Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגיפה

Lior_Volcane
שימו לב! השרשור הזה בן 7836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן...כן...ממש מגיפה, כל "הקבצנים " האלה שעומדים בצמתים ואיך שהרמזור הופך לאדום הם ישר מתחילים לטייל בין המכוניות עם פרצוף כזה של כלבלב מסכן ושופכים בפניך את גורלם המר : "אחי אני נכה ומובטל, לא התקלחתי כבר שבוע ויש לי ארבעה ילדים חולים בבית....תתרום לי קצת כסף קטן"

תרגום : "אחי אני נרקומן שבחיים שלי לא עבדתי ולא יעבוד גם בחיים,אני מסריח מוודקה ועם הכסף שאני אוסף כל היום מאנשים כמוך שעובדים למחייתם אני קונה את המנה היומית שלי "

וואלה, שמתי לב שיש כאלה שיש להם רמזור קבוע שבו הם עומדים כל הזמן ובשעות קבועות....אשכרה כמו עבודה.

ומה תגידו על כל הילדים המושתנים האלה שגם עומדים ברמזורים ואיך שהמכוניות עוצרות ישר הם קופצים לכביש ודוחפים ת'פרצופים שלהם לתוך החלון : "אחי אתה מגיע ל.... אפשר ליסוע איתך...". יא... חבורה של מושתנים קטנים אם הייתי רוצה לעצור לכם הייתי עוצר, אבל לא בא לי להיות שירות הסעות של כמה חארות קטנים שמסריחים מנובלס. :twisted:

ליאור, שעוצר רק לחיילים....ולבחורות :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן...כן...ממש מגיפה, כל "הקבצנים " האלה שעומדים בצמתים ואיך שהרמזור הופך לאדום הם ישר מתחילים לטייל בין המכוניות עם פרצוף כזה של כלבלב מסכן ושופכים בפניך את גורלם המר : "אחי אני נכה ומובטל, לא התקלחתי כבר שבוע ויש לי ארבעה ילדים חולים בבית....תתרום לי קצת כסף קטן"

תרגום : "אחי אני נרקומן שבחיים שלי לא עבדתי ולא יעבוד גם בחיים,אני מסריח מוודקה ועם הכסף שאני אוסף כל היום מאנשים כמוך שעובדים למחייתם אני קונה את המנה היומית שלי "

וואלה, שמתי לב שיש כאלה שיש להם רמזור קבוע שבו הם עומדים כל הזמן ובשעות קבועות....אשכרה כמו עבודה.

ומה תגידו על כל הילדים המושתנים האלה שגם עומדים ברמזורים ואיך שהמכוניות עוצרות ישר הם קופצים לכביש ודוחפים ת'פרצופים שלהם לתוך החלון : "אחי אתה מגיע ל.... אפשר ליסוע איתך...". יא... חבורה של מושתנים קטנים אם הייתי רוצה לעצור לכם הייתי עוצר, אבל לא בא לי להיות שירות הסעות של כמה חארות קטנים שמסריחים מנובלס. :twisted:

ליאור, שעוצר רק לחיילים....ולבחורות :wink:

הרבה יותר גרוע , משהו שקרה לי מלפני שבוע שבועיים בערך.

אני נוסע ברחוב קטן וצר ברמת חן, (למי שמכיר הרחוב של פיצה שקד) וממש לפני שהרחוב נגמר , עומדת שברולט קוואליר, כשמלפניה בן אדם בן חמישים או אפילו שישים. בהתחלה לא הבנתי מה הוא רוצה מהנהגת שהייתה באוטו (כך הבנתי לפי זה שהוא צעק לה, רוורס תסעי רוורס וכל מיני צעקות וכולי) . עכשיו אני רואה

שהיא לא נוסעת , אז אני מחבר שברולט , עם מישהו בחוץ שנותן הוראות - שברולט עם תקלה . אבל הבן אדם ממשיך לצעוק , תפתחי את החלון ,

תפתחי את החלון , ומתחיל לקלל, אז אני הבנתי שלא מדובר כאן באיזה עניין סתם , ומיד סגרתי את החלונות שלי באוטו ונעלתי את הדלתות . עכשיו איך שאני מסיים לנעול את הדלת שלי הקוואליר זזה, ואז אותו בן אדם בא אליי. עכשיו מדובר על כמה דקות שבנתיים הצטברו מאחריי מכוניות שצפרו וצפרו , ולכן לא יכולתי בכלל לעשות רוורס ואותו בן אדם נצמד לפגוש הקדמי של האוטו שלי בצורה שאי אפשר לנסוע קדימה בלי לדרוס את הבן אדם או לפחות לפגוע בו.

עכשיו הבן אדם צועק לי תפתח את החלון תפתח , ואני מנסה לתמרן ברוורסים איכשהו לעקוף אותו או משהו ,

ככה איזה עשר דקות שאני והוא מחליפים צעקות ותשימו לב כל זה קורה חמישה מטר מבית קפה סמוך שאנשים יושבים ומסתכלים,

ובסופו של דבר הוא עזב אותי ועבר לאוטו הבא. אין לי מושג מה עלה בגורלו אח"כ.

