Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמן חצי סינטטי לאוטוביאנקי ג'וניור-מתאים?

yonix250
שימו לב! השרשור הזה בן 6586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לעשות טיפול תקופתי לרכב.כאמור קניתי ממכר שמן מסוג SHELL Formula.השמן הנ"ל הוא חצי סינטטי.האם יכול להזיק למנוע,ועדיף להשתמש במינרלי רגיל?האם מישהו מכיר את השמן הנ"ל{ראה תמונה}.תודה לעונים,וחג שמח.

יוני.

x250250.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר,

אין שום מניעה מלעבור לשימוש בשמן חצי סינטטי בכול רכב.

שמן חצי סינטטי הינו שמן שהמרכיב בעיקרי שלו הינו שמן מינרלי + תוספת של חבילת תוספים לשיפור תכונות השמן המינרלי.

בהצלחה.

כמו כן בצע חיפוש בפורום ותמצא המון מידע בנושא.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.לאחר ביצוע חיפוש מקיף בנושא שמן,העלתה אחת מהתגובות עדיפות לשימוש ב20-50 הישן והטוב,במנועים ישנים,כדי למנוע נזילות למינהם.מה דעתכם?יש קשר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחליף שמן לבד?

רד בצמיגות, תראה איך המנוע מגיב. מקסימום, לא תיהיה מרוצה? תחליף חזרה ל20W50 ובא לציון גואל.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחליף שמן לבד?

רד בצמיגות, תראה איך המנוע מגיב. מקסימום, לא תיהיה מרוצה? תחליף חזרה ל20W50 ובא לציון גואל.

כן,אני מחליף לבד,אצל ידיד עם ליפט.

הסיבה ששאלתי היא שגם אנשים שהתייעצתי איתם,ובעיקר המבוגרים יותר,אומרים שהכי טוב במנועים ישנים כדוגמת זה שיש לי באוטוביאנקי להישאר עם המינרלי הרגיל{20-50}.השאלה היא מהי בדיוק הסיבה?

לעשות ניסוי כדברייך-אפשרי.רק שאני לא אצתרך באמת לקרוא לציון הגואל-אה סליחה,הגורר.

חג שמח.:wink:

יוני

ביאנקי 1.jpg

ביאנקי 2.jpg

ביאנקי 3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה היא כמו שאמרו לך - כדי למנוע נזילות.

שמן 20W50 סמיך יותר משמן 10W40 ולכן באמצעות שימוש בו פחות סביר להניח שתאבד שמן מאטמים שנפרצו או בתוך המנוע בגלל טבעות בוכנה שחוקות.

תבצע את ההחלפה ואם תשים לב לשינוי ברעה (נזילות, הרכב יתחיל לעשן) תחזור ל 20W50.

לגרר לא תזדקק, זה בטוח :wink: .

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...