבל מכת חשמל מקבל .. ששכחת לפרוק לפני שפירקת :)

אלי.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קופץ למכה העשירית ישר.

אין תחום סטריאו מקצועי לרכב ביכלל בארץ ....

יש פה רק דולפינים למינהם ,מגברי JBL מהדיוטי פרי, וחוץ מזה התחום פה בארץ ברמה ירודה מאוד לעומת שאר העולם.

(אני כבר מכין את החניתות לכל אלה שיחלקו על דעתי) למרות שכולם יודעים שזה נכון......

תומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קופץ למכה העשירית ישר.

אין תחום סטריאו מקצועי לרכב ביכלל בארץ ....

יש פה רק דולפינים למינהם ,מגברי JBL מהדיוטי פרי, וחוץ מזה התחום פה בארץ ברמה ירודה מאוד לעומת שאר העולם.

(אני כבר מכין את החניתות לכל אלה שיחלקו על דעתי) למרות שכולם יודעים שזה נכון......

תומר.

מעניין...אבל מכה בהחלט

נ.ב

המכות הבאמת נכונות, יכנסו למאמר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכה שלי;

כל האתרי מכיררות האלה שמוכרים זבל, ודוחפים לך זוג טווטרים בחינם, עלינו זה לא יעבוד

(למרות שיש כאלו שההבנה שלהם בתחום מורה להם שזאת הדרך לקנייה בטוחה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקבל מגבר במתנה, וכתוספת את רעשי האלטרנטור:?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסאב וופר שלי שהתפרק מבפנים והפסיק לדפוק ולעבוד, חזר מתיקון לאחר שבועיים, ועדיין לא דופק כמו פעם (האמת, לאחר התיקון הוא כמעט ולא דופק)... "מתנה לחג" :(

Pure freedom it's in the mind and spirit, up in the sky where the dragon flies...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...