Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תרבות נהיגה (והתנהגות) בארץ

gorenziv
שימו לב! השרשור הזה בן 6599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתאר לעצמי שכבר נרשם כאן לא מעט על התנהגות של נהגים על הכביש וברמזור.

אני מרגיש חובה לשתף אתכם במשהו שקרה בליל אמש.

ירושלים, 00:30 לערך - חבר שלי נוהג על הפאביה.

רגיל לאוטומט, קצת החליק ברמזור. (וכשאני אומר קצת, אני מדגיש - קצת ובטעות. אף אחד מאיתנו לא בקטע של משחקים, "פתיחות" ורושם)

לידנו עוצרת אקורד לבנה והנהג יוצא ממנה, משאיר ברכב את חברתו (כנראה) במושב הקדמי ואת חברתה (כנראה) במושב האחורי.

מגיע ומתחיל לאיים על חברי שנוהג ועל הפאביה היקרה לליבי.

"אתה משחק איתי משחקים?!" וכו'.

חבר שלי שמר על קור רוח, התנצל, ניסה להרגיע, הושיט יד לשלום (ללחיצה) ובשלב הזה חטף קללה וכמעט סטירה.

שמעו, אני הייתי בהלם.

שמעתי על זה בTV ימים ולילות, אך מעולם לא הייתי עד להתרחשות, שאיזה ערס קטן ומ**תן, תקוע בין 20-21 פיזית, 13-14 מנטאלית - יוצא מהאוטו של אמא (או אבא) ברמזור בשביל לעשות רושם על החברה שלו.

היינו שלושה ברכב, מבוגרים ממנו ב4-5 שנים, כולנו היינו בהלם ולא היינו בטוחים מה לעשות.

מחד, לצאת ולהכות את הילדון בכדי להכניס לו שכל, זו פעולה טפשית, ילדותית ושאינה במקומה.

מאידך, להשאר ברכב ולחכות שהוא יכה את הנהג או ישרוט את הרכב - זו גם לא חוכמה גדולה.

תהיתי לעצמי האם היתי מצליח לשמור על קור הרוח שחברי שמר עליו, לו הייתי אני הנהג.

יש מה לעשות במקרים כאלו? במידה ושמרנו את מס' הרישוי?

ממש גועל נפש.

----------------------

Peugeot 308
SW
1.2
T

:lol::twisted::lol:
!Family man

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני אגיד לך בכנות , כבר נתקלתי כמצב כזה , אני לרוב נוהג כמו חברך.

אבל אין ספק שזה מרתיח , רק להיזכר עכשיו במקרים כאלו אני מתעצבן.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, הדם שלי רתח וביעבע.

נורא רציתי לצאת ולהטיף לו (או להכניס בו) מוסר.

למרות זאת, אני לא חושב שזה היה פותר שו םדבר והיה נכון לחכות ולקות שהכל יעבור בשלום.

והקשר למה שרשמת הוא... (RS)

אם הפאביה היתה הופכת ל"לא בסדר" - אני לא בטוח שהשליטה העצמית היתה ממשיכה.

----------------------

Peugeot 308
SW
1.2
T

:lol::twisted::lol:
!Family man

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מה לעשות במקרים כאלו? במידה ושמרנו את מס' הרישוי?

אתה יכול לכתוב בכל תאי השירותים הציבוריים באיזור : אמא של נהג ההונדה אקורד XX-XXX-XX נותנת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לשתף אותך במקרה שקרה לי.

אני נוסע בכביש עכו חיפה, פתאום ערסון חותך אותי , פיאט אונו עם 5 ילדים ערסונים קטנים.

המשכתי לנסוע ועקפתי אותו, מאותו רגע הרגשתי שהוא רודף אחריי, , לא נתן לי מנוחה, החלטתי לברוח לו, נסעתי יותר מהר והוא לא הצליח להדביק אותי עם האונו שלו, בקיצור ברמזור כבר לא היה לאיפה לברוח וידעתי שיקרה משהו, אמרתי לעצמי אם הוא יפתח את הפה אז אני פשוט לא אענה לי, למזלי הייתי ראשון ברמזור, הוא חנה מאחוריי קצת, פתאום אני רואה שהוא יוצא מהרכב עם לום מתכת ורץ לכיוון הרכב שלי, הרמזור היה אדום, ואני לא יודע איך בהחלטה של שנייה החלטתי שעדיף לי לנסוע באדום מאשר להיפגש איתו פנים מול פנים או יותר נכון שהרכב שלי יפגש עם הלום שלו, בקיצור, הכנסתי לראשון ולמזלי עניין של שנייה הרמזור התחלף לצהוב, דפקתי פתיחה של החיים וברחתי לו .

