Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחירי תיקון נזקי תאונה חריגים בUMI (הכותרת נערכה ברגישות ונחישות)

Night Driver
שימו לב! השרשור הזה בן 6600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דפקו לנו בשבוע שעבר את המאליבו ליד המפעל (משאית שנסעה רוורס שישפה 2 דלתות).

הנזק כאמור היה החלפת 2 דלתות, מראת צד ימין, פסי קישוט לדלתות ומדבקה שחורה על העמוד.

רק חלקים לפני עבודה 21,750 ש"ח לפני מע"מ.

אני מתחיל לפחד מהיוטם שאצטרך מהם חלקי חילוף ושוקל ברצינות להחליף את האוטו מיד בתום האחריות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קשור מחט לת**

אלו המחירים של החלקי פח כחדשים ומקוריים בהתאם לביטוח של רכב חדש!

אלו מחירים שהביטוח משלם

אין להם שום קשר לאחריות (שוב - חלקי פח!)

ואתה לא הולך לשלם עליהם אף פעם אם נכנסים בך.

אז מה הקשר שוב?

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מראה על מדיניות מחירים של יבואן לחלקי חילוף מקוריים (ולאמריקאיות כמעט ואין תחליפיים).

היה לי ניסיון מר על קרייזלר סרטוגה שרצו 3600 ש"ח למשולש קדמי לא כולל עבודה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מתלונן על המחיר של החלקים המקוריים.

לפני שאתה מחליף רכב בגלל המחיר של החלקים המקוריים, תברר את מחירם ברכב הבא.

אני מכיר אחד שהוציא מהביטוח טוטל לוסט על כנף ימין, פנס ראשי, טמבון קדמי וג'אנט של הונדה אקורד חדשה.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי הוציא טוטאל לוסט על כנף + פנס קדמיים של וולבו :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה התלונה? אתה רוצה דלתות חדשות או מרכב אחר שעבר תאונה?

זו לא הנקודה. הנקודה היא עלויות החלפים. במקרה הזה הביטוח של הפוגע משלם . ילקים מפירוק כמעט ולא ניתן להשיג כי מדובר ברכב שקיים בארץ רק שנה ולא נמכרו מספיק כדי להיות נפוצים במגרשי החלפים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תקנה מאזדה 6, וסע לשלום...

או במילים אחרות: על הנאות משלמים, אם אתה אוהב את הרכב, תסבול את האחזקה, אם לא, תחליף.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב שלהחליף לדלת חדשה ועוד כמה תיקונים שם יעלו פחות ברכב אחר (מאזדה 6 לדוגמא)

כי אני מחזיק 5 רכבים שמוחלפים בתדירות די גבוהה ומעולם לא נתקלתי במחירים כאלה. אני רגיל למחירים של כ 2,000 ש"ח לדלת ולא פי 3.

אני לא מדבר על רכבים שהחלקים שלהם זולים באופן קיצוני (כמו האיסוזו שכנף חדשה עלתה 220 ש"ח) אבל כאן המחירים חורגים מעבר לכל פרופורציה. אתמול דיברתי עם מכר שבעברו היה מנהל השירות שלהם והוא אמר לי שזו המדיניות שלהם.

למי שאמר שעל נוחות משלמים זה נכון ואין לי בעיה לשלם (האוטו לא בשימושי אלא בשימושו של אבא שלי והוא אוהב אותו. אני בחרתי במגאן) אבל יש גבול. גם כשקנינו אותו לקחנו בחשבון שתוך 3 שנים הוא יאבד כ 70% מערכו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד- כבר יש לכם כמה שקלים ספייר, כי הוא לא יאבד 70% מערכו בשלוש שנים.

מצד שני, אין מה להשוות איסוזו לשברולט, ומצד שלישי- שניהם תחת אותה מדיניות מחירים של UMI.

מצד רביעי- לא כל יומיים מחליפים דלת, מצד חמישי- חלקים כאלה תמיד יש בפירוקיות, ומצד שישי- למה אתה רגיל לדלת במחיר של 2000 ש"ח...? אולי תחליף את החנייה של האוטו במפעל...?

מצד שביעי- עדיין לא ביררת כמה עולות שתי דלתות ופס קישוט ברנו מגאן, אתה מוזמן להעלות מחיר מדוייק, לפני עבודה ומע"מ, לשם השוואה, מצד שמיני- מה בכלל יש להשות בין רנו מגאן לשברולט מאליבו... וכי יש דמיון בין המכוניות?

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שברכב בסגמנט של המליבו החלפים יהיו יותר יקרים אבל עדיין צריך איזה שהוא הגיון. כבר החזקנו לא מעט רכבים בסגמנט הזה (החל מפז'ו 505 בשנות השמונים דרך תמא, קרייזלר, מונדיאו ופסאט) והיחידים שנתקלנו אצלם במחירי חלפים גבוהים משמעותית הם האמריקאיות. המליבו עוד חדשה אבל בסרטוגה גם מחירי החלפים שערוריתיים ואין תחליפיים.

לגבי כמות המכות רכבים אצלנו נוסעים הרבה מאוד ונכנסים הרבה לאתרי עבודה (אנחנו מפעל בתחום התשתיות). הפעם זה קרה ממשאית שחזרה רוורס בלי להסתכל אבל בד"כ מדובר בכלים הנדסיים שדופקים לנו את הרכבים או סתם שפשוף מאיזה סלע.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני נתקלתי בבעיה הזאת לפני מס' שנים.

האופל אומגה האהובה שלי ( שנת 88 שאת כל תולדותיה תוכלו לקרוא כאן )

סיימה את חייה בטרם עת בגלל ש-UMI רצו 15000 ש"ח בשביל כנף ופנס... ( וזה היה לפני שבע שנים ! )

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...