Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת צמיגים לרכב

fosterboy
שימו לב! השרשור הזה בן 6599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זהו זה הגיע זמן של הצמיגים הקדמיים שלי לצאת לפנסיה, ודרוש להם מחליף.

הרכב בו מדובר פיאט פונטו 2002 ןסוג הצמיג הוא 14\70\165.

המלצות לפנצריות יש לי, הבעיה היא שאני לא יודע איזה צמיג לקחת יש יותר מדי חברות.

תקציב שלי הוא 500+- שח

איזה צמיגים יותר טובים gt tires או hankok?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן.

500 ש"ח לצמיג או לזוג?

חבל לקנות חברות קש. למידה הנ"ל תוכל למצוא צמיגי קומהו במחיר מאוד טוב, תחפש גם באוטודיפו יש מחירים טובים על צמיגי יונירויאל, אני הייתי משתדל להגדיל את התקציב ולהשים דאנלופ sp30 או

Continental ContiEcoContact. חבל לקנות זבלה ולהצטער על כך לאחר מכן. תחפש גם גודייר GT2.

איתמר ג'ורג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונטיננטל היא חברה גדולה, ובארום היא חברת הבת שלה. בארום נחשבת לחברה טובה, והצמיגים שלהם הורכבו על הפאביות 02 שבאו בזמנו. מה שכן, בדוק באיזה דגם צמיג מדובר (נכון לגביי כל חברה)

איתמר ג'ורג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה דגם של קלבר, ולאיזה אוטו? (והאם אתה מתכוון לסט=רבעייה?) ומה המידה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתי היום בפנצריה ואמרו לי שקדאי לי לקחת קלבר דיאקטיר2 משהו כזה הוא עולה 280 שח לאחד או את דאנלופ sp10 ב550 לזוג. יש גם את גודיר גיטי2 ב310 שח לאחד איזה מהם מומלץ?

בנוסף לזה ראיתי שהגלגלים האחוריים שלי הם של איזה kenda kruser משהו מכיר אותם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי לוקח או את הדאנלופ או את הגודייר.

Kenda Kruser? בטח, למדו איתי בגן, היינו זורקים "קבובות" על ילדים:wink:

אגב, בדוק גם מה תאריך הייצור של הצמיגים, והייתי ממליץ לך לקרוא את המאמר הבא של מוטי:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=71736

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...