Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בהתנהלות דברים לאחר תאונה

feel
שימו לב! השרשור הזה בן 6593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול , בשעה 12.30 בלילה , למעשה כבר היום – יום שישי , הייתי בדר לעבודה במקום לא שגרתי בשבילי – חולון ( אני גר ברעננה , עבודה גם ברעננה ) .

כאמור בחולון , בשעות הלילה עובדים של עירייה או מע''צ ביצע עבודות בכביש , צביעת מעברי חציה וכו' .

נסעתי במהירות כ-40 קמ''ש ולפתע אני רואה 2 עובדים מ-2 צדי הכביש משכו איזה חוט , בדיוק בגובה חלון הקדמי שלי . מיד בלמתי , כדי לא להתנגש בחוט הזה , לא הייתי בטוח מה זה בדיוק , וזה שהיה מאחוריי נכנס בי מאחורה בכל העוצמה .

משענת ראש שלי לא הייתה מכוונת כמו שצריך , אז קיבלתי מכה חזקה בדיוק באזור הצוואר ( ממשענת ראש ) .

הגיע אמבולנס , אבל סירבתי להתפנות , אחרי זה נסעתי בכוחות עצמי מיון .

החלפנו פרטים – אני ונהג הפוגע , כמו כן רציתי לקחת פרטים מעובדים במקום , אלה שמשכו את החוט לפניי , אבל הם סירבו לתת לי פרט כלשהו . רשמתי מספר רכב שלהם .

אני רוצה לציין שלא היה שוטר במקום , עד כמה שידוע לי במהלך עבודות בכביש צריך להיות שוטר במקום .

לגבי בדיקות שלי : במיון אמרו שהכול בסדר , אבל אני מוטרד מאוד מכאבים בצוואר וכאבי ראש שיש לי עכשיו .

לגבי נזק לרכב : אצלי זה לא ככך נורא , לדעתי צריך להחליף פגוש אחורי , ולבדוק עם יש פגיעות מבפנים.

לאומת זאת הזה שנכנס בי – יש לו נזק מאוד רציני – כל הקדימה שלו מרוסק לגמרי , חצי מאזור המנוע גמור . פשוט מדהים היה לראות את זה .

עכשיו כמה שאלות :

• בבית חולים רשמו שזה תאונת עבודה – כי הייתי בדרך לעבודה , ציינתי שם נסעתי ממקום לא שגרתי , אבל הי אמרה זה גם בסדר .

האם זה באמת בסדר ?

איך אני מכסה את כל הנושא של תשלום למיון ?

• מה עושים עם רכב ? יש לי רק חובה וצד ג' , אין מקיף . איך כל כל הסיפור מתנהל ( לגבי תשלום למוסך ) ? מה מוסך מומלץ לסיטרואן באזור רעננה כ''ס הרצלייה ?

• מה אני עושה לגבי מצב הבריאותי שלי ? עדיין אני מרגיש אי נוחות גדולה באזור הצוואר + כאבי ראש .

• מה עושים עם עובדי כביש – הם למעשה גרמו לתאונה זאת .

• כיצד אני יכול לתבוע ביטוח על נזק גופני שלי ועל נזק לרכב שלי ? אני מניח אני תובע ביטוח של זה שנכנס בי .

תודה מראש לכל המגיבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תרגיש טוב.

זה שנכנס בך אשם,עקב אי שמירת מרחק,תפעיל ביטוח ותן לסוכן לשבור את הראש.

אם זה יוכר כתאונת עבודה,אז אתה מביא אישור מהעבודה שנקרא אם אני לא טועה ב.ל או 250,זה אמור לכסות את האמבולנס וטיפולים רפואיים שונים,ובקשר למצבך הבריאותי אל תזניח,

ובקשר לתביעה יש המון עו"ד לזה תחפש המלצה לעו"ד טוב.

תרגיש טוב רן

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד חכם מצדך לסרב פינוי לאמבולנס..

אתה מקבל החזר על האמבולנס ועל המיון..

אם היית מתפנה באמבולנס היה מגיעה בוחן תנוע למקום וחוקר את האירוע

היה מגיש דו"ח וסגרנו עיניין- מי אשם ומי לא.

עם כל הטפסים של ביה"ח ומשטרה אתה פונה לסוכן ביטוח מעביר לו כל מה שהוא מבקש והוא כבר עושה את העבודה שלו..

אני ממליץ שוב- לא לסרב פינוי של אמבולנס..

אם השיקול כלכלי אז על כמה וכמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב, FEEL אני מקווה שתרגיש טוב, תבדוק את העיניין לפעמים פציעות מתגלות לאחר כמה זמן ולא ישר אחרי התאונה.

