Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"מוזרה בורוד" - דעתכם הכנה, יפה או מכוערת?

lioroko7
שימו לב! השרשור הזה בן 6601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום!

חבר שלח לי תמונה קצת "קיצונית מזעזעת". האם לדעתכם המראה של ה-TT מזוויע ואפשר להתעוור ממנו או שתואם לצו האופנה, והמראה מרענן, מקורי ואפילו נראה טוב? האם אתם, הייתם נוהגים על הרכב הספציפי הזה או שזה מוגזם ונשי מדי?

1127328736_f.jpg

Pure freedom it's in the mind and spirit, up in the sky where the dragon flies...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ה-TT דור ראשון תמיד הייתה נקבתית, הורוד רק מוציא אותה מהארון.

החדשה נראת יותר טוב, אבל עדיין לא גיבשתי דעה אם נשארה נשית או שמותר גם לגברים לנהוג בה :p

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה משה טנגה מארץ נהדרת.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק. למשה טנגה יש מקסימום רישיון על אופניים... הוא טיפש מדי בשביל לעבור תיאוריה.

Pure freedom it's in the mind and spirit, up in the sky where the dragon flies...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני חושבת שהייתי מוותרת עליה בלי בעיה...בתור בחורה יש לצבע הוורוד אצלי גבולות וזה בהחלט עובר את הגבול..

אני אשמח לאחת בצבע שחור או אדום :wink:

:-)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעו אני לא יודע מה איתכם, אני הייתי נוהג על הרכב הזה באופן קבוע בכל צבע.

גם צבע של חרא.:idea:

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שסוקי (דבון אוקאי) לא גולשת בפורום.. היא הייתה מספרת לכם רבות על ההתלבטות בצביעה של ה-S2000 שלה.

חבל שזה היה מתחיל ונגמר בצביעה... :wink:

בכל מקרה אין לה בכלל רישיון נהיגה!

אלכס.

דרושים מסגרים עם ניסיון בCO2

מחפש כנפונים לטנדר מאזדה 2003-2007

מחפשים מסגר? חפשו בפייסבוק: http://www.facebook.com/profile.php?id=100002187529747&sk=wall#!/profile.php?id=100002187529747&sk=wall

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...