Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

על כמה DB אתם שומעים בד"כ?

biliboy
שימו לב! השרשור הזה בן 3843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה מאוד תלוי במאזין ששומע את המערכת. יש כאלה שאוהבים לשמוע בעוצמה גבוהה ומאידך יש כאלה שמעדיפים לשמוע בעוצמה נמוכה יותר. אני למשל שומע בד"כ באיזור של 95db - 105db. אצלי האיכות חשובה יותר מהעוצמה.

שלו.

ליום יום: יונדאי סונטה 1998 3000 סמ"ק V6

אסקורט MK1 בהמתנה לשיפוץ ?

פיג'ו 504SR אוטומטית 1983.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כול האלמנטים ברכב ביחד, ההגבר של חלל הרכב, הרכיבים יפיקו לפחות 100dB ל1W של כניסה,

לכן אני מאמין מערכת ממוצעת של 20W תניב כ115-110dB.

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומרים ש90 DB זה עוצמה שאפשר להחשף אליה 8 שעות ביום

100 DB משהו כמו שעתיים ביום

120 DB אתה לא אמור להחשף יותר מ3 עד 5 דקות ליום...

90 DB זה כשאתה שומע חלש אבל מספיק בשביל להרגיש כל צליל במערכת טובה...

אני מאמין שאני אוהב לשמוע בין 100 ל110 .... באופן נורמלי

יש לי מכשיר למדידת DB אבל אני פחות או יותר יודע כבר את הגבולות לפי העוצמה... אולי אני אעשה מדידה בימים הקרובים...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מכשיר למדידת DB אבל אני פחות או יותר יודע כבר את הגבולות לפי העוצמה... אולי אני אעשה מדידה בימים הקרובים...

איפה קונים מכשיר כזה?

וכמה זה אמור לעלות בערך?

תודה מראש...

גם אני אוהב ללחוץ Ctrl+W

:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומרים ש90 DB זה עוצמה שאפשר להחשף אליה 8 שעות ביום

120 DB אתה לא אמור להחשף יותר מ3 עד 5 דקות ליום...

מה אומר ומה אגיד,מה לגבי 136DB ומעלה ? :wink:

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממ אין לי שום בעיית שמיעה ואני לא שומע בעוצמות כאילו מאתמול,יש רגישים ופחות רגישים -ככל הניראה אני מהקבוצה השניה ויש עוד רבים כמוני..

*אגב עשיתי בדיקת שמיעה לפני יומיים כחלק מתפקידי הצבאי והבדיקה שלי היא מעולה.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל יותר משכל?

רק לצורך השוואה פשוט ראסמי המס' האלה לא ממש אומרים לי כלום אני רק יודע אני מגביר 50 במערכת מתוך 60 וזהו לא יודע כמה DB זה.. =\ במועדונים וכאלה בדר"כ כמה יש בערך? הערכה גסה כזאתי עזבו שמן הסתם כל מקום משו שונה..

רותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום שהזכרתם את נושא השמיעה..שאלתי את השאלה הזאת בשביל מאמר שנכתב, הפירסום המלא שלו בקרוב.

אני מקווה כי הוא יענה על כל דילמת איבוד כושר השמיעה כנגד שמיעת מוזיקה ברכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל יותר משכל?

רק לצורך השוואה פשוט ראסמי המס' האלה לא ממש אומרים לי כלום אני רק יודע אני מגביר 50 במערכת מתוך 60 וזהו לא יודע כמה DB זה.. =\ במועדונים וכאלה בדר"כ כמה יש בערך? הערכה גסה כזאתי עזבו שמן הסתם כל מקום משו שונה..

בילוי בדיסקוטק, בין 70-80 DB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אומר ומה אגיד,מה לגבי 136DB ומעלה ? :wink:

אם תגיע עם 2 CVR ל138 זה יהיה טוב.... כרגע אתה לא עובר את ה135. אם חבר שלי עם ה15 לא עבר ושומעים אצלו חזק יותר.

בילוי בדיסקוטק, בין 70-80 DB

במעדונים יש לפחות 125 דציבל, אסור לעבור את ה128 דציבל, ויש הרבה מעדונים שחורגים מיזה.

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תגיע עם 2 CVR ל138 זה יהיה טוב.... כרגע אתה לא עובר את ה135. אם חבר שלי עם ה15 לא עבר ושומעים אצלו חזק יותר.

במעדונים יש לפחות 125 דציבל, אסור לעבור את ה128 דציבל, ויש הרבה מעדונים שחורגים מיזה.

תמיר

תודה על החידוש המעניין תמיר, לא ידעתי זאת. המידע שנתתי היה מידע מתוך אחד האתרים :)

חג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...