אל תוותר לעובדי מע"צ על העיניין הזה, יש לך גם עד (הנהג הפוגע), מאוד אשמח אם תעדכן מה קורה עם זה.

לגבי הרכב שלך, כמו שנאמר כבר, תן לביטוח לשבור את הראש מול הביטוח של הפוגע.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תוותר לעובדי מע"צ על העיניין הזה, יש לך גם עד (הנהג הפוגע), מאוד אשמח אם תעדכן מה קורה עם זה.

.

מה בדיוק אפשר לעשות בנושא ?

זה נכון שחייב להיות שוטר במקום ?

אגב אפה כדי לתקן את הרכב שלי ? מובך הסדר או מורשה ?

רכב - קסנטיה שנת 1997

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין המוסך- חברת הביטוח מפנה אותך למוסכים שהיא עובדת איתם. ההשתתפות העצמית במוסך הסדר תהיה נמוכה יותר מההשתתפות במוסך מורשה, מסיבה ברורה.

תרגיש טוב!!!

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מחק את ההודעות שלי ולמה ? לא התכוונתי להונאה של חברת הביטוח למרות שגם זה לא רעיון רע:twisted: אלא לפנות למישהו לאיזה עורך דין או מישהו שמתעסק בנזקי גוף ותביעות כאלה ולהתייעץ איתו מניסיון של חבר שעבר תאונה לא כל כך רצינית אבל עדיין מדובר בסכומים לא קטנים בכלל של פיצויים

E34 1995 BMW 540I M-SPORT WHITE

2001 SUZUKI GSX-R750 BLACK CUSTOM PAINT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו לא ברור.

בכל הזמנה של אמבולנס לארוע תאונה מגיעה יחד איתו ניידת משטרה,למה לא הגיעה משטרה?

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין המוסך- חברת הביטוח מפנה אותך למוסכים שהיא עובדת איתם. ההשתתפות העצמית במוסך הסדר תהיה נמוכה יותר מההשתתפות במוסך מורשה, מסיבה ברורה.

תרגיש טוב!!!

אבל תאונה הייתה לא באשמתי - לאכן כיצד תתבצע כל העניין תשלומים ?

היתי רוצה לתקן במורשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה כולם מדברים פה על חייב משטרה חייב בוחן תנועה, כשעברתי תאונה אמבולנס פינה אותי אבל שום בוחן תנועה לא בא לאירוע, ואם לא הייתי מזמינה משטרה גם היא לא היתה באה בעקבות האמבולנס.

וחבל שלא התפנית עם האמבולנס, הביטוח היה מחזיר לך כסף או בעת הגשת תביעה עם עורך דין הוא כבר ידאג לכלול את זה בתביעה.

ככל שיש יותר "דרמה" יש יותר פיצויים.

תרגיש טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אל תזניח את הפגיעה הפיזית ותטפל בזה כי זה עוד יכאב ואני אומר מניסיון כמו כן זכותך לתבוע את הביטוח על הנזק הנפשי ועל נזקי גוף.ליעוץ גש לעורך דין.

עם זה משהו קטן בדרך כלל ניתן גם להגיעה להסדר עם חברת הביטוח עצמה אבל זה לשיכול דעתך.

בנוגע לתיקון עם אתה לא האשם אז אין לך שום השתתפות עצמית וזכותך ללכת לכל מוסך שתרצה.

השמאי לאומת זאת בדרך כלל שמאי שעובד עם חברת הביטוח. למרות שאם לא תהיה מרוצה זכותך לערער אצל שמאי קובע שנמצא במשרד התחבורה.

בדרך כלל נותנים צ"ק דחוי ל 3 חודשים הן לשמאי והן למוסך ועד אז אתה כבר אמור לקבל את הכסף מהצד הפוגע.

רק שיבדקו טוב בדרך כלל יש הרבה נזק כולל שאסי מתחת לטמבון. כי בתאונה כזא הטמבון שהוא גמיש נכנס ואז יוצא חזרה ואז נראה כאילו אין נזק אבל בפנים הכל נמחץ וראיתי כבר אנשים שסתם בבדיקה שיגרתית גילו דברים כאלה.

כי אחרי תאונה לא בדקו לעומק.

ובהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

pipinoadar

אתה טועה..

בכל תאונה שבה יש נפגעים אז יש צורך בבוחן תנועה.

בוחן תנועה יכול להגיעה למקום גם 5 שעות אחרי התאונה- וזה בעקרון מה שקורה בשטח..

ועוד פרט חשוב

אסור להזיז רכבים שמעורבים בתאונה עם נפגעים..

ולמען בטיחותכם- יש לדומם מנוע במקרה ונקלעתם לתאונת דרכים

כנ"ל אם אתם עוברים ליד אז הדבר הראשון זה לדומם מנוע..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...