Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוצפה ישראלית: נסע ב-183 קמ"ש בשלילה.

volvo 240
שימו לב! השרשור הזה בן 6591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

70 הרשעות קודמות ושלילת רשיון לא מנעו מעבריין תנועה לנסוע במהירות 183 קמ"ש בכביש ירושלים תל אביב. הוא הסביר לשוטרים: "חשבתי שאני עולה על כביש 6".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3234938,00.html

פשוט חוצפה מטורפת. :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכתב שם שהוא עבר במהירות הזו מול מצלמה, והשוטרים שהפעילו אותה הודיעו למחסום לעצור אותו.

אם זה הייתי אני (ובהנחה שיש לי רשיון) הייתי שואל אותם אם הם פתחו את הסרט כבר, או שמא שמרו על קשר עין עם הרכב/רשמו מס'. התשובה שלילית, והבחור היה יכול להמשיך הלאה בשקט, ולהיערך להגנה משפטית ראויה. מבחור עם שלילה הייתי מצפה לטיפה יותר ידע משפטי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

70 הרשעות קודמות ושלילת רשיון לא מנעו מעבריין תנועה לנסוע במהירות 183 קמ"ש בכביש ירושלים תל אביב. הוא הסביר לשוטרים: "חשבתי שאני עולה על כביש 6".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3234938,00.html

פשוט חוצפה מטורפת. :evil:

למה הוא ענה שהוא חשב שהוא בכביש 6? מותר לסוע שם כמה שרוצים?

אין על מי לסמוך רק על אבינו מלכנו שבשמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שם זה 73 מעל המותר במקום 83 מעל המותר.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאשימה אותו, הרי מערכת הענישה לא נוקטת ביד קשה עימם לכן הם מרשים לעצמם לעשות ככל העולה על רוחם בכביש.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היבנתי מה הקשר בין:

"עבירה חמורה "

ל

"הוזעק למקום מפקד משטרת התנועה במרכז, ניצב משנה איציק שרעביהעבירה החמורה הוזעק למקום מפקד משטרת התנועה במרכז, ניצב משנה איציק שרעבי"

מה להיצטלם איתו יחד ? ללחוץ ידיים ? לחלוק כבוד ? להרים כוסית ?

למה ?

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא החרימו לו את הרכב?

נראה לי עוד ידיעה ממוחזרת שחוזרת על עצמה כל כמה חודשים.

באמת אמורים להחרים לו את הרכב, לאור העובדה שהוא נהג בתקופת שלילה.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהיגה בשלילה זו אחת העבירות היחידות שראוי להחרים את הרכב בגינן. (השניה לדעתי היא עומס יתר במשאיות - כי שם זה מוצדק לפגוע דווקא בבעל הרכב, המעביד, שהוא בעל האינטרס בעומס היתר)

אני מקווה שיחרימו לו את הרכב בגין הנהיגה בשלילה.

נהיגה בשלילה היא השתנה בקשת על מערכת המשפט וזה מגוחך אם הוא יקבל עוד שלילה כעונש.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...