Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת וואן בניו-יורק לשבוע - זקוק לעזרה

msds
שימו לב! השרשור הזה בן 6606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

בתיכנון , טיסה לניו-יורק, שהות שבוע בניו-יורק, השכרת וואן ונסיעה עד קנדה , שהות של שבוע בקנדה ואז חוזרים לניו-יורק .

תקופת השכרת הרכב - שבוע ,שבוע ויום.

תאריכים:תחילת ספטמבר .

אני מעוניין לבצע הזמנה דרך האינטרנט לגבי הרכב - לסגור את הפינה.

אז ככה: ניו-יורק , היכן הכי משתלם מבחינת מחיר וביטוחים להשכיר וואן, כמו כן אילו ביטוחים כן לעשות? האם לקחת את כל הביטוחים? אני יודע שחברת ויזה גם מבטחת משהו בנוגע.

תודה לכל העוזרים\לכל מי שיש לו ניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוח של חברת האשראי הוא לנזקי גוף שלך, לא לנוסעים ולא למי שתעשה איתו תאונה חו"ח.

תעשה חיפוש בגוגל על Van Rental NY ועל Car Rental NY ותשווה מחירים. אני ממליץ בכל מקרה על ביטוח מורחב, זה נותן לך ראש שקט.

כמו כן, אם אתה צריך מקום לעד שבעה אנשים, בדרך כלל יהיה זול יותר לשכור SUV (טריילבלייזר) על פני וואן.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי SUV , אני צריך מקום ל 5 או 6 אנשים סה"כ (עדיין לא סגור) כולל נהג + מזוודות, האם USV זה מספיק לי?

כמו כן מצאתי וואן קרייזלר במחיר של 650$ + 90$ לביטוח מורחב, האם המחירים הגיוניים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עם השכרת רכב בארה"ב, כדאי לך להכנס לאחד מסניפי ממס"י בארץ לפני הנסיעה ולהוציא תעודת חבר באיגוד הנהגים האמריקאי (AAA) תמורת כמה שקלים.

הדבר יתן לך הנחות רבות בהשכרת רכב ובמוטלים, ואם אני זוכר נכון אז גם בזכות הכרטיס הצלחנו אפילו לקבל שידרוג לרכב ללא תוספת מחיר (שכרנו דודג' סטראטוס לפני כמעט שש שנים מבאפלו, נסענו קצת לקנדה והחזרנו אותה לבסוף במנהטן).

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם השכרתי רכב במיאמי ביץ, הכי זול , זה היה פונטיאק סאנפאייר- מקביל לפונטיאק סנבירד בארץ, מפה לשם מצאתי כפתור שלא ממש תקין - החליפו לי לרכב אחר, מכיוון שלא הייתה עוד סנבירד שם, שידרגו לי לרמה יותר גבוהה, מפה לשפ מצאתי למה שמוזיז את המראה שליד הנהג - השליטה לא עובדת, שידרגו לי שוב פעם ,מכיוון שלא היה להם מאותה רמה - שידרגו לי למשהו ברמה יותר גבוהה, אני בא לצאת מהמגרש , הפעלתי מזגן ופתאום נשאר לי הכפתור ביד, חזרתי והבחור התנצל ונתן לי רמה אחת יותר, בסוף, לאחר שעה של הרפתקאות במגרש ההשכרה (אני אישית נהנתי מכל רגע), בסוף יצאתי משם מבסוט עד השמיים ועם חיוך מצד לצד לאחר שקיבלתי פונטיאק טראנס אם, לרכב הזה יש או יותר נכון אין , אין סוף לכוח של הדבר הזה, פשוט לא יאומן.

שירות 10!!! אין מילים לתאר, הכל נעשה ברוח טובה ובלי להרים את הקול, עם התנצלויות, חיוכים, פשוט תענוג

ובכלל כל הטיול היה תענוג, עד הרגע ששמים רגל בטרמינל בן גוריון, ואז חוטפים דיכאון ומתחילים לקלל.

לעיניינינו: אני מחפש מקום הכי זול להשכיר בו וואן בניו-יורק, אשמח לקבל לינקים.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי SUV , אני צריך מקום ל 5 או 6 אנשים סה"כ (עדיין לא סגור) כולל נהג + מזוודות, האם USV זה מספיק לי?
SUV אמור לעשות את העבודה ללא כלל בעיות.

חופשה נעימה, מקום מדהים ניו יורק.

אל תשכח לבקר במדיסון סקוור גארדן, לראות את הניו יורק ניקס מפסידים עוד משחק :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מוקדם עכשיו לקבל תעריפים לספטמבר.

באיזור ניו יורק הכי טוב להשכיר ב...ניו ג'רסי, המיסים והמחירים זולים בהרבה.

אני בעקרון ממליץ להשכיר דרך אופרן www.ofran.co.il

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...