Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחרי כמה זמן מותר לנהוג אחרי שתיית אלכוהול?

Raz323F
שימו לב! השרשור הזה בן 6586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרבה בליינים עשו מחקרים מדעיים וישבו שעות עם צוות פורפסורים ולבסוף הגיעו למסקנות הבאות:

1)כוס בירה היא שוות ערך ל-40 דקות ללא נהיגה

2)כוסית "שוט" של משקה מרובה אלכוהול (ייגר ושות') שווה ערך לשעה וחצי/שעתיים ללא נהיגה

3)מי שכבר שתה לא מעט אלכוהול, צריך שלא לנהוג במשך ה-4 וחצי שעות אחרי השתיה ובמקביל לשתות רק מים ולהשתין כמה שיותר.

אין ביסוס לדברים הנ"ל, הכל בגדר שמועות, לדעתי זה בולשיט, אל תנסו את זה בבית.

(אבל מי שכן מנסה, שיעדכן אותנו עד כמה זה נכון :roll: ...בבדיקת הנשיפה כמובן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי, אישית, ארבע שעות לא מספיקות אחרי שכבר עברתי את נקודת ה"אל-שיכור".

אבל אני מניח שזה מאוד תלוי בבן אדם.

תיהיה בוגר מספיק כדי לא לנהוג שיכור. חבל על החיים שלנו והרישיון שלך.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הסתם השפעת האלכוהול לכמות האלכוהול שנספגת בגוף שונה מאדם לאדם. אחד מהמשתנים הוא משקל האדם - איש כבד יותר יזדקק ליותר אלכוהול בשביל להשתכר מאשר איש קל.

סתם לדוגמא, אני יכול לשתות חצי ליטר בירה ולא להיות מושפע ממנה בכלל בעוד שאני מכיר בחורה שחצי ליטר יספיק לה בשביל להיות חצי שפוכה.

מכאן שהתשובה לשאלתך אינה חד משמעית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך טובה להוציא אלכוהול מהדם היא לאכול הרבה אחרי השתייה, ולשתות הרבה מיצים ולא מיים נקיים.

או לקחת חתיכת צמר גפן ולשפוך עליה אציטון ולהתחיל להריח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או לקחת חתיכת צמר גפן ולשפוך עליה אציטון ולהתחיל להריח.
ואיך בדיוק זה מוציא אלכוהול מהדם? בזה שזה עושה אותך מסטול מהאציטון? :)

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר גם לרדת על בקבוק אבסינט ולהגיע לרמה של פינוי באמבולנס לבי"ח.... ככה אתה גם מונע עצמך את הנהיגה בשכרות! לא תקבל שלילה! הכביש יהיה בטוח!:twisted:

:biglaugh:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...