Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבוא רכב למטרות חלקים

redroze
שימו לב! השרשור הזה בן 6607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שהשאלה כבר נשאלה בעבר אבל לא הצלחתי לאתר את השרשור בארכיון. אני זוכר שהיה פה בחור עם סובארו (שגם היא לא אספנות עדיין כמו המנטה הנ"ל) שהכניס אותה לארץ לחלקים.

מה יהיה הנזק להביא את הרכב הנ"ל לארץ למטרות חלקים?

http://cgi.ebay.co.uk/opel-manta-breaking-4-spares-gte-v8-interior-mirror_W0QQitemZ4626657926QQcategoryZ10404QQrdZ1QQcmdZViewItem

אני יודע שלרכב יש הגה בצד הלא נכון אבל אני רוצה את החלקים שלו לפרויקט אנג'ל ולהביא את כל החלקים המכאניים עולה פחות או יותר כמו להביא את כל האוטו קומפלט.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן שתוכל להביא אותו כרכב לחלקים אם תנסר את מס' השלדה מהרכב. לא ברור לי מה קורה לגבי המיסוי במקרה כזה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מותר לייבא רכב לחלקים....

מה צריך לעשות זה להוכיח שיש לך רכב דומה (להביא ניירת) פלוס כאשר הרכב נכנס לארץ.. הוא נכנס ללא שילדה...

לא יודע איך המנטה בנויה.. עם זה רכב עם שאסי או מרכב מלא... הם זה מרכב מלא אני לא יודע מה עושים.. אבל עם הרכב עם שאסי.. הוא נכנס לארץ ללא השאסי... בקשר למכ"ס.... רכב חלקים = חלקים לרכב... 60% ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המנטה תצטרך להביא מפורקת ולשלם לפי חלקים, לא לפי מחיר רכב.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה אבל אני יודע פחות או יותר מה החוק אומר (ואין לי בעיה שינסרו את השלדה, אני רוצה את החלקים המכאניים שלו). האם יש פה מישהו שיכול להעריך פחות או יותר כמה הסיפור יעלה?

מצאתי שרשור שבו ליאור אומר שמשלמים לפי משקל הרכב אחרי שמנסרים את השלדה (זה דווקא מתאים לי עקב משקלה הנמוך של המנטה (1000 ק"ג), השאלה היא כמה משלמים לק"ג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי שווה להכניס רכב באשרת תייר לארץ - ואז לפרק

על הטריק הזה חשבו כבר הרבה לפניך...תייר חייב להפקיד ערבות במכס בכדי להבטיח את הוצאת הרכב בתום שהותו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם הרכב נגנב בזמן שהותו בארץ.....:roll: , האם גם אז מחולט הפיקדון?

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום תפסתי את ליאור לשיחה, לצערי היא הייתה קצרה מאוד עקב לחץ זמן של שנינו.

חבר שלו שילם 600 דולר למכס בתמורה לרכב שלו. אם אני אתפוס את ליאור בימים הקרובים (או אם אתה קורא את זה) ואבקש ממנו לפרסם פה קצת יותר פרטים בשביל החברים הבאים שיתעניינו בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי פעם על מישהוא שייבא רכב לחלקים כברזל למיחזור, ניראה לי מאוד פשוט והגיוני, האם יכול להיות דבר כזה ?

אופיר

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תייר שמיבא רכב, לא רק חייב להפקיד פקדון אלא גם חייב לבטח אותו בערכו המלא כולל מיסים.

אני אמצא יותר מאוחר קישור להנחיות המכס ליבוא רכב ע"י תייר ואצרף לינק

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זכרתי במדויק, אבל במקום אחר במדריך המכס יש הסבר לגבי ישראלי שמגיע לביקור ושם יש חובה לבטח במחיר מלא כולל מיסים.

כאן הקישור ליבוא ע"י תייר: http://www.mof.gov.il/customs/madrich_frame.htm

8. רכב מנועי

תייר רשאי לייבא רכב או לרכוש רכב בישראל, ללא תשלום מסים, עם כניסתו לישראל או תוך 3 חודשים מיום כניסתו.

א.יבוא רכב או רכישת רכב בישראל - ע"י תייר שאינו מחזיק באשרת כניסה מסוג א/2, או א/3, או בתעודת עיתונאי 1)יבוא רכב א)הינך רשאי לייבא רכב ללא תשלום מסים או הפקדת ערבויות לתקופה של

6 חודשים או עד המועד שבו יפוג תוקף אשרת הכניסה שלך (לפי המוקדם מביניהם). ב)לגובה-המכס ניתנה הסמכות לחייב אותך, במקרים מסויימים, להפקיד ערבות בנקאית בגובה המסים החלים, מייד עם ייבואו של הרכב, וזאת עד ליצוא הרכב או תשלום המסים החלים עליו. 2) רכישת רכב

ברכישת רכב בישראל ללא תשלום מסים, הנך חייב להפקיד ערבות בנקאית בגובה המסים החלים, בעת שחרור הרכב ממחסן-רשוי.

האישור להשארת הרכב בישראל יינתן לתקופה של 6 חודשים, או עד למועד שבו יפוג תוקף אשרת הכניסה שלך (לפי המוקדם מביניהם).

3)אישור הארכת התקופה להשארת הרכב בישראל

בתום 6 חודשים מיום שחרור הרכב (ביבוא, או ברכישה בישראל), עליך לייצא את הרכב, או לבקש הארכה להשארתו בישראל לתקופה של עד 6 חודשים נוספים, בכפוף לתוקף אשרת הכניסה שלך.

אם תאושר לך הארכת התקופה, תידרש להפקיד ערבות בנקאית בגובה המסים החלים.

4)יצוא הרכב מישראל

בתום שנה מיום שחרור הרכב (ביבוא או ברכישה), עליך לייצא את הרכב,

או לשלם את מלוא המסים החלים (אם מתקיימים כל התנאים כאמור להלן בסעיף ה.).

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...