Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חג בחירות שמח לכולם - אל תשכחו ללכת להצביע!

ishpuz
שימו לב! השרשור הזה בן 6601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בואו לא נהפוך את זה לשרשור פוליטי בוטה מדי, אבל קצת מוזר לי שיום לפני בחירות אנחנו מדברים פה על עכברים ושירים שנס ליחם.

אז קודם כל - לכו להצביע!

אל תשכחו שרק חרא צף. לכל בן אדם שאינו אהבל מוחלט צריכה להיות דעה. ואם אין אף מפלגה שמתאימה לדעה שלכם, נסו להצביע למפלגה שדעתה הפוכה למפלגה שאתם הכי מתנגדים לה. ואם גם את זה אין - שימו פתק לבן. גם זה סוג של אמירה.

למי שקשה להחליט - קבלו את האתר הבא:

http://israelpolitic.jsn-server1.com/jsp/questions.jsp

אני מקווה שהוא לא מוטה מיסודו, אבל מבדיקה קצרה שערכתי לו הוא נותן המלצות שונות לבחירות שונות.

חבל שהוא לא שואל שאלות קצת יותר מורכבות, שהיו מציעות למשתמש גם מפלגות קצת שונות (!forza foglio verde).

ושוב אני חוזר ומתחנן: לכו להצביע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בלינק אין יותר מידי אפשריות.

אני מאמין שיש שם את 5 המפלגות הגדולות.

והולכים, אני רק צריך לחפש את הפתק לבוחר, בשביל לדעת לאן ללכת.

כן כן, לא לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי ל

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, יצא לי "קדימה".

האמת שלאורך כל הזמן הכיוון היה להצביע קדימה, זאת בשל החולשה של מפלגות חץ ושינוי (בה הצבעתי בפעם האחרונה).

בכל אופן, אין מנוס, באף אחד אני לא סומך, אבל לדעתי כצוות פולטיקאים לקדימה יש את היכולת הגבוה ביותר לעשות משהו.

אגב, בשבועיים האחרונים החלטתי שאני לא ניגש בכלל להצביע ורק היום נפלה החלטה להצביע קדימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלאורך כל הזמן הכיוון היה להצביע קדימה, זאת בשל החולשה של מפלגות חץ ושינוי (בה הצבעתי בפעם האחרונה).

בגלל אנשים כמוך חץ ושינוי נחלשות

מסכים עם עידן בקשר שחייבים ללכת ולהצביע! למרות שלדעתי פתק לבן זה ממש טמטום, כבר הלכת לקלפי, תן כח למי שפחות גרוע לפחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל אנשים כמוך חץ ושינוי נחלשות

אנשים כמוני, זה אנשים שציפו בכליון עניים למצע הקורץ והמרשים ש"שינוי" הציעו בזמנו וממנו נשארו רק זכרונות.

תמכתי בלפיד בתור יו"ר, ואני עדיין רואה אותו כדמות פוליטית מרשימה (למרות כישלונו)

כל הבלאגן המטונף שנוצר סביב המפלגה הזאת רק הבריח תומכים עוד יותר, ובטח ובטח שבראש עומד רון לוונטל (בדיחה בפני עצמה לדעתי)

בנוסף, עוד ממול יש את "חץ"... בכלל מעולה, גונבים קולות אחד לשני.

אגב, דווקא מעמד הביניים שכ"כ תמך בהם, נפגע יותר מכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, כמובן שפוליטיקה לא נביע כאן (כי אסור) אך עובדות נציין:

1. פעם, נפלו קסאמים בגוש קטיף. עכשיו, הקסאמים נופלים באשקלון - נפל אחד כ-500 מטר מהעבודה של אבי, נניח, וברדיוס קרוב מדי לתחנת הכח. => המצב הבטחוני לא השתפר => ההתנתקות נכשלה. (הגדרה של הצלחה במשימה = עמידה ביעדים לשמם בוצעה המשימה; הצלחה חלקית = עמידה במס' יעדים. אפילו הצלחה חלקית לא הייתה כאן).

2. שאלה: איך הייתם מרגישים לו הייתם גרים עם שבעה ילדים בחדר אחד בבית מלון? אממ... לא-בדיוק-כיף. שלא לדבר על שלום הבית, ממנו אפשר לשכוח. שלא לדבר על ירידת המוטיבצייה של הילדים שלכם. איך הייתם מרגישים לו כל רכושכם היה במכולה ללא יכולת להוציאו (כי תאבדו את הביטוח) - גם לא משהו.

3. לקיחת רכושו של אדם בניגוד לרצונו - זו ההגדרה המדוייקת לגזל. אבל מה, יש שחשבו שגזל הוא דבר לגטימי כדי להשיג ביטחון. חשבו ללא כל ביסוס, ובניגוד לעמדות של בכירים מסויימים במערכת הביטחון. חשבו וטעו. (למה טעו? ע"ע סעיף 1. מי שחושב שלא טעו, מתעלם מהעובדה שהמתיחות בדרום וירי הקסאמים נשארו כשהיו). => הם גזלנים.

4. .. עוד לא הגענו ל'סוכריה' - ה"התכנסות", תוכנית ההתנתקות של אולמרט. מהי ההתכנסות? שרון הרי הבטיח שלא תהיה התנתקות נוספת, ואולמרט הבטיח להמשיך את דרכו (או לפחות משקר כך במצח נחושה) - מה עושים? מלטשים את המילון;-). למי שלא הבין, במילון קדימה גרסה 1.0 התכנסות = התנתקות. עוד 80,000 אנשים יאבדו את בתיהם, או יגזלו ללא כל סיבה (ע"ע סעיף 1). עוד משפחות יהרסו.

אז למי מצביעים?

