Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה כללית לגבי שמן גיר

WarDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 6604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי להצייעץ איתכם לפני שאני עושה צעד...

אז ככה, יש לי נזילה של שמן גיר נזילה של טיפה אחת ביום אבל נהיה כבר כתם לא קטן של שמן בחניה

לפני שיגמר כול השמן אני רוצה ללכת למוסך להחליף ולסדר את הנזילה

האם כדי למלאות שמן גיר מקורי של הרכב במוסך המורשה או לעשות את זה בכול מוסך אחר

לידע כללי הרכב הוא פולו 97 16V

Polo 16v 6N2 -My Previous ride

EAT SLEEP BOOST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"כל מוסך אחר" זה קצת כוללני, דברים רציניים לא עושים ב"כל מוסך אחר", אם אתה מכיר מוסך אמין וטוב אז כן אבל ממש לא "כל מוסך אחר" ביחוד לא מוסכי מדרכה...

לבעייתך אני מתאר לעצמי שיש לך בעיה במחזיר שמן בין הגיר למנוע, לי הייתה בעיה דומה בהונדה סיוויק, היה צריך לפרק גיר ולהחליף את המחזיר וכמובן שמן גיר, אני ביצעתי את זה במוסך מרכזי של הונדה, פשוט אני סומך עליהם וגם יש אחריות, גיר זה לא משחק וצריך לדעת מה עושים שם.

אני אישית לא הייתי הולך ל"כל מוסך אחר", כי צריך לדעת מה עושים ואחר כך להתאים את הגיר למנוע.

אחרי הטיפול הנזילה פסקה וגם החלפת ההילוכים נהיית שקטה וחלקה יותר, אני מרוצה ואני אומר יש מקרים ששווה להשקיע עוד כמה שקלים ולהיות שקט, או המשפט המפורסם: הזול יקר והיקר זול, או מה שעולה בזול יקר וכו'.

רק עשירים יכולים להרשות לעצמם לקנות בזול...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסך מורשה יקרעו אותך , על המילוי עצמו יקחו לך כסף וגם על כל ליטר יקחו לך פי 4 , למלא שמן אתה יכול לקנות לבד, 4 ליטר ב 80-100 שקלים, אם אין לך כוח להתעסק עם זה אז כל מוסך רחוב מדרכה או איך שלא תקרא לזה - יוכל להוסיף לך שמן גיר.

לגבי התיקון, כל מוסך נורמאלי יוכל לטפל לך ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...