Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוף ים שקט ונורמלי יש באיזור המרכז?

ToMeR
שימו לב! השרשור הזה בן 6589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש חוף ים עם גישה לרכב פרטי נמוך (106) שיהיה נחמד בו בלילה לשבת על שמיכה ולעשות פיקניק לאור ירח. אם יש אפילו משהו מבודד גם טוב

רצוי באיזור המרכז (הרצליה עד ראשון)

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את חוף הצוק...

יש את חוף פלמחים (למרות שניראה לי שהוא יהיה עמוס זוגות "חוגגים"... לא רע אם לא מפריעים לך "קולות הרקע"...)

יש אחלה חוף בין נתניה לחדרה, המקומיים יוכלו לספר עליו, אני כבר לא ממש זוכר איך מגיעים אליו, הוא די מבודד, אבל צריך טיפה ללכת ברגל. אין גישה עם אוטו...

אגב, למה דווקא חוף ים? זה כל כך "פסה" וקיטשי... קח אותה למקום שהיא לא תצפה לו... קח אותה למקום שהמטוסים נוחתים או ממריאים (מחוץ לגדר)! זו חוויה שמעולם לא היתה לה!

תהיה מקורי, את זה היא לא תישכח...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי חוף הים במרינה בהרצליה? לא חושב שיש גישה עם הרכב, בכל מקרה למה להכניס רכב 2X4 לחולות?

קח אותה למקום שהיא לא תצפה לו... קח אותה למקום שהמטוסים נוחתים או ממריאים (מחוץ לגדר)! זו חוויה שמעולם לא היתה לה!

תהיה מקורי, את זה היא לא תישכח...

גילי

כל זה נכון אלא אם היא גרה באור יהודה\יהוד\לוד, כי אם כן אז עדיף כבר לאכול בבית....:wink:

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא גרה בקרית אונו, מספיק קרוב?

בכל מקרה אנחנו לא הולכים לעשות שום "חגיגה"

פשוט היא רוצה לברוח מהבית קצת וגם אני אז הצעתי לה לעשות יחד את הליל הסדר בים (אף פעם לא היתה בלילה בים), זה לא בקטע רומנטי או משהו בסגנון, פשוט בים לרוב יש שקט וזה מה שמחפשים כשרוצים לברוח קצת מהבית לכמה שעות

שמות של חופים לא ממש יעזרו לי, אני צריך הכוונה לשם כי אני והים לא נפגשים הרבה פעמים אז אין לי הכרות איתו חוץ מהחוף הראשון מצד ימין אחרי הקיבוץ בפלמחים וזה רצועה ממש קטנה ועמוסה יחסית ב"חוגגים"

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את חוף "שימחה" מאחורי מלון הילטון, אמנם אי אפשר להגיע עם הרכב לחוף אבל החוף יפה.

(רצוי לבדוק לפני ההגעה וזאת מפני שהאזור לאחרונה היה בשיפוצים).

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט היא רוצה לברוח מהבית קצת וגם אני אז הצעתי לה לעשות יחד את הליל הסדר בים (אף פעם לא היתה בלילה בים), זה לא בקטע רומנטי או משהו בסגנון, פשוט בים לרוב יש שקט וזה מה שמחפשים כשרוצים לברוח קצת מהבית לכמה שעות

תשמע, אפשר לומר שבערך כל חוף במדינה הזאת יהיה ריק ושומם בליל הסדר.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בנתניה כמה חופים נחמדים כאלה , לדוגמא חוף בלו ביי בעין התכלת או חוף הארגמן על הטיילת שבשניהם אפשר לרדת עם הרכב קרוב לחוף אבל לא לחולות עצמם.

קח בחשבון שבלילה קר וזה יכול להרוס קצת.

ואם אתה מתכנן לעשות מדורה אתה עלול לחטוף קנס.

אגב

בכל מקרה אנחנו לא הולכים לעשות שום "חגיגה"...

הצעתי לה לעשות יחד את הליל הסדר בים..

זה לא בקטע רומנטי או משהו בסגנון...

בים לרוב יש שקט וזה מה שמחפשים...

יא חרמן!:twisted:

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שחרמן שימצא לו חדר

לים הולכים כדי למצא שקט נפשי למי שלא הבין

קור זה לא הבעיה שלי (אלא שלה) אז מעיל פוך אמיתי יפתור את הבעיה של אחד מאיתנו (יש לי מספיק מעילים בארון)

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט חוף הפרצה בהרצליה, מקום חזק ביותר, רק להיזהר בלילה כשיורדים על המצוק - שלא לחטוף איזה אשפוז....

וגם אם תעשה מדורה למטה אף אחד לא יגיד לך כלום. מקום ממש שקט, נקי יחסית, וריק יחסית(רוב הזמן).

מומלץ בחום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אחלה חוף בין נתניה לחדרה, המקומיים יוכלו לספר עליו

:mm_yeah:

אני גר באיזור הזה (חוף בית ינאי).

הרבה אנשים מאיזור המרכז טוענים שזה אחד החופים היפים בארץ.

אם אתה מחפש להתבודד באמת יש הקטע הצפוני של החוף, מרחב ענק של חול ולרוב אין שם רוחצים (כי זה ללכת ברגל מהאוטו).

באמצע המרחב הזה יש את שפך נחל אלכסנדר (והוא מזוהם, אל תבנה על רחצה בנחל).

אין גישה לרכב וגם ג'יפים לפעמים מתחפרים בחולות,

אבל תוך דקת הליכה אתה כבר מרוחק ומבודד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את חוף "שימחה" מאחורי מלון הילטון, אמנם אי אפשר להגיע עם הרכב לחוף אבל החוף יפה.

(רצוי לבדוק לפני ההגעה וזאת מפני שהאזור לאחרונה היה בשיפוצים).

ל'

זה המקום בשבילך חוף מבודד ואתה מגיע עם האוטו 10 מטר מהמים משהו כזה חוף מבודד ביום ובךילה בכלל אבל לא נראה לי שתיהיה לך גישה לשם למה השער יהיה סגור ..

אפשר להיכנס אליו עוברים תמנהרה שיש אחרי כל החופים בת"א ממשיכים ישר פניה שניה או שלישית שמאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוייש נו ... ילדים ... חוף גן תמר/גבעת עליה ... הכי מדהים ומתאים פעיליות מסוג שכזה , תסמוך על סחבק , בניגוד לשאר הילדודס זבי החוטם , יש לו קצת נסיון ...

הוראות הגעה ?

גלידה אנדרי ביפו , מכיר ?

אתה מגיע לאנדרי בנסיעה לכיוון בת ים , מיד אחרי אנדרי ברחוב הראשון הצמוד , ימינה .

עד הסוף , בצומת T , ימינה ... וכבר תראה את החוף ... גם בימי חול הוא נקי ולא פחות מדהים .

יעזור לך אולי לדעת שיש שם מסעדה בשם "ריף" , אתה תראה שלטי הכוונה .

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שים לב איפה אתה מחנה את האוטו.

"...זוהי יפו ילדה זוהי יפו..."

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...