Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליגת Hot Hatch בארץ - אפשרי?

TheHunter88
שימו לב! השרשור הזה בן 6603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהמשך לדיון

הזה, דובר פה על ליגות Hot Hatch מאנגליה, שבהן מתחרים רכבים כגון 106, 205, פיאסטות למינהן וכו' עם הגבלה על נפח מנוע ומספר שסתומים.

השאלה שלי היא כזו, האם ניתן יהיה לפתח דבר כזה בארץ?

אני מאמין שזו תיהיה התחלה מעולה ואפשרות כניסה להמון נהגים לעולם המירוצים. בכל זאת, רכב כמו 106, 205, פיאסטה או אפילו פולו נחמדה לא עולות הרבה יחסית, והשיפורים היחידים שנעשים כאן הם כלוב התהפכות, מתלים וצמיגים. ההשקעה כאן יכולה להגיע להערכתי למקסימום של 50 אלף כולל הרכב, וכולל ציוד מיגון לנהג כגון קסדה, חליפה וכו' (תקנו אותי אם אני טועה כמובן, זו הערכה גסה מאוד ללא ניסיון).

אולי זה לא יראה מדהים ומרהיב מבחוץ, אבל להתחלה זה יכול להיות מצויין לפיתוח הספורט המוטורי בארץ.

אומנם אין לנו מסלולים, אך כמו שנכתב ישנם שדות תעופה נטושים, ואולי אפשר יהיה לסגור קטעי כביש (כמו שעושים בכמה מסלולים בגראנד פריV8 אוסטרליה)? בכל מקרה אני מאמין שהדבר ייתן אקשן מפעם לפעם, ובהתחלה בכלל יגרוף תמיכה רבה והתעניינות רבה, והמוני אנשים יוכלו להצטרף ולהכנס לנושא, ומשם אולי להתפתח.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...