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע ברחוב קטן וצר ברמת חן, (למי שמכיר הרחוב של פיצה שקד) וממש לפני שהרחוב נגמר , עומדת שברולט קוואליר, כשמלפניה בן אדם בן חמישים או אפילו שישים. בהתחלה לא הבנתי מה הוא רוצה מהנהגת שהייתה באוטו (כך הבנתי לפי זה שהוא צעק לה, רוורס תסעי רוורס וכל מיני צעקות וכולי) . עכשיו אני רואה

שהיא לא נוסעת , אז אני מחבר שברולט , עם מישהו בחוץ שנותן הוראות - שברולט עם תקלה . אבל הבן אדם ממשיך לצעוק , תפתחי את החלון ,

תפתחי את החלון , ומתחיל לקלל, אז אני הבנתי שלא מדובר כאן באיזה עניין סתם , ומיד סגרתי את החלונות שלי באוטו ונעלתי את הדלתות . עכשיו איך שאני מסיים לנעול את הדלת שלי הקוואליר זזה, ואז אותו בן אדם בא אליי. עכשיו מדובר על כמה דקות שבנתיים הצטברו מאחריי מכוניות שצפרו וצפרו , ולכן לא יכולתי בכלל לעשות רוורס ואותו בן אדם נצמד לפגוש הקדמי של האוטו שלי בצורה שאי אפשר לנסוע קדימה בלי לדרוס את הבן אדם או לפחות לפגוע בו.

עכשיו הבן אדם צועק לי תפתח את החלון תפתח , ואני מנסה לתמרן ברוורסים איכשהו לעקוף אותו או משהו ,

ככה איזה עשר דקות שאני והוא מחליפים צעקות ותשימו לב כל זה קורה חמישה מטר מבית קפה סמוך שאנשים יושבים ומסתכלים,

:shock::shock:

אתה חושב שהוא ניסה לבצע Carjacking? או שרק קבצן קמיקזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מ-פ-ח-י-ד :!:

L'amour Toujours

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:shock::shock:

אתה חושב שהוא ניסה לבצע Carjacking? או שרק קבצן קמיקזה?

אין לי מושג.

עכשיו אני רוצה שתבינו את המצב, מדובר באיזור של אנשים "אמידים" בלשון המעטה, וילות מסביב. ואותה שכונה "אמידה" היא בשכנות צמודה לשכונה שבעבר הייתה פחונים היו בניינים מטים לפול...

לדעתי - היה מדובר במסומם . אבל זה מצב מפחיד. אני עם העצבים שלי אם הוא לא היה זז הייתי יוצא ומפרק אותו מכות.

חוץ מזה, CARJACKING לג'סטי? (וגם בל נשכח, לפני הייתה קוואליר) מה הוא מתאבד שיעי? (לא הייתי עם הג'יפ, אם הייתי עם הג'יפ הייתי עולה עליו, יש מספיק מרווח גחון הוא היה שורד...)

לדעתי נרקומן בקריז או משהו בסיגנון.

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגיפה הזו של הטרמפיסטים קיימת כבר כמה שנים ומעצבנתץ אותי כל פעם מחדש.

לפני איזה שנתיים כבר לא יכולתי להתאפק - דו השיח היה כדלקמן:

מיקום: מחלף גהה (פתח תקוה לכיוון ציר גהה דרום), 2 נתיבים שמאלה.

טרמפיסט: סליחה, אתה מגיע במקרה ל...

איציק: תגיד, אתה רואה משהו על הגג של האוטו, איזה כובע בצבע צהוב משהו ?

טרמפיסט: לא

איציק: אז מה אתה רוצה מהחיים שלי ?? אני נראה לך כמו מונית ??!!

טרמפיסט: :?

איציק: יאללה ביי

:D:D:D:D:D: אחחחחחחחח, לפעמים אני ממש אוהב להיות רע :evil:

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי בשבוע שעבר קבצן בגלילות ועוד אחד שמוכר קסאטות ועוד אחד של תהילים.

לקבצן לא פתחתי את החלון

להוא עם התהילים אמרתי : לך תעשה צבא , אחר כך אני אקנה ממך מה שתרצה

ולהוא עם הקסאטות אמרתי : שלא תבוא ניידת חס וחלילה.

איך שאני מסיים את המלה חלילה , מגיעה ניידת ומתחילה במרדף.

הוא ברגל , הם בנסיעה.

המרדף הסתיים בזה שהניידת עלתה על האי תנועה והתיישבה לאחר כבוד על השאסי....

:wink:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפתח חלון ...

תכניס מחסנית ...

הוא יברח .. תסמוך עלי :p ...

היה לי מקרה דומה עם ארס בפתח תקוה שיצא אלי עם מוט ברזל ...

עם מוט ברזל?

עוד סיבה להחזיק מפתח גלגלים נפתח ל45 ס"מ מתחת לכיסא.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חובבנים לי יש מתחת לכיסא סכין קומנדו (בתור צוללן חייבים אחת :wink:), אורך הלהב שלה 18ס"מ! :twisted:

ומה תגיד אם שוטר יעצור אותך לבדיקה שגרתית ??

אדוני השוטר אני צייד ערסים ? :?::roll:

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חובבנים לי יש מתחת לכיסא סכין קומנדו (בתור צוללן חייבים אחת :wink:), אורך הלהב שלה 18ס"מ! :twisted:

בתור צוללן אתה חייב אחת מתחת לכיסא? :shock:

אני חשבתי שכבר עברנו את השלב של לצבוע בכחול ולצלול עם האוטו... :wink:

ירון, שיש לו 48 צלילות רשומות ועוד הסנפירים מטלפים.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה תגיד אם שוטר יעצור אותך לבדיקה שגרתית ??

אדוני השוטר אני צייד ערסים ? :?::roll:

תאמין לי שאני לא שולף אותה על שוטרים :wink: , ואין שום חוק נגד אחזקת סכין כזו, אצלי זה "פק"ל כיסים" (קניתי אותה עם שאר ציוד הצלילה...).

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי צריך לעשות להם תאונת פגע וברח חחח לאט לאט הם ייכחדו :lol::D

הנה ימים רבים חלפו ושני ידי עייפו .. רק להזכר ולהזיל דמעה, הראלי השחורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...