Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התיעצות אם להתקין או לחכות

basss
שימו לב! השרשור הזה בן 6595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נמצא בדילמה והיא כזאת

לפני כשנה וחצי מכרתי את האוטו שהיה ברשותי והתוכנית הייתה לכנות רכב חדש ומערכת חדשה כי מכרתי את כל המערכת שלי מפה לשם קניתי מערכת חדשה (חסר לי רק רדיו דיסק) אבל לא קניתי רכב ובסוף החלטתי לקנות אופנוע. המצב שנוצר הוא שיש לי מערכת שנמצאת על הארון בבית.

עכשיו אמא שלי קנתה רכב חדש בשבילה שמשמש גם אותי מדי פעם. עכשיו השאלה שלי היא האם להתקין את המערכת או לחכות עם זה בגלל שאני מתכנן טיול של מינימום חצי שנה אבל התאריך שאני מתכנן לטוס הוא עוד 5 חודשים עכשיו השיקול הוא כזה להתקין עכשיו שזה אומר לבזבז עוד כסף שיירד מהכסף של הטיול ואז לטוס בידיעה שהמערכת בארץ ויכולים לגנוב לי אותה או לחכות עם זה עד שאני אחזור מהטיול ולהתקין אותה ???

מה אתם הייתם עושים???

היום זה המחר שדאגת לו אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמה שלך תהנה מהמערכת ? אם כן אזי עדיף לקחת סיכון ולתת לה להנות מסאונד יותר טוב , חוץ מזה שיתכן והיא תבין מדוע אתה משקיע כל כך הרבה ב"דיבוק" שלך .

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמא שלי לא תהנה ממנה ואם לפני שאני אסע אני לא אחבר לה את הפאנל אז היא גם תיסע כל הזמן הזה בלי מוסיקה....

וכבר היו לי מערכות ברכבים והיא לא הבינה מה ההתלהבות שלי ...:wink:

היום זה המחר שדאגת לו אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אתה צריך לדעת את התשובה, זה מסוג הדברים שכל אחד וענייניו הוא, וכיסו שלו.

דני

.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...