Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלום, מחפש מידע אודות שיפורים אפשריים ל Mazda 323F

Mazda323F
שימו לב! השרשור הזה בן 7605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, בבעלותי מזדה 323F אני מחפש מידע על שיפורים פנימיים וחיצוניים אפשריים למזדה הזו, אשר חוקיים בארץ ועוברים טסט. :wink:

חשבתי על הוספת אגזוז מעוצב, או אולי קונסי אוויר (או דמוי)...

האוטו כבר מצוייד בסאן רוף, ומגנזיום, גם פנסי ערפל יש.

מבחינת הבפנים, אולי פדלים מניקל? יש למשהו רעיונות נוספים, אני אשמח לשמוע. הכוונה היא לתוספות קטנות עד בינוניות, בטווח מחירים הגיוני, לא מוגזם. מבחינת המכאניקה אין לי כווונה, אני מאושר מהיכולות של הרכב, אני מחפש "קישוטים" חיצוניים. רק דברים ויזואלים.

חבר הציע לי לצבוע את הפלסטיקים הפנימיים של הרכב בצבע הרכב (אדום) או לחלופין צבע אחר. מה אתם אומרים, דבר כזה מומלץ לעשות? ועד כמה האפקט חזק מבחינה ויזואלית?

תודה רבה לכם מראש. :)

לתמונות של המזדה 323F שלי תלחצו כאן >> http://www.cardomain.com/id/marco_michieli

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה. לדעתי האישית האוטו הכי יפה כמו שהוא אבל אם אתה מתעקש אז רק שיפורים של יופי. מנוע אין לך מה לשפר.

שים ידית הילוכים ודוושות ניקל של ספרקו, גופיות יפות , צבע את הקונסולה המרכזית באיזה צבע נחמד, שים ג'אנטים מסגסוגת יפים , תקנה רק ראש של אגזוז יפה אם אתה אוהב רעש

וזהו פחות או יותר. כל דבר מעבר לזה יכער.

ספוילרים יגנבו לך, חצאיות סתם גועל ולא תוכל ליסוע עם זה על באמפרים כמו שצריך,

כונסים מודבקים- אל תנסה להפוך את האוטו שלך למה שהוא לא אנשים יצחקו על זה

וזה סתם מכוער ופושטי. זה גם נוגע לכל השטויות כמו אורות על השפריצרים , נאון מתחת לאוטו ושאר הירקות.

זאת דעתי הכנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה. לדעתי האישית האוטו הכי יפה כמו שהוא אבל אם אתה מתעקש אז רק שיפורים של יופי. מנוע אין לך מה לשפר.

שים ידית הילוכים ודוושות ניקל של ספרקו, גופיות יפות , צבע את הקונסולה המרכזית באיזה צבע נחמד, שים ג'אנטים מסגסוגת יפים , תקנה רק ראש של אגזוז יפה אם אתה אוהב רעש

וזהו פחות או יותר. כל דבר מעבר לזה יכער.

ספוילרים יגנבו לך, חצאיות סתם גועל ולא תוכל ליסוע עם זה על באמפרים כמו שצריך,

כונסים מודבקים- אל תנסה להפוך את האוטו שלך למה שהוא לא אנשים יצחקו על זה

וזה סתם מכוער ופושטי. זה גם נוגע לכל השטויות כמו אורות על השפריצרים , נאון מתחת לאוטו ושאר הירקות.

זאת דעתי הכנה.

אבל ראש של אגזוז כן לקנות ? אלוהים ישמור ...

חביבי , אם אתה רוצה יופי, לך לסדנא , תגיד שאתה רוצה יופי, יסבירו לך בדיוק מה לעשות , יש קיט שמתלבש יופי על הרכב שלך , יהיה לך רכב מאוד יחודי... (ראה קוואליר מסויימת) , זה השיפור יופי היחידי שמתאים לך , כל הגופיות והחרטה הזה לא עוזר לאף אחד..

תהנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה,, אני לא היחיד בפורום :D

שלחתי לך ה"פ, צור קשר

פרוייקט קטן שעשיתי

http://www.carsforum.co.il/phpBB2/viewtopic.php?p=100147&highlight=#100147

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...