Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלת רכישה לגבי לנדרובר דיסקברי

moshedj2005
שימו לב! השרשור הזה בן 6599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אנשים!

יש לי שאלה האם כדאי להתעסק עם לנדרובר דיסקברי מנוע 3900 בנזין ?

והאם יתכן שימכרו לנדרובר דיסקברי שנת 95 בנזין מנוע 3900 4*4 פולל תוספות כולל מגן גחון מלא צמיגים חדשים נעילות אחורה וקדימה ועוד ועוד... יד רביעית עשה 155 אלף קילומטר.והוא רוצה עליה 11 אלף שקל הגיוני או שיש פה איזה בלוף?

בתודה משה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי אני לא ישקר לך זה מה שרשום גם במודעה וגם דברתי עם הבן אדם. היא מצב שמור מאוד יש גם תמונות!

ובנוסף להכול יש גם מערת סטריאו, כננת, צמיגים של גודייר,וו גרירה!

מה לגבי ביטוח וטסט?

בתודה משה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם אחיך דבר בבית.

מצב שמור של רכב בודקים במוסך / נסיעה / מכון בדיקה. לא בתמונות.

המחיר נשמע מוזר.

הביטוח יקר, אבל זה כלום לעומת צריכת הדלק.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי עושה דבר אחר, (ברצינות)

קונה את הרכב, ומוכר את החלקים המצורפים לו, ואחר כך מוכר את הרכב ללא כל התוספות, מובטח לך רווח לא קטן. אם בסחר עסקינן...

אם לא, קנה את הרכב, ואל תדאג בקשר ל11 אלף שקל, אתה עוד תבין למה התכוון המוכר כשמכר לך ב11K... יסביר לך המוסכניק אליו תלך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור לא הגיוני בעליל, מישהו מסובב אותך או שאתה מסובב אותנו.

אמנם דיסקברי בנזין ישנות אכן מחליפות ידיים במחירים מגוחכים לפעמים, אבל לא עד כדי כך. מכוניות כאלו שת 94-95 החליפו ידיים גם במחירים של 30 אלף שקל שזה מעט מאד, אבל לא בסכום המגוחך שאתה מדבר עליו, שהוא פחות מהשווי של הרכב לפירוק לחלקים.

הסיבה שהמחירים נמוכים היא אכן צריכת דלק גבוהה ואיכות לקוייה - לאו דווקא מכנית, המנוע הוא מנוע לא רע בכלל, אבל באופן כללי דיסקברי בן 12 שנים "שמור" זה די דבר נדיר, רובם פחי-זבל ומקבלים מחירים בהתאם. כמה שרכב יותר מפואר, משוכלל ומפנק כחדש, הוא סובל מיותר צרות ומחלות כשהוא מזדקן. מה גם שהשנים המדוברות הן בדיוק התקופה שהוציאה למפעלי לנדרובר את התדמית הרעה שלהם שהיום הם נאלצים להלחם בה כל הזמן.

Jeepolog.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...