Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה - ההבדל בצליל בין קומפוננטים ברמה דומה...

Raz171
שימו לב! השרשור הזה בן 6607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

בשבוע-שבועיים הקרובים אני צפוי לקנות סט קומפוננט, ועד עכשיו הייתי בטוח שזה יהיה המורל דוטק, בגלל ההמלצות הרבות ששמעתי עליו. אבל, לאחר שראיתי תגובות רבות שאומרות שהטוויטרים רכים, הצליל הוא מאוד רגוע ודברים כאלה, אני לא בטוח שהסט מתאים לי. אני אוהב לשמוע מוזיקה שחורה, האוס וטראנס בעיקר, ואני לא בטוח שזה יתאים לי (למרות שלא שמעתי אותו, לצערי אין לי בדיוק איפה), ואולי היה עדיף סט עם טוויטרים חזקים\צעקניים יותר (אך לא צורמים).

בכל מקרה, הייתי רוצה לשמוע חוות דעת של אנשים שהתנסו עם הדוטק, מה דעתם על הנושא, ואולי לקבל המלצות לרמקולים באותו מחיר פחות או יותר (800-1100 ש"ח בערך, לא גמיש במיוחד...).

רז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי - הדוטק סט מצויין - אתה רוצה שהטוויטרים יהיו קצת יותר חזקים אז אני מציע לך להחליף את הmt11 המקוריים שמגיעים עם הדוטק לmt22 שיש להם רף עליון קצת יותר גבוה - לדעתי גם עם הדוטק הרגיל אתה תהיה מאוד מרוצה.

אחרת, אני ממליץ לך לנסות סדרה בינונית עד גבוהה של soundstream - לפי דעתי כדאי לך לבדוק, הם מקבלים ביקורת טובות מאוד לגבי הצליל וידוע שהטוויטרים שלהם צעקניים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לשמוע עוד קצת דעות...

בתור אחד שכן אוהב, סתם לדוגמא, את הצליל של ה9*6 של פיוניר שמותקנים אצלי ברכב (ולא חושב שהטוויטרים צעקניים מדי או משהו כזה, בניגוד לרבים שטוענים שהצליל מתכתי וצורם), התחלתי לחשוש שאולי למרות כל ההמלצות על הדוטק הוא עלול לא להיות לטעמי, בגלל שאומרים שהצליל שלו רך או דברים מסוג זה.

אז הייתי רוצה לשמוע חוות דעת נוספות, אולי המלצה לסט במחיר דומה (כמו שציינתי בהודעה הראשונה) - פרט להמלצה לקנות את הדוטק ולהחליף טוייטרים ל-MT22.

תודה מראש, רז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקאל פוליגלאס V2 יעלו לך בערך 1300 שקל ואתה תהנה מהם.
חריגה די רצינית מהתקציב... אמנם "רק" 200-300 ש"ח, אבל זה מתוך 1100 ש"ח גג... משמעותי... אולי יש סט של פוקאל דרגה אחת מתחת שהוא עדיין ברמה גבוהה? אני לא מכיר כל כך סטים שלהם, אערוך חיפוש אבל אולי בכל זאת מישהו יוכל להמליץ.

גם המלצות לסטים של חברות אחרות, שיתאימו למוזיקה אלקטרונית (אם באמת יש הבדל כל כך משמעותי בצליל בין סטים), יתקבלו בברכה.

ותודה על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...