Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסן פרימרה 2004 : כדאי לשקול ??

MercA
שימו לב! השרשור הזה בן 6596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהחלט כדאי.

נראית מאוד מיוחדת מבחוץ, מראה נדיר בכבישי הארץ מה שמוסיף הרבה למיוחדות שלה. לא "עוד" מאזדה 6 או פורד מונדאו. היא בהחלט תמשוך מבטים בצומת.

כמו עיצוב החוץ גם עיצוב הפנים יוצא דופן ומיוחד. גוונים יפים, מסך מרכזי גדול לשליטה במחשב הדרך, בקרת האקלים ומערכת השמע. מנוע טוב, לא משהו יוצא דופן אבל משיג את רוב המומנט שלו בסל"ד מאוד נמוך בזכות טכנולוגית ה- NVTC מה שהופך אותה לזריזה ביציאות מרמזור והאצות ביניים. גיא רציף מצויין עם 6 יחסי העברה שניתנים לבחירה ידנית.

אמינות - ובכן, ניסאן. לא תראה מוסך.

אחיזת כביש ממש טובה בזכות המתלה האחורי - קורה רב-חיבורית מיוחדת של ניסאן עם מוט מייצב כפול.

חשוב שתיקח בחשבון שהמתלים שלה מאוד נוקשים והיא לא כייפית לנסיעה עירונית. היא לא נוחה כמו מכוניות אחרות בקטגוריה. מצד שני, מחוץ לעיר היא באמת מצטיינת בזכות שילוב גיר, מנוע, שלדה, מתלים יעילים.

מה המחיר שלה בשנתון 2004? מליסינג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההיצע של שנת 2004 הוא דל ביותר. אין לי כרגע רכב ספציפי על הכוונת. אני מחפש (ומבקש חוות דעת כאן)...

ראיתי כבר 3 מכוניות אבל הן היו במצב לא טוב. לא משהו ששווה סכום כזה של כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממ... אתה יודע למה הבחור מוכר את הרכב אחרי שנתיים בלבד? אולי תאונה?
לא חסר אנשים שמוכרים מכוניות אחרי שנתיים, לא בגלל תאונה ולא בגלל שהם לא מרוצים.. אנשים רוצים להתקדם ועוד שלל סיבות, אז זו לא צריכה להיות דאגה או שיקול בקנייה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההיצע של שנת 2004 הוא דל ביותר. אין לי כרגע רכב ספציפי על הכוונת. אני מחפש (ומבקש חוות דעת כאן)...

ראיתי כבר 3 מכוניות אבל הן היו במצב לא טוב. לא משהו ששווה סכום כזה של כסף.

אני מבין, הפריימרה היא מכונית מצויינת. השאלה שלי היא למה הבחור שממנו אתה קונה את הרכב מוכר את רכבו לאחר שנתיים של בעלות בלבד. זה לא חשוד מעט?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין, הפריימרה היא מכונית מצויינת. השאלה שלי היא למה הבחור שממנו אתה קונה את הרכב מוכר את רכבו לאחר שנתיים של בעלות בלבד. זה לא חשוד מעט?
הרכב יכול להיות בן שלוש כבר.(דגמי 2004 החלו להמכר החל מאפריל 03', כפי שכעת באפריל 06' מתחילים להמכר כבר דגמי 07').

לפי לוי יצחק אדם מחליף רכב בממוצע כל 3 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהתגובות כאן ובמקומות אחרים ניכר שניסן פרימרה היא מכונית סבירה +

לגבי גיל הרכב והסיבה למכירה, ללא ספק צריך לבדוק מה המוטיבציה שעומדת מאחורי סיבת המכירה, וגם אז, לא תמיד ניתן לדעת את כל האמת...

ההיסטוריה מלאה באנשים שחשבו שהם יודעים הכל על הכל.

תאחלו לי הצלחה בחיפוש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהתגובות כאן ובמקומות אחרים ניכר שניסן פרימרה היא מכונית סבירה +

לגבי גיל הרכב והסיבה למכירה, ללא ספק צריך לבדוק מה המוטיבציה שעומדת מאחורי סיבת המכירה, וגם אז, לא תמיד ניתן לדעת את כל האמת...

ההיסטוריה מלאה באנשים שחשבו שהם יודעים הכל על הכל.

תאחלו לי הצלחה בחיפוש...

היא הרבה יותר מסבירה +.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבטיח להגיב מניסיוני האישי אחרי שאצליח למצוא (ולקנות) אחת.

בינתיים אני מחפש כבר קרוב לחודשיים ללא הצלחה...

שקלתי לרדת ממנה ולחפש הונדה אקורד, אבל נראה לי שאתן לזה עוד קצת זמן..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...