Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לכל מי שחיפש אחסנה יבשה

nitch
שימו לב! השרשור הזה בן 6604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דווקא הרעיון במקרה הזה הוא שיהיה לחץ על הרכב, כי זה מרחיק את הכיפה ממנו, ומונע אפשרות לפגוע בפח בהתנגשות מקרית.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נחכה לתשובה של חברי פורום מבינים יותר לגבי נחיצות של וואקום בכלל. אני לא בטוח שזה מועיל.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדברים האילו עובדים על עיקרון של מזגן/מייבש...

אם אתה רוצה לילמוד את הנושא על בוריו ועדייין לא מלאו לך 18, אני מציע שבזמן גיוסך גש לקצין המיון ובקש ממנו בכל לשון של בקשה להיות חייל באח"י (אחסנה יבשה)...

או שהוא יקרא לשני חברה שיעטפו אותך בכותונת לבנה משולבת בסקוצ'ים, או שברגע של חולשה הוא ישלח אותך לשם... :razz:

המיבש פועל על אותו עיקרון של מזגן (כן מזגן מייבש, למי שלא ידע)

זה ממש גוף של מזגן, שנימצא בתוך הבועה הזו, והוא פועל כל הזמן...

המייבש/מזגן הזה עובד ומזקים דרך הגופי עיבוי שלו אוויר, בתוצאה מהפרשי הטמפ' הלחות מיתאספת על הגופים, ומשם נוזלת לה החוצה....

זה כל העניין... פשוט וקל...

אם יש לך מזגן חלון ישן אתה יכול ליצור לך כזה דבר ע"י סוכה לנצח + ניילונים שנישארו לך ממלחמת המיפרץ + דוק-טייפ...

בהצלחה, ואל תישכח לדווח על תוצאות! ;)

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, הייבוש הזה לא עושה קסמים לכל חלקי הגומי במכונית?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדברים האילו עובדים על עיקרון של מזגן/מייבש...

אם אתה רוצה לילמוד את הנושא על בוריו ועדייין לא מלאו לך 18, אני מציע שבזמן גיוסך גש לקצין המיון ובקש ממנו בכל לשון של בקשה להיות חייל באח"י (אחסנה יבשה)...

או שהוא יקרא לשני חברה שיעטפו אותך בכותונת לבנה משולבת בסקוצ'ים, או שברגע של חולשה הוא ישלח אותך לשם... :razz:

המיבש פועל על אותו עיקרון של מזגן (כן מזגן מייבש, למי שלא ידע)

זה ממש גוף של מזגן, שנימצא בתוך הבועה הזו, והוא פועל כל הזמן...

המייבש/מזגן הזה עובד ומזקים דרך הגופי עיבוי שלו אוויר, בתוצאה מהפרשי הטמפ' הלחות מיתאספת על הגופים, ומשם נוזלת לה החוצה....

זה כל העניין... פשוט וקל...

אם יש לך מזגן חלון ישן אתה יכול ליצור לך כזה דבר ע"י סוכה לנצח + ניילונים שנישארו לך ממלחמת המיפרץ + דוק-טייפ...

בהצלחה, ואל תישכח לדווח על תוצאות! ;)

גילי

אח"י? אז "אנית חיל הים" באחסנה יבשה היא אח"י באח"י, אחי?...:-)

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח"י? אז "אנית חיל הים" באחסנה יבשה היא אח"י באח"י, אחי?...:smile:
הייי, חוקי הפורום!!!

אם הוא אח שלך דבר איתו בבית... :wink:

את האמת, ניראה לי מדליק להכניס ספינה לאח"י... מעניין...

ניטש', אין לי מושג עד כמה זה עושה להן "רע", מה שבטוח, ג'פים שמניעים במכה ונוסעים אחרי "קבורה" של 3 שנים זה דבר מרגש...

אני יודע שאת הגומיות היינו מורחים בסיליקון גריז.

כמו כן חובה ( 1000 X !!! ) לרוקן דלק... ואין להישתמש באש גלויה בתוך ה"אוהל"...

מניעים את הרכבים כאשר הכיסוי מופשל לגמרי...

כאשר פותחים את הכיסוי, יש ריח מצחיק, אין לי מושג מה זה, אבל זה לא הריח של הברזנט, או של שמן שעמד, וגם לא של מים... ריח שמעולם לא הכרתי וממש אין להסבר (או דרך להסביר איזה ריח זה) אבל מי שהריח את זה בטח יודע למה אני מיתכוון, ואולי יכול לשפוך טיפה אור על הנושא...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח"י? אז "אנית חיל הים" באחסנה יבשה היא אח"י באח"י, אחי?...:-)

מה שבטוח אם הוא יציע להיות באח"י רוב הסיכויים שיזרקו אותו לים לפני שהוא יספיק להגיד "ג'ק רובינזון קרוזו מנגב חומוס על אי בודד אחרי שחבריו לספינה זרקו אותו בגלל שלא עשה שוזי (קירצוף הרצפה) כמו שצריך לא לפני שקרצפו את הרצפה איתו"

מנסיון.

אבי .פ.

אח"י גאולה כבוד

:shock:

:shock:פג'ו 205 ג'ונייייר 3 דלתות - אספנות בשנת 2021 :shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את הבועה הזאת אישית.

חבר שלי מאכסן ככה את הארלי שלו בארה"ב.

הבועה הזה מתנפחת ע"י מאוורר עם פילטר ספוג בלבד.

גם אנחנו התלהבנו עד שקיבל את הבועה והתאכזבנו...

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, הייבוש הזה לא עושה קסמים לכל חלקי הגומי במכונית?

בתור אחד שהיה בימ"ח, אתה לא רוצה לדעת מה זה עושה לגומיות...

רוב הגומיות היו מוחלפות אחרי הוצאת הכלי מהאח"י (או הח"י, צה"ל עוד לא החליט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שבטוח אם הוא יציע להיות באח"י רוב הסיכויים שיזרקו אותו לים לפני שהוא יספיק להגיד "ג'ק רובינזון קרוזו מנגב חומוס על אי בודד אחרי שחבריו לספינה זרקו אותו בגלל שלא עשה שוזי (קירצוף הרצפה) כמו שצריך לא לפני שקרצפו את הרצפה איתו"

מנסיון.

אבי .פ.

אח"י גאולה כבוד

:shock:

אז חסר לנו גם אח"י נצרת...

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר מוכר לי מה חוברת של דו-פון רגיסטרי, היו כמה גרסאות שמוצגות ע"י חברות שונות, ועם מפרט שונה, כמובן גם במחיר שונה... עם מישהו מעוניין לראות, מוזמן לבקש ממני להביא את החוברת למפגש הבא...

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...