Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכוניות משטרתיות

psychomatrix
שימו לב! השרשור הזה בן 6592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, לאחרונה שמתי לב שהמשטרה בכלל ומשטרת התנועה בפרט השתדרגו. המשטרה מדוגמת חבל על הזמן. ואני לא מפסיק לראות על הכבישים סובארו B4 משטרתית, אימפרזה משטרתית, אקורד משטרתית ועוד...

רציתי לדעת אם למישהו יש פרטים על דגמי המכוניות והנתונים שלהן? למשל אם הבי4 של המשטרה זה 2 או 3 ליטר.

יצא לי להיות בתוך בי4 משטרתית אוטומתית חדשה והיא ממש פצצה. אז אם למישהו יש מקור כלשהו של כל דגמי המכוניות המשטרתיות והנתונים אז אני אודה לו.

סאלאמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסה להם משכורת יפה הרבעון האחרון עם כל הדוחות והחוקים החדשים

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה? ל-B4 שני ליטרים - יש אגזוז אחד, ל-B4 שלושה ליטרים יש שני אגזוזים, סימני היכר שאי אפשר לפספס.

אתה רוצה נתונים? כנס לאתר: www.motocar.co.il

מקווה שעזרתי.

Pure freedom it's in the mind and spirit, up in the sky where the dragon flies...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יצא לך להיות בB4 משטרתית אני לא צריך לספר לך על כל הפינוקים,היא מונמכת,יש לה קיט טורבו ואם אתה יושב מאחורה,כבול באזיקים וחוטף איזה כפה מהשוטר זה בכלל נחמד..סלאמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפורי אגדה אורבנית מספרים שיש להם נוס... רק למקרים מיוחדים .... אבל ששש.... :)
זה נכון במידת מה, אבל רק במתנ"א.

בפעם הבאה שעוצר אתכם שוטר תנועה, אתם מוזמנים לשאול אותו. ואם זה מקרה מיוחד אז הוא גם יראה לכם אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לומר שרק בישראל רפובליקת הבננות שבה המשטרה פוליטית להפליא המחוקק נראה כמו שנראה , הפרקליטות עושה שימועים לבעלי הון ו/או כוח , ובתי המשפט נראים כמו קומבינה , יכול אדם להקרא ידידי השוטר .

המשטרה איננה ידידה של האזרח הקטן היא אולי מתקרבת לאוייבת שלו , היא עוזרת למצוץ קנסות אבל לא להגן עלי מפני פושעים כי אין לזה אפיל ולכן הבטחון האישי ברמת ירידה , אבל כשמדברים על תקציב המשטרה נותנת אותו למתנ"א ע"מ שתקנה מכוניות יותר טובות במקום לשים עוד שוטרים במקומות שבהם יש אלימות שוד וגניבות.

ואם נשים את כל הדברים שהמשטרה עושה להצטלם יפה , כמו לומר שהנהג נסע במהירות למרות שהיא עצמה יודעת שמהירות לא הורגת אלא דברים אחרים שעלהם קשה לה לשמור , אזי בכלל קשה לי לומר שהמשטרה רוצה בטובתו של האזרח הקטן . אול להפיך

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל כשמדברים על תקציב המשטרה נותנת אותו למתנ"א ע"מ שתקנה מכוניות יותר טובות במקום לשים עוד שוטרים במקומות שבהם יש אלימות שוד וגניבות.
קודם כל, המשפט שעליו התבססת בכל ההודעה הטיפשית הזאת לא נכון מאחר ורובו הגדול של התקציב שמגיע למתנ"א הוא מתרומות ומטעם עמותת אור ירוק שהוקמה ומתנהלת ע"י אזרחים בלבד.

קשה לי לומר שהמשטרה רוצה בטובתו של האזרח הקטן . אול להפיך
אתה צודק ב100%. הלא המטרה העיקרית של המשטרה היא לגרום למרמור בקרב האזרחים. זה פשוט בשביל למנוע התקוממות נגד הממשלה. מעין משטר דיכוי שכזה..
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתי המשטרה משתמשת באימפרזה?

האם זה 1.6 הנעה קדמית הרגילה?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שיש למשטרה בי4 3.0 ליטר מי שלא מאמין שיסע לתחנת שוקת.

שם הם יראו מכוניות משטרתיות רציניות ביותרר!!

(לנד קרוזר אימפרזות הונדות וכו'...)

ונוס אני לא מאמין שיש להם..יש מצב אבל אני לא חושב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לומר שרק בישראל רפובליקת הבננות שבה המשטרה פוליטית להפליא המחוקק נראה כמו שנראה , הפרקליטות עושה שימועים לבעלי הון ו/או כוח , ובתי המשפט נראים כמו קומבינה , יכול אדם להקרא ידידי השוטר .

המשטרה איננה ידידה של האזרח הקטן היא אולי מתקרבת לאוייבת שלו , היא עוזרת למצוץ קנסות אבל לא להגן עלי מפני פושעים כי אין לזה אפיל ולכן הבטחון האישי ברמת ירידה , אבל כשמדברים על תקציב המשטרה נותנת אותו למתנ"א ע"מ שתקנה מכוניות יותר טובות במקום לשים עוד שוטרים במקומות שבהם יש אלימות שוד וגניבות.

ואם נשים את כל הדברים שהמשטרה עושה להצטלם יפה , כמו לומר שהנהג נסע במהירות למרות שהיא עצמה יודעת שמהירות לא הורגת אלא דברים אחרים שעלהם קשה לה לשמור , אזי בכלל קשה לי לומר שהמשטרה רוצה בטובתו של האזרח הקטן . אול להפיך

בברכה יהודה

מזל טוב, הרגע זכית בתואר "ההודעה הכי מטומטמת לשנת 2006". הודעה רשמית ומעטפת אנתראקס תשלח אליך בהקדם בדואר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...