Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם הצמיג הזה נראה לכם תקין?

FairlyEvident
שימו לב! השרשור הזה בן 6570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממש לפני מספר דקות כשהחנתי את הרכב שמתי לב שאחד הצמיגים מעוות קצת (הדופן התחתונה שבאה במגע עם הכביש, יותר שטוחה משאר הצמיג).

בדיוק היום בבוקר בדקתי לחץ אוויר אז זה לא זה. שאר הצמיגים בסדר.

מצורפת תמונה (מצטער על האיכות, מצלמת פלאפון + הגשם שיורד עכשיו, לא בטוח שתוכלו ממש לראות אבל ניסיתי להוסיף סרטוט שמחדד במה מדובר):

trie0hw.gif

אם זה משנה, הצמיג זה Bridgeston B391. חצי שנה על הכביש.

מה זה יכול להיות לדעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אממ.. אולי לא הבנתי נכון, אבל כל צמיג רדיאלי יהיה שטוח מעט יותר בחלקו התחתון...

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שהאוויר יוצא בגלל שהיום בבוקר בדקתי לחץ אוויר והוא תקין (בחודש המכונית איבדה 1PSI בכל הצמיגים, זה גם יכול להיות סטיה של מכשיר המדידה בין תחנות הדלק).

הצמיג שטוח בחלק התחתון יותר משאר הצמיגים במכונית / מול מכוניות אחרות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבוקר בדקתה לחץ, ואיך שיצאתה לדרך עשיתה פנצר ומאז האויר בורח לאט ומחר בבוקר האוטו יהיה על הג'אנט.

גם לי זה קרה בערב היה תקין ובבוקר אני בא והצמיג כמעט על הג'אנט מזל שתחנת דלק היתה קרוב אז נסעתי לאט לאט עד לשם.

העצה שלי: תמלא עכשיו עוד פעם כדי שמחר בבוקר תוכל לנסוע לפנציריה ולתקן את הפנצ'ר הקטן שיש לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמוזר זה שירדתי עכשיו לבדוק שוב לחץ אוויר. השתמשתי תחילה במד הפשוט שאני שומר ברכב והצמיג היה תקין. 29 פי.אס.אי.

בדקתי בהשוואה לשאר הצמיגים וכולם היו 29.

חשבתי שאולי המד שלי מזייף אז נסעתי לתחנת הדלק הקרובה והשתמשתי במד לחץ אוויר הדיגיטלי שם. שוב, כל הצמיגים, כולל הבעייתי, הראו לחץ תקין.

עכשיו, למיטב ידיעתי, כמו שאין עשן בלי אש, לא יכול להיות פנצ'ר ללא בריחת אוויר, נכון?

ואם הצמיג מגיע לרמה כזו של "עיוות" בלי בריחה של אוויר... מה עוד זה יכול להיות?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבור על הסוליה של הצמיג תראה שלא תקוע לך בורג\מסמר\ילד קטן שם....

גם לנו היה חור בגלגל שהחזיק יומיים בלי לאבד אוויר כמעט בגלל בורג שהיה תקוע בפנים והחזיק את האוויר...

בכל מקרה. סע לפנצ'ריה בהקדם..

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי מהפנצ'ריה.

אמרו לי שלא מדובר בפנצ'ר. בדקו לחץ אוויר שוב, לא ירד אפילו ב-psi אחד.

אמר לי הפנצ'רמאכר שבסה"כ מדובר בכך שהמנוע מקדימה ולכן תמיד יהיה משקל גדול יותר על הגלגלים הקדמיים - מה שמוביל ללחץ מוגבר על הצמיג כפי שנראה ברכב שלי.

אני מניח שהפנצ'ריה רוצים למכור כמה שיותר אז אין להם אינטרס לומר לי משהו כזה אם הוא לא נכון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אם גם הצמיג השני על אותו הציר גם נראה כמו הצמיג שתיארת. אם כן אז התשובה שנתנו לך בפנצריה הגיוני. בכל מקרה תקרא את המאמר הבא שכתב מוטי כאן בפורום ואולי זה יעזור:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=60884

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק דבר קטן להוסיף אם הם אומרים שזה נורמלי (ויכול להיות) אז איך כשה באותו יום בדקתה לחץ בבוקר זה לא היה כך, או שפוט זה תמיד היה כך ולא שמתה לב לזה אף פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אממ עלה לי משהו בראש, אבל לפני שאתה מנסה שעוד מישהו יגבה אותי,

נסה להחליף בין הצמיגים הקדמיים והאחוריים ותראה האם זה באמת משקל המנוע (מה שנשמע טיפה מוזר כי הרי לא מדובר פה במנוע 6 ליטר אימתני...) או שזה הצמיג הספיציפי...

אבל שוב, שמישהו יגבה אותי בעניין לפני שאתה עושה משהו, כי הידע שלי לא מספיק ואני לא בטוח כמה בטיחותי זה עלול להיות (או לא להיות)

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...