באותה שנייה אני רואה אותו עם הלום במראה שלי, הוא היה שנייה לפי חבטה ברכב שלי,איזה מזל זה היה....פשוט מדהים.

באותה שנייה הדבר היחיד שעלה לי בראש היה איך לעזאזל מכרתי את הסמית&ווטסון שהיה לי .

ומה יש לי לומר לך, הטימטום גובר על כל דמיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דואג לאקסית אוראל?:wink:

אור.

עריכה: שמר, אתה איש טוב.

:-P

אור, בטח שאני דואג. ושמר איש טוב :lol:

זיו, סומך עליך! :-D

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע בכביש עכו חיפה, פתאום ערסון חותך אותי , פיאט אונו עם 5 ילדים ערסונים קטנים.

המשכתי לנסוע ועקפתי אותו,.

להאיט, לתת לו להעלם. היה פותר את כל עניין הלום הרבה לפני.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לתת לו להעלם? בד"כ אם עוקף אותי רכב גם אם זה מאוד בברוטליות אני לא מתרגש מהעניין בפנים אני כועס ומקלל את האידיוט אבל אני לא יתחיל ללחוץ מאחוריו ולעקוף אותו רק כדי להראות שהפיני של המנוע שלי יותר גדול.

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשכתי לנסוע ועקפתי אותו, מאותו רגע הרגשתי שהוא רודף אחריי, , לא נתן לי מנוחה, החלטתי לברוח לו, נסעתי יותר מהר והוא לא הצליח להדביק אותי עם האונו שלו, בקיצור ברמזור כבר לא היה לאיפה לברוח וידעתי שיקרה משהו, אמרתי לעצמי אם הוא יפתח את הפה אז אני פשוט לא אענה לי, למזלי הייתי ראשון ברמזור, הוא חנה מאחוריי קצת, פתאום אני רואה שהוא יוצא מהרכב עם לום מתכת ורץ לכיוון הרכב שלי, הרמזור היה אדום, ואני לא יודע איך בהחלטה של שנייה החלטתי שעדיף לי לנסוע באדום מאשר להיפגש איתו פנים מול פנים או יותר נכון שהרכב שלי יפגש עם הלום שלו, בקיצור, הכנסתי לראשון ולמזלי עניין של שנייה הרמזור התחלף לצהוב, דפקתי פתיחה של החיים וברחתי לו .

באותה שנייה אני רואה אותו עם הלום במראה שלי, הוא היה שנייה לפי חבטה ברכב שלי,איזה מזל זה היה....פשוט מדהים.

באותה שנייה הדבר היחיד שעלה לי בראש היה איך לעזאזל מכרתי את הסמית&ווטסון שהיה לי .

שמח שהסיפור הסתיים ללא פגיעה בנפש וברכוש.

כנראה שהערס רצה לעשות פוזות על חבריו הערסים.

אגב, איזה רכב יש לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לתת לו להעלם? בד"כ אם עוקף אותי רכב גם אם זה מאוד בברוטליות אני לא מתרגש מהעניין בפנים אני כועס ומקלל את האידיוט אבל אני לא יתחיל ללחוץ מאחוריו ולעקוף אותו רק כדי להראות שהפיני של המנוע שלי יותר גדול.

?!... אז כן לתת לו להעלם.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לפתוח חלון קודם כל.

לא לשלוח ידיים, מה לא לימדו אותך את זה בביקור בספארי?

:-)

נכונה כאן האמרה- שומר נפשו ירחק.

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך להגיד תודה שמכרת את הסמיט&ווטסון, כי אם היית יוצא אליו ויורה בו אז היית נכנס לכלא להרבה שנים...

עדיף להתעלם ולהמשיך לנסוע ולא לעקוף כאלה אנשים...

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...