Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך להמשיך הלאה ולהתפשר כי...

Guest Anonymous
שימו לב! השרשור הזה בן 7854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ה-VTS הוא רכב בלתי ניתן להשגה - מניסיון !!!

אחחח... האכזבה (אבל אני לא מופתע...) .

מה יש לכם לחדש לי (המלצות/יתרונות/חסרונות) לגבי 106XSI מנוע 1600 97'-95' ?

איך האמינות שלה (באופן יחסי כמובן) ? מה המחירון , צריכת דלק ממוצעת (כשלא קורעים את הכביש) והאם יש משהו ספציפי שצריך לבדוק באוטו כזה ?

ידוע שחלקים וטיפולים (שלא נדע מצרות... :bigcry: ) יקרים מהממוצע.

אופציה נוספת (ובטח גם יותר יקרה) היא פולו 16V - תשובות לאותן השאלות ,בבקשה...

חוצמזה, אין ברשימת הקטנות-ספורטיביות האחרות (והנפוצות יותר) אף אחת שקוסמת לי ולכן ברשותכם ארד/אעבור לגישה קצת שונה :

איזו עדיפה ?

mazda mx3,toyota celica,hyundai coupe

נא לקחת בחשבון שהיונדאי משנת 97' (+ -) והשתיים האחרות 94'-93' .

מה המחירון של השלוש ?

מהם בדיוק נתוני המנוע והביצועים של שלושתן ?

(סביר להניח ששלושתן אמינות יחסית - ותקנו אותי אם אני טועה ...)

בכל אופן, אם אף אחד מהדגמים הנ"ל לא יהווה אופציה ריאלית אני אלך על בטוח ואחפש קורולה/לנטיס 93-95 (אמינות מעל לכל).

* אם מישהו מכיר קורולה ידנית (ולא מהשכרה!!!) - אשמח להתעדכן .

דרך אגב , מה המחירון של 306GTI בעלת 6 הילוכים 99' ?

מוצעת אחת למכירה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כול, מחירונים של רכבים תמצא כאן : http://www.ynetcenter.co.il

אל תתעצל.

האמינות של ה 106 בשנה ההיא תלוייה בעיקר בדרך שבה היא תוחזקה בשנים הקודמות, תחזוקה טובה = אמינות סבירה מאוד, תחזוקה רעה = קטסטרופה.

עלות הטיפולים לעומת זאת לא כזו גבוהה ומשתווה למתחרות שלה.

איזו עדיפה ?

mazda mx3,toyota celica,hyundai coupe

מבחינת התנהגות, ה MX3 עדיפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פולו 16V משנת 97 (השנה הראשונה שהביאו אותה) תעלה באזור ה-50 אלף...

חוצמזה, זה בניגוד לחוק בכמה מדינות , להזכיר VTS וקורולה באותו ת'רד. :wink:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוותר על עניין היונדאי, הסליקה והMX3. שתיהן יעלו משמעותית יותר לאחזקה מסופרמיני (ביטוח, דלק וכן הלאה) ואני גם חושש שלא תוכל למצוא לא את הסליקה ולא את הMX3 למכירה. נדמה לי שהסליקות שמסתובבות בארץ זה בכלל מתנות של מפעל הפיס).

בטח שהמצב לא יהיה טוב בהרבה משוק הVTS-ים, והאמינות (התיאורטית) ששתי אלו צריכות לגלות בשל מוצאן תתקזז עם החיים הקשים שהן בוודאי עברו. בניגוד ל106XSI, את אלו לא קונים סתם אנשים בטעות (יען כי לא תמצא MX3 יד שלישית שהחליפה בעלים בקרב שוכני מרפאה גריאטרית) אלא ערסים אמיתיים, עם כל האביזרים הנלווים והיחס האכזר לאוטו.

את היונדאי לא שווה לך אפילו לחפש.

תדבוק בעניין ה106, ולדעתי כדאי לך גם לחפש ZX וולקן מאיזור 95, כיף גבוה בעלות נמוכה.

דרך אגב, ראיתי איזו MX3 אחת או שתיים, אבל זה היה בכפר ערבי. אתה רוצה שאני אספר לך עוד?

:shock:

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור מחפש רכב פוזה , כך משתמע מדבריו.

לסוזוקי סוויפט יש יותר פוזה מאשר וולקן......

לעידו , אם תספר לנו מה התקציב שלך נוכל לקלוע בול לדרישות שלך, תוך ציון מודל ספציפי של כל רכב.....

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוזה זה הדבר האחרון שאני מחפש . ממש לא מעניין אותי אם יסתכלו על האוטו שלי או שיצחקו עליו - העיקר שאני יודע מה הוא שווה . ובמידה ולא קראתם את ההודעות הקודמות שלי - הדבר הראשון שאני מחפש ומוכן לקנות מבלי לחשוב פעמיים זה VTS ואין אחד שיכול לומר שזה רכב פוזה , ובנוסף הייתי הולך גם על פולו 16V אבל היא יקרה מדי (גם עלותה וגם אחזקתה) או 106XSI מנוע 1600 אבל קצת מדאיג אותי עניין האמינות שלה , ידוע שזה אוטו עם בלאי גבוה מאוד אם לא מטפחים אותו כראוי ואני לא יכול להרשות לעצמי את הסיכון בלקנות כזה שלא תוחזק כראוי ולשלם על כך את המחיר (שהוא קטסטרופלי - כפי שהוזכר) . עוד דבר שהזכרתי הוא שאני אולי אקנה בסוף קורולה או לנטיס . זה גם אוטו פוזה ?!?!?! :?: אני אלך על אחת מן השתיים רק אם לא אמצא משהו אחר ספורטיבי וקטן ששווה להשקיע בו ואז הדבר שיהיה לי הכי חשוב זה האמינות והיפניות הנ"ל מצטיינות בכך .

נקודה נוספת להבהרה היא שהעליתי את הסיליקה,הקופה וה-MX3 כאופציות מכיוון שכולן יחסית אמינות ואולי בכל זאת קיים בהן איזשהו שבב של אופי ספורטיבי , מן הכלאה שחשבתי עליה בין הקורולה/לנטיס לרכב בעל אופי ספורטיבי(ידוע לי בברור שהן אינן מתקרבות אפילו לקטנות המדוברות מבחינה ספורטיבית והנאה מנהיגה).

אז עכשיו שעניין ה"פוזה" הובהר אוכל להמשיך ולהעזר בכם .

התקציב שלי הוא גג 45K . מה יש לכם להציע לי (חוץ מ-RSI או וולקן) ?

עד כמה אני יכול להיות שקט בקניית 106XSI מבחינת אמינותה ? האם בדיקה במוסך יכולה לעלות על כל הבעיות הקריטיות ? מהי דעתכם בגדול על האוטו ?

ושוב אני מזכיר לכולם - אם יש VTS/VTR למכירה , בבקשה :cry: תיידעו אותי !!!!!!!!

...*106GTI*...

!!! That's The Way I Like It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...