Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית מגבר -מהתחלה

eliad2
שימו לב! השרשור הזה בן 7609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין ליקנות מגבר

התקציב הוא משהו כמו 900 שקל וכנירא שבדיוטי פרי(200$) . השאיפה היא למגבר 4 ערוצים למטרת הגברה של קומפננטים mbq dsd216

שלדעתי מיסתדרים באופן בינוני עם הגברה של רדיו דיסק פשוט ואפשר לילמוד מזה שהם נצילים .

ובשתי היציאות הנוספות של המגבר לחבר סאב זול בעתיד בסיגנון של פיוניר 304 .

מזה אפשר ליראות שהדרישות שלי מהמגבר לא גבוהות כי לא תיהיה לו עבודה קשה מידי .

לאיזה חברות כדי לשים לב בסכומים של התקציב שלי - 900 שקל \ 200$ בדיוטי פרי

?

האם מגברים כמו של לאנזר וג'נסן יכולים ליהיות אופצייה טובה ?

גם מגבר שתי ערוצים יכול לבוא בחשבון אבל זה קצת יקשה עליי בעתיד

בנתיים אני צריך רק שתי ערוצים אבל עוד מעט אם אני יקנה סאב אז אני יצטרך עוד מגבר וזה לא סימפטי ......

בכל מיקרה הייתי שמח לישמוע ממכם על איזה חברות כדי לשים עין או דגמים .

ואם מישהו יודע מה אפשר לימצוא בדיוטי פרי. :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...