Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם אני רוצה להיות בוחן מכוניות בחברת מכוניות או מגזין

תמיר61
שימו לב! השרשור הזה בן 6600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כרגע רק בן 17 וחצי.. וגם ככה לא רוצים לגייס אותי (סעמק איתם אני רוצה להתגייס!@#!@#)

חשבתי לעסוק משהו שקשור לבחינת מכוניות.. נראה לכם אפשרי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני כרגע רק בן 17 וחצי.. וגם ככה לא רוצים לגייס אותי (סעמק איתם אני רוצה להתגייס!@#!@#)

חשבתי לעסוק משהו שקשור לבחינת מכוניות.. נראה לכם אפשרי ?

נסה להתקבל למכון הרישוי הקרוב לביתך...

עדיפות למכשיר שבודק את כיוון האורות...

בהצלחה.

מספר המשתמשים המחוברים הרב ביותר אי פעם היה :-D1963 1/4/08 ב- 17:54.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרמת לי לצחוק להתרגש לגחח להקרע להתגלגל לבכות להחנק לכאבי בטן.

Next.

ממליץ על "קרבוסילן " שלא יהיו גזים בלילה...

מספר המשתמשים המחוברים הרב ביותר אי פעם היה :-D1963 1/4/08 ב- 17:54.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה רצינית:

לצערך, יש לך מגבלה אחת גדולה, והיא הגיל שלך. אתה פשוט צעיר מדי לעבודה כזו, אף אחד לא יקבל אותך. אני לא חושב שמישהו בכלל יקבל אותך לעבודה שבה אתה נדרש לנהוג, לפחות עד שתעבור את השנתיים נהג חדש. (רק הצבא, באופן אירוני, מאפשר לילדים בני 18 לנהוג במכוניות יקרות).

ברוב המקרים רכב של חברה בכלל לא מבוטח לנהגים מתחת לגיל 24, כך שיש לך עוד הרבה זמן לחכות עד שתוכל לעבוד בכזאת עבודה...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sronis אבל בוא נגיד שאם אני מתחיל לעבוד במוסכים ומקבל רקע בתחום ... זה רק יתרום להתקבל לעבודה כזו.. לא ?

yoelbe יש רישיון ונגמר המלווה.

תאכלס אני לא אומר כאן ועכשיו לבחון מכוניות אבל בוא נגיד "להתחיל לתפס על ההר"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בגלל שיש לך חלום במשהו שקשור לתחום הרכב ואתה אדם רציני כבר אני מוכן לעזור לך.

דבר ראשון תתחיל להיכנס פה לפורומים תקרא הרבה כתבות על כל דבר שיש לו גלגלים, תלמד פיזיקה שקשורה לתחום כתב רכב חייב לדעת דברים כאלה, תעבור על כל הפורום, דיונים על כל מיני מכוניות חדשות שיצאו, קליסקות, תראה באגו את כל התוכניות רכב, תשכיר או תוריד מהאינטרנט סרטים שקשורים, סרטי תעודה (כיצד הוקמה כל חברה, המצאות מיוחדות בתחום הרכב, ראיונות עם מעצבים, תחום המרוצים וכו').

אם אחרי כל זה עדיין תרצה להיות כתב אתה כבר תמצא את הדרך, כמובן תנסה להיכנס בתור כתב לאתרי אינטרנט לכתוב פה בפורום ולקבל ביקורות ולא לשכוח שיעורי לשון, אם יהיו לך שגיאות אף אחד לא יתייחס אליך ברצינות.

בהצלחה.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sronis אבל בוא נגיד שאם אני מתחיל לעבוד במוסכים ומקבל רקע בתחום ... זה רק יתרום להתקבל לעבודה כזו.. לא ?

עבודה במוסכים (דבר שאתה דווקא יכול להתחיל לעשות) תוכל לעזור לך למצוא עבודה בתחום ה... מוסכים. לא מעבר לזה. לא כל כך הבנתי למה אתה חותר בדיוק - אתה רוצה להיות עיתונאי רכב או לעבוד אצל יבואן רכב?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני במצב דומה לשלו, אני בן 17 וחצי ואני רוצה לעבוד במגזין רכב (בתור: כתב, בוחן וכ"ו).

יש לי כישרון לכתיבה וכישרון עוד יותר גדול במכוניות,

אני כל יום במשך שנה משוטט בפורום הזה, עובר בין כל אתרי המגזינים (אוטו,הגה, YNET) יש לי מתחת למיטה עשרות מגזיני רכב שאת כולם אני זוכר בע"פ.

sronis אני יודע שאתה עובד במגזין "אוטו", רציתי לשאול אותך איך אתה הגעת לעבודה במגזין

ואם אתה יכול להמליץ לי על דרך איך אני יכול לכוון את עצמי להתקבל למגזין רכב.

אני מתכוון אחרי הצבא ללכת ללמוד עיתונאות אתה חושב שזה מהלך טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתנדב לתפקיד נהג תובלה ותוכל לבלות באדיבות צה"ל שעות ארוכות במיוחד מאחורי ההגה של משאיות מגוונות בנסיעות בין בסיסי התובלה המובחרים בארץ.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג מה הסיבה שלא רוצים לגייס אותך, כפי שנאמר מעלי יש מקצועות בצבא שקשורים לתחום הרכב.

עצתי לך: אם אתה כל כך רוצה לעסוק בתחום הרכ, כדי שתלך ללמוד משהו שקשור בתחום למשל במכללת עתיד: www.atid.org.il

לאחר שתהיה לך תעודה ביד תוכל להתנדב לצה"ל, לעסוק במקצוע שרכשת ולרכוש נסיון.

הח"מ שירת בצה"ל שבע שנים מתוכן שלוש חובה וארבע בקבע, למרות העובדה שהפרופיל הרפואי האפקטיווי שלו הוא...מינוס 50 ( פרופיל אפקטיווי - לוקחים כל ליקוי רפואי כאילו הוא עומד בפני עצמו )

הפרופיל האמיתי שלי היה כמובן 21.

אינני ממליץ לך להתחיל לעבוד בלי ללמוד כי נראה לי שתתחיל לעבוד בעבודות לא מקצועיות ותשאר שם.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן 17???? לדעתי תחזיר את הסרט "אם אני רוצה להיות בוחן מכוניות בחברת מכוניות או מגזין" לבלוקבסטר הקרוב לביתך.

ואם כבר אני מסכים למה ש speedseeker אמר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...