מאותה הסיבה שאני לא עוסק בנושא העברת הכספים המופרזת להתנחלויות (למרות שלא בעייה לענות לכל המלעיזים, אם כי חלק מהעובדות, ובעיקר אלה הקשורות להתנחלויות הלא חוקיות, מעצבנות גם אותי) - איסור הבעת דעה פוליטית בפורום - לא אומר למי להצביע. אבל עובדות מותר לומר, אז אמרתי.

נ.ב

בניצן כבר הייתם? מה, לא? אני מבין אתכם. רמת-הגולן יותר יפה באביב. זה באמת לא נעים לראות שמונה אנשים בדירת 60 מ"ר.

לילה טוב, א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יצא ליברמן... ולא התכוונתי להצביע לו.

במשפחה אנחנו תמיד היינו ליכודניקים, אבל אני מתלבט אם להצביע לליכוד (פעם ראשונה שאני יכול להצביע ד"א).

לדעתי כל ההחלשות של מפלגת הליכוד היא בגלל שלא נתנו יחס מספיק טוב לעניים ולמעמד הביניים, שהם בעצם היו עד היום המעוז של הליכוד.

יותר מדיי פרשיות שחיתות ואי מתן יחס מספיק טוב למעמד הביניים ולשכבה החלשה בישראל, גרמה לצניחה כה גדולה של מנדטים לליכוד.

אני בטוח שאם כל זה לא היה קורה הליכוד היה עדיין נשאר חזק, למרות הקמת שרון את מפלגת קדימה והצטרפות חכ"ים אחרים למפלגה. שרון שינה את המפה הפוליטית בישראל, אבל אני מאמין שהשחיתות היא זו שהרסה את הליכוד.

את האמת, אני עדיין מתלבט בין המפד"ל\איחוד לאומי, הליכוד ואפילו שוקל לתת צ'אנס ואת הקול שלי לברוך מרזל או למפלגת חרות.

אבל כנראה שאחרי הכל אני אצביע לליכוד או (במיוחד) למפד"ל שאיתם אני הכי מזדהה אידיולוגית.

נדמה לי שהמפד"ל תהיה הסנדרלה של הבחירות הקרובות.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע להפוך את הת'רד הזה לסקר(ללא פרטים מזהים-ז"א שלא ניתן יהיה לדעת מי הצביעה למה) וכתוב את שמות של כל המפלגות, ולעשות פה סקר פנימי ונראה אם הוא ישקף את המציאות. הסקר יכול לצאת אפילו די אמיתי מכיוון שהאוכלוסיה בפורום היא מגוונת(רוסים,ערבים,דתיים,חילוניים,וכו'...)

המפלגות הקיימות:

איחוד לאומי-מפד”ל,ישראל ביתנו,בל”ד,לב,ברית עולם,לחם,גיל,לידר,דע”ם – מפלגת פועלים,מרצ,הירוקים,עוז לעניים,הליכוד,עלה ירוק,המפלגה הלאומית הערבית,עתיד אחד – עתיד טוב לישראל,המפלגה למלחמה בבנקים,צדק לכל – רע”ש,העבודה-מימד,צומת,הציונות החדשה,קדימה,חד”ש,רע”מ-תע”ל,חזית יהודית לאומית,שינוי,חץ – תנועה חילונית ציונית,שס,חרות,תפנית,יהדות התורה והשבת.

טוב, יש הרבה מפלגות, קחו את נגיד את ששת הגדולות.

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם נחזה הפתעה ניהיה תיכון בליך החדש

לכו להצביע, כי בעיקרון זה עובד כך:הרי לכולכם יש דעה, אם לא תלכו להצביע אז על כל 31 אנשים שלא הצביעו (כי ניראה לי יש 31 רשימות). כל רשימה תקבל קול אחד (וזה אומר גם רשימות שאתם מתנגדים להם). אז לכו להצביע גם אם זה פתק לבן (שאותו מקבל המנצח לאחר הבחירות).

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים כמוני, זה אנשים שציפו בכליון עניים למצע הקורץ והמרשים ש"שינוי" הציעו בזמנו וממנו נשארו רק זכרונות.

תמכתי בלפיד בתור יו"ר, ואני עדיין רואה אותו כדמות פוליטית מרשימה (למרות כישלונו)

כל הבלאגן המטונף שנוצר סביב המפלגה הזאת רק הבריח תומכים עוד יותר, ובטח ובטח שבראש עומד רון לוונטל (בדיחה בפני עצמה לדעתי)

בנוסף, עוד ממול יש את "חץ"... בכלל מעולה, גונבים קולות אחד לשני.

אגב, דווקא מעמד הביניים שכ"כ תמך בהם, נפגע יותר מכולם!

דבר ראשון, התכוונתי באופן כללי לכל אלה שאומרים "ממילא הם לא עוברים את אחוז החסימה, אני לא אצביע להם", מה שמראה שסקרים משנים את צורת ההצבעה, בגלל זה יש מדינות שאסור לפרסם סקרים לפני הבחירות

בקרש לשינוי וחץ, אם תמכת בטומי לפיד ואתה עדיין רואה אותו הדמות מרשימה אז לידיעתך הוא במפלגת חץ :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם נחזה הפתעה ניהיה תיכון בליך החדש

לכו להצביע, כי בעיקרון זה עובד כך:הרי לכולכם יש דעה, אם לא תלכו להצביע אז על כל 31 אנשים שלא הצביעו (כי ניראה לי יש 31 רשימות). כל רשימה תקבל קול אחד (וזה אומר גם רשימות שאתם מתנגדים להם). אז לכו להצביע גם אם זה פתק לבן (שאותו מקבל המנצח לאחר הבחירות).

פתק לבן פסול מבחינת וועדת הבחירות ואף אחד לא מקבל אותו.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...