Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אקורד בריטית 01-02 VS סיויק 2005

neo19
שימו לב! השרשור הזה בן 6603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה היא אם יש שינויים בין אקורד הבריטית 2001 ל2002 ומה ההבדלים בין הES לLS בפועל חוץ מהמחיר?

ומה באמת עדיף,סיויק 2005 או אקורד 2001\2002 (שהמחיר משחק לטובתה לעומת השנה שלרעתה),וכמובן מה ההבדלים בין סיויק ES ל LS?

התחומים להשוואה שאני צריך הם:

נוחות,איכות,איבזור,צריכת דלק,ירידת ערך וביטוח ואם יש הבדלים באגרת הטסט?

מבחינת יופי יש יתרון לאקורד המדוברת (לטעמי),וגם מבחינת תא מטען שמשחק אצלי תפקיד חשוב.

ועוד שאלה,מי מהם הולכת מחירון\מתחת למחירון שאני יידע לפני הקנייה

*מצטער שפתחתי כל כך הרבה תרדים אבל עכשיו זה סופי לפני הקנייה אז אני מבקש לא לנעול.

חלקים איכותיים של מערכות סאונד למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האקורד מכונית טובה יותר. מרווח, נוחות, מנוע, איבזור וכולי - עדיפים. החסרון - שנתון נמוך יותר וללא אחריות, כך שהעלויות תהיינה גבוהות יותר (וגם של הדלק). היתרון - מחיר זול יותר.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה העלויות גדולות יותר?

הביטוח אמור להיות אותו דבר אם לא פחות.

טיפולים אני בין כה וכה עושה בבית.

חלקים איכותיים של מערכות סאונד למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית ישנה יותר מתקלקלת יותר, פשוט כך. לכן עלויות האחזקה של האקורד תהיינה גבוהות יותר. (עוד סיבה - כי האקורד מכונית מקטגוריה גבוהה יותר ורוב הסיכויים שהחלפים שלה ועלויות הטיפולים יקרים יותר)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-ES מאוזברת הרבה יותר מה-LS אך נמכרה רק עם מנוע 1.8.

למרות השירות הראוי לשבח של היבואן, אני הייתי מוותר על האקורד הבריטית כי היא שווקה פה שנתיים בלבד, ולא נמכרו הרבה ממנה מה שמבטיח זמינות חלפים בעייתית ( או שצריך לחכות הרבה זמן או שהחלפים יקרים מדי )

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...